Prezydent Komorowski syn Szczynukowicza?

Bardzo ciekawy artykuł o miłościwie panującym Komorowskim, czy to prawda? Osądzisz sam po przeczytaniu.

STOP PRANIU MÓZGÓW; ZATAJANE WSTYDLIWE FAKTY O KOMOROWSKIM; DZIADEK KOMOROWSKIEGO REZUN

komorowski_legitymacja

http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=169&Itemid=2 (link is external)
ZATAJANE WSTYDLIWE FAKTY O KOMOROWSKIM
http://pl.wkopi.pl/show/pokaz-adres-url-oryginalny/?/Blog-Roll-Polityczny-Wstydliwe-fakty-o-Komorowskim/&i=4e579dced29a0f0b99fbb7a2027a49738c8c05e027977d8a885dc79b697ecee1 (link is external)
Głową Państwa Polskiego jest sowiecki agent, sowiecka ruska patrioszka pseud. ”Litwin” działający w polskich Wojskowych Służbach Informacyjnych, który pierwsze co zrobił w kilka godzin po zamachu w Smoleńsku jako p.o. Prezydenta to przejął tajny aneks do raportu WSI w którym na podstawie zebranych dokumentów obecna Głowa Państwa odegrała negatywną rolę dla bezpieczeństwa i suwerenności Państwa Polskiego.
Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920 r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP był także sowieckim agentem. Dziadek „hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim. Rezun – w języku staropolskim (link is external) w znaczeniu morderca (link is external), zabójca, siepacz (link is external), zapożyczenie z języka ukraińskiego (link is external) od wyrazu rizun , ukr. Різун, oznaczającego rzeźnika.
W okresie po tzw. rzezi wołyńskiej (link is external), w Polsce stereotypowe, potoczne określenie członków UPA (link is external), OUN (link is external), Samoobronnych Kuszczowych Widdiłów (link is external) i innych ukraińskich formacji uczestniczących w rzeziach ludu. Według polskiej Wikipedii – (hasło rezun) – w języku staropolskim w znaczeniu morderca, zabójca, siepacz, zapożyczenie z języka ukraińskiego od wyrazu rizun, ukr. Різун, oznaczającego rzeźnika. W okresie po tzw. rzezi wołyńskiej, w Polsce stereotypowe, potoczne określenie członków UPA, OUN, Samoobronnych Kuszczowych Widdiłów i innych ukraińskich formacji uczestniczących w rzeziach ludności cywilnej.
W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Bronisława Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920 roku dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 r. dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwoną pod koniec 1944 roku Zygmunt Leon Komorowski wstąpił do wojska polskiego, do armii Berlinga. Służył w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansował na stopień oficerski. Bronisław Komorowski na swojej stronie pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo KOR), a od jesieni 1943 r. był w AK.
Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką (mjr Zygmunt Szendzielorz). Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku , do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga. Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem Ludowego Wojska Polskiego. Jeżeli fakty podane przez Bronisława Komorowskiego są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem. Był nim także i syn Bronisław, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI był sowieckim agentem działającym w polskich WSI. I pewnie dlate p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie polskiej delegacji, dopilnowywywał skutów.
W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobieich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje do wojska polskiego do armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski. Bronek na temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK.
Pod koniec wojny ojcieprzebijał się do Polski razem z Łupaszką. Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali(?) jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku, do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga. Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P. Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem! Był nim także i syn Bronek, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI, był sowieckim agentem działającym w polskich WSI. I pewnie dlatego p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie smoleńskiej, dopilnował aby utajniony aneks do raportu o WSI przechowywany w pałacu prezydenckim – znalazł się w jego rękach. Jego żona „Anna” „Deptuła” „ Dembowska” pochodzi z rodziny UB. Rodzice „Komorowskiej” zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywala sie Hanna Rojer, pózniej zmieniła na Józefa Deptula, a gdy Anna miala 2 lata zmieniła nazwisko na Dembowscy.
Pracowali czynnie w PZPR. byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wybiorczej? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie? Przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem? Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli (do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920 r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan do których doniósł mieszkający u nich Osip Szczynukowcz regun, dziadek obecnego prezydenta skarżąc Komorowskich o sprzyjanie Polakom, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko w celach agenturalnych. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie? Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje zniknęły z oficjalnej strony Komorowskiego? Dlaczego dziś prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK’u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa „egzotycznymi naukowcami” i wyśmiewa ich szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm?
Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU (radzieckie służby specjalne)? Kto z Was wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego tupolwa; czy sam fakt ,że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia? Prawda jest taka, że Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie, Grupa ITI, Agora, z „Gazetą Wyborczą” wychodząca w Polsce żydowską gazeta, czyli sprzyjające obecnej władzy i prezydentowi media (TVN,TVN24) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL którymi oficerami prowadzącymi byli tajni agenci KGB..
Dokumentu, cytaty, źródła”: źródło: http://wzzw.wordpess.com/2010/06/29/dziadek-hrabiego-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)
http://wzzw.wordpress.com/2010/06/29/jak-komorowscy-zalatwili-sobie-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/ (link is external)
http://wirtualnapolonia.com/2010/06/25/prawdziwe-korzenie-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)
http://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/ (link is external)
Uwaga: dalszy ciąg tej sprawy opisałem w drugiej części, tutaj: http://minakowski.pl/herb-komorowskich-wyjasnienie-zagadki/ (link is external) Jerzy Zerbe http://niepoprawni.pl/blog/1043/komorowski-stchorzyl-oddaje-walkowerem wzzw.wordpress.com
S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża http://wzzw.wordpress.com/2010/06/29/dziadek-hrabiego-bronislawa-komorowskiego/ (link is external) Dziadek „hrabiego” Bronisława Komorowskiego Opublikowany w ■ aktualności przez Maciejewski Kazimierz w dniu 29 Czerwiec 2010 Dziadek„hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.
http://wiki.fakt.pl/Osip-szczynukowicz-dziadek-komorowskiego,1.html (link is external)
http://blog.wolnemedia.net/komorowski-zdrajca-narodu-polskiego-szczynukowic (link is external) http://blog-roll-polityczny.blogspot.com/2012/07/wstydliwe-fakty-o-komorowskim.html (link is external)
http://wirtualnapolonia.com/2010/06/25/prawdziwe-korzenie-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)
http://blog-roll-polityczny.blogspot.com/2012/07/wstydliwe-fakty-o-komorowskim.ht (link is external)
http://pl.wkopi.pl/show/pokaz-adres-url-oryginalny/?/Blog-Roll-Polityczny-Wstydliwe-fakty-o-Komorowskim/&i=4e579dced29a0f0b99fbb7a2027a49738c8c05e027977d8a885dc79b697ecee1 (link is external)
http://pl.wkopi.pl/show/pokaz-adres-url-oryginalny/?/Blog-Roll-Polityczny-Wstydliwe-fakty-o-Komorowskim/&i=4e579dced29a0f0b99fbb7a2027a49738c8c05e027977d8a885dc79b697ecee1 (link is external)
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2218/stop-praniu-mozgow-zatajane-wstydliwe-fakty-o-komorowskim-dziadek-komorowskiego-rezun
© Niepoprawni.pl | Dziękujemy! 🙂 <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

23 Replies to “Prezydent Komorowski syn Szczynukowicza?”

  1. Hej polak gratuluję! Krótko i dosadnie. Mam dobry tytuł dla Twojego komentarza:

   „Óżont Fzhut”

   Przeczytaj to sobie głośno kilka razy, jestem pewien, że załapiesz.

 1. W mediach temat „tabu”a skoro tak nie możemy dziwić się że prawie wszystkie popierają wnuka Rezuna Szczynukowicza bo one nie mają nic wspólnego z Polską.Wybór takiego człowieka na prezydenta kraju dobitnie świadczy jaką to mamy społeczność i komu ona chce służyć.Taki człowiek mówi nam o spokoju i bezpieczeństwie kiedy bumagi na jego prawdziwą biografię znajdują się w Rosji i nie dziwmy się ze potajemne spotkania odbywały się na terenach wschodnich z funkcjonariuszami FSB oraz na Ukrainie i to wszystko w tajemnicy przed społeczeństwem.Widzimy jakie ugrupowanie go popiera i jaką biografię przedstawia,czy to w imię dobra narodowego?Każdy kto 10.V.2015r zdecyduje się na pójście do urn wyborczych niech poważnie przeanalizuje te informacje i odda głos na człowieka narodowości Polskiej nie skażonej sierpem i młotem.

  1. dziwisz się ? Przecież większość mediów polskich jest w obcych łapach i bardzo im zależy na tym , byśmy nic nie wiedzieli o przodkach, czy życiorysach naszych prezydentów . Kwaśniewski wel. Stolcmam , Wałęsa we. Leiba itp. I nie jest to żaden antysemityzm , tylko przemilczany przez kogoś fakt ! Ciekawe dlaczego , odpowiedzci mi ” niby starsi bracia w wierze ” ?

 2. @ 01021939
  Wszyscy prezydenci oraz premierzy w państwie polskim po 1989 roku, powtórzę to słowo- WSZYSCY, łącznie z obecnym „bulem” są skażeni GWIAZDĄ DAWIDA i tylko jej służą! Natomiast co do uczestnictwa w wyborach to jest to nic innego jak przyłożenie ręki do niszczenia naszej ojczyzny, naszego narodu i kolaboracja( świadoma bądź nie) z żydostwem które rządzi niepodzielnie Rzeczpospolitą.
  Proszę się przez moment zastanowić czy jest możliwa sytuacja, w której reżim traci władzę w zorganizowanych i kontrolowanych przez siebie wyborach??? OCZYWIŚCIE ŻE NIE!!!
  Życzę miłego dnia.

  1. TRAFILES W DZIESIATKE CHOCIAZ WATPIE CZY CZERESNIAK ZWANY ,,BOLKIEM” MOGL NALEZEC DO TEJ ,,elity”…

  2. wg mnie jest, jeśli się nie doszacowało ilość głosów i zlekceważyło przeciwnika (pamiętasz co mówił Michnik: „BUL wygra o ile nie przejedzie pijany zakonnice w ciąży na pasach”). Ja jestem pewny, że BUL był pewny wygranej a tu mu kilka (tys.) głosów zabrakło. Tak czy inaczej coraz więcej ludzi zaczyna się budzić (m.in. dzięki takim portalom jak ten) i przeglądać na oczy co tak naprawdę się działo przez ostatnie lata i dziesięciolecia.

  1. Mój dziadek szedł kiedyś wzdłuż płotu i zauważył napis: „Dupa”. Chciał pogłaskać i wbił sobie drzazgę. Od tego czasu nie wierzy w „pisane”. Czasem warto sprawdzić zanim osądza się człowieka.
   Czytałem wiele rzeczy o Komorowskim, ludziska różne rzeczy piszą. Nie zrozum mnie źle, nie mam dobrej opinii o Komorowskim. Chciałbym jednak ostrzec czytelników tej i podobnych opinii – jestem przekonany, że wielu wybitnych ludzi miało niedobrego dziadka. Mój pra pra,…, pra dziadek był czarnym kanibalem a ja ludzi nie lubię. Jeść.

   1. Dziadka się nie wybiera.. Ale jeśli w kampanii wyborczej 'Komorowski’ chwalił się 'herbem’ pokazał tym samym, że niczym nie różni się od swojego dziadka. Mógł się nie wydurniać, szczycić się czymś innym.

   2. Wystarczy posłuchać Szczynukowicza , jak każe sprawy POlityczne załatwiać sztachetą ( czy dechą ) . Nie wstyd Ci za tego nieuka ?

 3. A na do widzenia 60 tysięcy złotych odprawy… Przeanalizowałem pieniądze Komorowskiego – zapraszam na mojego bloga i gratuluje świetnego tekstu! Pozdrawiam 🙂

 4. teść Dudy być poeta żydowski i to być źle ,dziadek Bronka Bula być „rezunem ” ooo! to być bardzo dobrze ! Polska to być dziwny kraj i taki bardzo teoretyczny ,bardziej niż Papua w buszu !

  1. a nie wydaje Ci się ,że Polakom wodę z mózgu robi obca agentura , obce media ? Spróbuj otworzyć portal podobny do tych w Polsce , takich jak WP, Onet w Niemczech , Francji ? …….ciekawe czy Ci się to uda ( zapewniam , nierealne ! ). Tylko oni mogą mieć media w swoich koloniach !

 5. Również gratuluję tekstu – konkretne fakty. Od początku czułam smród Komoruskiego ciągnący się za jego karierą polityczną ale szczegóły z jego biografii tłumaczą wiele. Nigdzie nie doczytałam się faktu spotkań Komorowskiego z właścicielem samary przed zamachem smoleńskim. To bardzo ważny epizod. Dziękuję raz jeszcze za wartościowy tekst

 6. Musze Panstwa zmartwic, dokument powyzej: tzw. teczka personalna zostala sfalszowana, mianowicie zdjecie Komorowskiego tam uzyte pochodzi z 2010 roku, a nie jak Panstwo blednie wierza z 1991…
  Zdjecie to dodtatkowo zostalo zmanipulowane w programie graficznym: oryginalne zdjecie jest kolorowe, oprocz tego usunieto osobe, ktora siedziala za Komorowskim.
  Dla Panstwa informacji w latach 90 Komorowski nosil okulary z duzymi okraglymi soczewkami, na co jest wiele przykladow w internecie. Nie ma zdjec z tamtego okresu, gdzie Komorowski nosi waskie okulary. Takie zalozyl dopiero w latach 2005-2010

  Ponizej link do strony archiwum Sejmu z lat dziewiecdziesiatych informacji o Komorowskim i zdjecie z tamtego
  okresu:http://orka.sejm.gov.pl/ArchAll2.nsf/2RP/160

  1. Ja nigdy nie miałem żadnej wątpliwości jeżeli chodzi o w/w „Komorowskiego” że jego prawdziwe nazwisko to Szczynukowicz o czym sie dowidziałem z artykułu red. Michalkiewicz a jak się doda tragedię pod Smoleńskiem to jest to ewidentna zmowa Szczynukowicza, ThuSSka oraz Putina, czyli idealny moment do wysadzenia materiałem wybuchowym tego samolotu, bo z góry wiedzieli, że ten drań jako wówczas jako marszałek Sejmu zostanie z urzędu natychmiast prezydentem i przejmie wszelkie kontra nim tam w kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego akta a kolejnym dowodem jest to, że gdy jeszcze nie było dowodu na śmierć Prez. L. Kaczyńskiego, to ten łajdak już ze swoimi agentami ze WSI w tej kancelarii grasował!

 7. Czytałam identyczną historię o dziadku Jaruzelskiego widzę że w zależności od potrzeb zmienia się tylko dane osobowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.