Prezydent Komorowski syn Szczynukowicza?

Bardzo ciekawy artykuł o miłościwie panującym Komorowskim, czy to prawda? Osądzisz sam po przeczytaniu.

STOP PRANIU MÓZGÓW; ZATAJANE WSTYDLIWE FAKTY O KOMOROWSKIM; DZIADEK KOMOROWSKIEGO REZUN

komorowski_legitymacja

http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=169&Itemid=2 (link is external)
ZATAJANE WSTYDLIWE FAKTY O KOMOROWSKIM
http://pl.wkopi.pl/show/pokaz-adres-url-oryginalny/?/Blog-Roll-Polityczny-Wstydliwe-fakty-o-Komorowskim/&i=4e579dced29a0f0b99fbb7a2027a49738c8c05e027977d8a885dc79b697ecee1 (link is external)
Głową Państwa Polskiego jest sowiecki agent, sowiecka ruska patrioszka pseud. ”Litwin” działający w polskich Wojskowych Służbach Informacyjnych, który pierwsze co zrobił w kilka godzin po zamachu w Smoleńsku jako p.o. Prezydenta to przejął tajny aneks do raportu WSI w którym na podstawie zebranych dokumentów obecna Głowa Państwa odegrała negatywną rolę dla bezpieczeństwa i suwerenności Państwa Polskiego.
Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920 r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP był także sowieckim agentem. Dziadek „hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim. Rezun – w języku staropolskim (link is external) w znaczeniu morderca (link is external), zabójca, siepacz (link is external), zapożyczenie z języka ukraińskiego (link is external) od wyrazu rizun , ukr. Різун, oznaczającego rzeźnika.
W okresie po tzw. rzezi wołyńskiej (link is external), w Polsce stereotypowe, potoczne określenie członków UPA (link is external), OUN (link is external), Samoobronnych Kuszczowych Widdiłów (link is external) i innych ukraińskich formacji uczestniczących w rzeziach ludu. Według polskiej Wikipedii – (hasło rezun) – w języku staropolskim w znaczeniu morderca, zabójca, siepacz, zapożyczenie z języka ukraińskiego od wyrazu rizun, ukr. Різун, oznaczającego rzeźnika. W okresie po tzw. rzezi wołyńskiej, w Polsce stereotypowe, potoczne określenie członków UPA, OUN, Samoobronnych Kuszczowych Widdiłów i innych ukraińskich formacji uczestniczących w rzeziach ludności cywilnej.
W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Bronisława Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920 roku dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 r. dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwoną pod koniec 1944 roku Zygmunt Leon Komorowski wstąpił do wojska polskiego, do armii Berlinga. Służył w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansował na stopień oficerski. Bronisław Komorowski na swojej stronie pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo KOR), a od jesieni 1943 r. był w AK.
Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką (mjr Zygmunt Szendzielorz). Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku , do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga. Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem Ludowego Wojska Polskiego. Jeżeli fakty podane przez Bronisława Komorowskiego są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem. Był nim także i syn Bronisław, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI był sowieckim agentem działającym w polskich WSI. I pewnie dlate p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie polskiej delegacji, dopilnowywywał skutów.
W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobieich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje do wojska polskiego do armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski. Bronek na temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK.
Pod koniec wojny ojcieprzebijał się do Polski razem z Łupaszką. Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali(?) jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku, do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga. Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P. Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem! Był nim także i syn Bronek, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI, był sowieckim agentem działającym w polskich WSI. I pewnie dlatego p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie smoleńskiej, dopilnował aby utajniony aneks do raportu o WSI przechowywany w pałacu prezydenckim – znalazł się w jego rękach. Jego żona „Anna” „Deptuła” „ Dembowska” pochodzi z rodziny UB. Rodzice „Komorowskiej” zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywala sie Hanna Rojer, pózniej zmieniła na Józefa Deptula, a gdy Anna miala 2 lata zmieniła nazwisko na Dembowscy.
Pracowali czynnie w PZPR. byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wybiorczej? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie? Przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem? Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli (do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920 r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan do których doniósł mieszkający u nich Osip Szczynukowcz regun, dziadek obecnego prezydenta skarżąc Komorowskich o sprzyjanie Polakom, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko w celach agenturalnych. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie? Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje zniknęły z oficjalnej strony Komorowskiego? Dlaczego dziś prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK’u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa „egzotycznymi naukowcami” i wyśmiewa ich szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm?
Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU (radzieckie służby specjalne)? Kto z Was wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego tupolwa; czy sam fakt ,że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia? Prawda jest taka, że Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie, Grupa ITI, Agora, z „Gazetą Wyborczą” wychodząca w Polsce żydowską gazeta, czyli sprzyjające obecnej władzy i prezydentowi media (TVN,TVN24) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL którymi oficerami prowadzącymi byli tajni agenci KGB..
Dokumentu, cytaty, źródła”: źródło: http://wzzw.wordpess.com/2010/06/29/dziadek-hrabiego-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)
http://wzzw.wordpress.com/2010/06/29/jak-komorowscy-zalatwili-sobie-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/ (link is external)
http://wirtualnapolonia.com/2010/06/25/prawdziwe-korzenie-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)
http://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/ (link is external)
Uwaga: dalszy ciąg tej sprawy opisałem w drugiej części, tutaj: http://minakowski.pl/herb-komorowskich-wyjasnienie-zagadki/ (link is external) Jerzy Zerbe http://niepoprawni.pl/blog/1043/komorowski-stchorzyl-oddaje-walkowerem wzzw.wordpress.com
S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża http://wzzw.wordpress.com/2010/06/29/dziadek-hrabiego-bronislawa-komorowskiego/ (link is external) Dziadek „hrabiego” Bronisława Komorowskiego Opublikowany w ■ aktualności przez Maciejewski Kazimierz w dniu 29 Czerwiec 2010 Dziadek„hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.
http://wiki.fakt.pl/Osip-szczynukowicz-dziadek-komorowskiego,1.html (link is external)
http://blog.wolnemedia.net/komorowski-zdrajca-narodu-polskiego-szczynukowic (link is external) http://blog-roll-polityczny.blogspot.com/2012/07/wstydliwe-fakty-o-komorowskim.html (link is external)
http://wirtualnapolonia.com/2010/06/25/prawdziwe-korzenie-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)
http://blog-roll-polityczny.blogspot.com/2012/07/wstydliwe-fakty-o-komorowskim.ht (link is external)
http://pl.wkopi.pl/show/pokaz-adres-url-oryginalny/?/Blog-Roll-Polityczny-Wstydliwe-fakty-o-Komorowskim/&i=4e579dced29a0f0b99fbb7a2027a49738c8c05e027977d8a885dc79b697ecee1 (link is external)
http://pl.wkopi.pl/show/pokaz-adres-url-oryginalny/?/Blog-Roll-Polityczny-Wstydliwe-fakty-o-Komorowskim/&i=4e579dced29a0f0b99fbb7a2027a49738c8c05e027977d8a885dc79b697ecee1 (link is external)
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2218/stop-praniu-mozgow-zatajane-wstydliwe-fakty-o-komorowskim-dziadek-komorowskiego-rezun
© Niepoprawni.pl | Dziękujemy! 🙂 <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

17 Replies to “Prezydent Komorowski syn Szczynukowicza?”

  1. Hej polak gratuluję! Krótko i dosadnie. Mam dobry tytuł dla Twojego komentarza:

   „Óżont Fzhut”

   Przeczytaj to sobie głośno kilka razy, jestem pewien, że załapiesz.

 1. W mediach temat „tabu”a skoro tak nie możemy dziwić się że prawie wszystkie popierają wnuka Rezuna Szczynukowicza bo one nie mają nic wspólnego z Polską.Wybór takiego człowieka na prezydenta kraju dobitnie świadczy jaką to mamy społeczność i komu ona chce służyć.Taki człowiek mówi nam o spokoju i bezpieczeństwie kiedy bumagi na jego prawdziwą biografię znajdują się w Rosji i nie dziwmy się ze potajemne spotkania odbywały się na terenach wschodnich z funkcjonariuszami FSB oraz na Ukrainie i to wszystko w tajemnicy przed społeczeństwem.Widzimy jakie ugrupowanie go popiera i jaką biografię przedstawia,czy to w imię dobra narodowego?Każdy kto 10.V.2015r zdecyduje się na pójście do urn wyborczych niech poważnie przeanalizuje te informacje i odda głos na człowieka narodowości Polskiej nie skażonej sierpem i młotem.

 2. @ 01021939
  Wszyscy prezydenci oraz premierzy w państwie polskim po 1989 roku, powtórzę to słowo- WSZYSCY, łącznie z obecnym „bulem” są skażeni GWIAZDĄ DAWIDA i tylko jej służą! Natomiast co do uczestnictwa w wyborach to jest to nic innego jak przyłożenie ręki do niszczenia naszej ojczyzny, naszego narodu i kolaboracja( świadoma bądź nie) z żydostwem które rządzi niepodzielnie Rzeczpospolitą.
  Proszę się przez moment zastanowić czy jest możliwa sytuacja, w której reżim traci władzę w zorganizowanych i kontrolowanych przez siebie wyborach??? OCZYWIŚCIE ŻE NIE!!!
  Życzę miłego dnia.

  1. TRAFILES W DZIESIATKE CHOCIAZ WATPIE CZY CZERESNIAK ZWANY ,,BOLKIEM” MOGL NALEZEC DO TEJ ,,elity”…

  2. wg mnie jest, jeśli się nie doszacowało ilość głosów i zlekceważyło przeciwnika (pamiętasz co mówił Michnik: „BUL wygra o ile nie przejedzie pijany zakonnice w ciąży na pasach”). Ja jestem pewny, że BUL był pewny wygranej a tu mu kilka (tys.) głosów zabrakło. Tak czy inaczej coraz więcej ludzi zaczyna się budzić (m.in. dzięki takim portalom jak ten) i przeglądać na oczy co tak naprawdę się działo przez ostatnie lata i dziesięciolecia.

  1. Mój dziadek szedł kiedyś wzdłuż płotu i zauważył napis: „Dupa”. Chciał pogłaskać i wbił sobie drzazgę. Od tego czasu nie wierzy w „pisane”. Czasem warto sprawdzić zanim osądza się człowieka.
   Czytałem wiele rzeczy o Komorowskim, ludziska różne rzeczy piszą. Nie zrozum mnie źle, nie mam dobrej opinii o Komorowskim. Chciałbym jednak ostrzec czytelników tej i podobnych opinii – jestem przekonany, że wielu wybitnych ludzi miało niedobrego dziadka. Mój pra pra,…, pra dziadek był czarnym kanibalem a ja ludzi nie lubię. Jeść.

   1. Dziadka się nie wybiera.. Ale jeśli w kampanii wyborczej ‚Komorowski’ chwalił się ‚herbem’ pokazał tym samym, że niczym nie różni się od swojego dziadka. Mógł się nie wydurniać, szczycić się czymś innym.

 3. teść Dudy być poeta żydowski i to być źle ,dziadek Bronka Bula być „rezunem ” ooo! to być bardzo dobrze ! Polska to być dziwny kraj i taki bardzo teoretyczny ,bardziej niż Papua w buszu !

 4. Również gratuluję tekstu – konkretne fakty. Od początku czułam smród Komoruskiego ciągnący się za jego karierą polityczną ale szczegóły z jego biografii tłumaczą wiele. Nigdzie nie doczytałam się faktu spotkań Komorowskiego z właścicielem samary przed zamachem smoleńskim. To bardzo ważny epizod. Dziękuję raz jeszcze za wartościowy tekst

 5. Musze Panstwa zmartwic, dokument powyzej: tzw. teczka personalna zostala sfalszowana, mianowicie zdjecie Komorowskiego tam uzyte pochodzi z 2010 roku, a nie jak Panstwo blednie wierza z 1991…
  Zdjecie to dodtatkowo zostalo zmanipulowane w programie graficznym: oryginalne zdjecie jest kolorowe, oprocz tego usunieto osobe, ktora siedziala za Komorowskim.
  Dla Panstwa informacji w latach 90 Komorowski nosil okulary z duzymi okraglymi soczewkami, na co jest wiele przykladow w internecie. Nie ma zdjec z tamtego okresu, gdzie Komorowski nosi waskie okulary. Takie zalozyl dopiero w latach 2005-2010

  Ponizej link do strony archiwum Sejmu z lat dziewiecdziesiatych informacji o Komorowskim i zdjecie z tamtego
  okresu:http://orka.sejm.gov.pl/ArchAll2.nsf/2RP/160

  1. Ja nigdy nie miałem żadnej wątpliwości jeżeli chodzi o w/w „Komorowskiego” że jego prawdziwe nazwisko to Szczynukowicz o czym sie dowidziałem z artykułu red. Michalkiewicz a jak się doda tragedię pod Smoleńskiem to jest to ewidentna zmowa Szczynukowicza, ThuSSka oraz Putina, czyli idealny moment do wysadzenia materiałem wybuchowym tego samolotu, bo z góry wiedzieli, że ten drań jako wówczas jako marszałek Sejmu zostanie z urzędu natychmiast prezydentem i przejmie wszelkie kontra nim tam w kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego akta a kolejnym dowodem jest to, że gdy jeszcze nie było dowodu na śmierć Prez. L. Kaczyńskiego, to ten łajdak już ze swoimi agentami ze WSI w tej kancelarii grasował!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.