Bezprawiu i terrorowi państwowemu powinno się powiedzieć DOŚĆ. Proponuję powołać odpowiedni fundusz na obronę Adama (jeśli jest jak myślę, tzn. aresztowano go za myślozbrodnię) i ludzi podobnie jak on szykanowanych. Jestem gotów jako pierwszy przekazać na ten fundusz 1000 zł.

26 czerwca aresztowano Adama Czeczetkowicza – blogera, polityka i wielkiego polskiego patriotę. Atak został poprzedzony kampanią nienawiści w ścierwomediach. Mógł się więc spodziewać tego co się stało.
Nacjonaliści, czyli patrioci, nazywani są „rasistami”. Ukazywanie prawdy – tego co się dzieje w „polskich” sądach, nazywane jest antysemityzmem, ksenofobią, neonazizmem lub mową nienawiści. Prawda historyczna nie ma nic do rzeczy – to ścierwodziennikarze, ścierwonaukowcy i ścierwopolitycy ustalają co jest prawdą a co nie. Zwróćmy uwagę na to, że tego typu kampanie prowadzono wobec „wrogów ustroju” w skrajnej komunie czy też nazistowskiej III Rzeszy – wiemy czym się to skończyło. Dlatego należy stanowczo się bronić przed syjonistycznym i [tym prawdziwym] nazistowskim atakiem. Historia sama się obroni, dokumenty są już ogólnie dostępne, palenie ich nic nie da.

Polecam przesłuchać dokładnie wypowiedzi Adama, czy są one faktycznie „antysemickie” czy też raczej sięga do niewygodnej prawdy historycznej. Pamiętajmy też o takich ludziach jak dr Dariusz Ratajczak, z którym nawet nie bawiono się aresztami, lecz po prostu go zamordowano. To nie są żarty – módlmy się o to by Adamowi się nic nie stało w areszcie.

Z blogu dr Eugeniusza Sendeckiego na Nowym Ekranie:

Adam Czeczetkowicz został dzisiaj zaaresztowany. Dzwonił do mnie jego brat Piotrek i mi to powiedział. Adam miał w sobotę 29 czerwca 2013 koncertować o 18:00 przy pomniku Dmowskiego w Warszawie. Czy go wypuszczą na koncert? Czy go jeszcze zobaczymy?

Zdążył dzisiaj rano wyslać maila na pocztę wewnętrzną Nowego Ekranu tej treści:

” hej   od: Adam Czeczetkowicz   data: 2013-06-25 05:29:04
 http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130624/BIALYSTOK/130629776
 zobacz to jest jeszcze wyborczej:
 http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,126508,14157171,Bialystok_dla_bialych__Radni_informuja_prokurature.html 

A teraz przed chwilą zatelefonował jego brat Piotrek i mi tak opowiedział. Że przyszli policjanci, zarekwirowali wszystkie komputery i ot, tak… skutego go przyprowadzili. Matka Adama dzwoniła, żeby ostrzec syna, ale ten jak zwykle nie odbierał… no i go złapali, skuli, przyprowadzili skutego, przeszukali dom, zabrali komputery i wszystkie elektroniczne nosniki pamięci… Boję się… ja w lipcu miałem lecieć w odwiedziny do Pana Jana Kobylańskiego. Może to jest forma zastraszenia Pana Generała Grudniewskiego i mnie, żebysmy nie pojechali?

/-/ Eugeniusz Sendecki

Na fotografii – Adam Czeczetkowicz jak w dniu 3 sierpnia 2010 cieszy się ze zwycięstwa Krzyża przed pałacem prezydenckim, gdy Bóg wykrzesał z dusz polskich siłę do obrony Krzyża w przestrzeni publicznej Europy. Przyniósł ze sobą mały drewniany Krzyż, który nosił ze sobą na pielgrzymki. Cieszył się jak dziecko, opowiadał jak rzucał drobnymi pieniązkami w księży-Judaszów, którzy przyszli usunąć Krzyż. I właśnie takim go zapamietam, jakby się coś z nim niedobrego stało. Bo to polski narodowy bohater jest. Mamy wielki zaszczyt i przywilej – że go znamy. Że było nam dane. Takich ludzi właśnie WASP-y mają zamiar spośród Słowian wyeliminowywać, żeby goje nie miały pamieci, znaczy – ludzi zdolnych do zapamietywania, prowadzenia Ludu, przepowiadania przyszłości i i nspirowania zachowań bieżących. Takie są plany Nowego Porządku Światowego (NWO). Dlatego ja to wszystko co Adama spotyka traktuję z największą uwagą.

=======================================

Znam osobiście Adama i darzę go wielkim szacunkiem. Nie wierzę, że mógł popełnić jakieś „przestępstwo” poza naruszeniem narzuconych nam przez syjonistów i nazistów (jedno ścierwo)  ograniczeń wolności słowa. Dlatego podejrzewam, że jest on kolejnym więniem politycznym III RP – nazywaną chyba słusznie przez dr Piotra Beina „Polinem” – bowiem uważam, że naszym krajem nie rządzą już Polacy, ale jakaś wściekła nienawidząca Słowian grupa terrorystyczna.

O sprawie aresztowania Adama mówi też dr Piotr Bein w :

Źródło: http://www.monitor-polski.pl/wielki-polski-patriota-adam-czeczetkowicz-aresztowany/