Muzeum żydów w Warszawie zbudowano na miejscu krematorium KL Warchau !

 

IMG_0458

Masy Polaków nieobecne na otwarciu muzeum garstki mniejszości w Polsce.

IMG_0465

 

Tak wygląda Polska jako kraj okupowany przez judeo-satanistów i ich media reżimowe robiące z wielu Polaków przytakujących cwaniaków za miesięczna pensję i fałszywą obietnice wcześniejszej emerytury.

IMG_0466

 

W 70. rocznicę powstania w warszawskim getcie uzurpator otworzył placówkę kulturalną poświęconą zwykłym żydom ale także bezkarnym mordercom Polaków. Dziś na Muranowie rozpoczęła swoją działalność Muzeum Historii Żydów Polskich.

IMG_0467

 

Już sama nazwa jest fałszywa ponieważ żydzi nigdy nie byli Polakami, a Polacy nigdy nie byli żydami, co nie oznacza, że przez wiele stuleci Polacy tolerowali na terenie swej państwowości różne mniejszości wyznaniowe w tym żydów. Prawidłowa nazwa powinna brzmieć, jeżeli już: Muzeum Historii Żydów w Polsce.

IMG_0473

 

Polacy są wspaniali, że nie interesują się mniejszościami propagującymi w świecie fałszywy wizerunek Polaków. Budynek muzeum wznoszony był od 2009 roku i kosztował Polaków już przeszło 340 milionów złotych. To rzekome dzieło architektury zaprojektowali architekci z Finlandii, Rainer Mahlamaki i Ilmari Lahdelma.

IMG_0453

 

Budynek muzeum historii żydów w Polsce stanął u zbiegu ulic Zamenhofa i Anielewicza i stoi na miejscu krematorium KL Warschau gdzie masowo gazowano i palono Polaków. To największy skandal, a zarazem wielki dramat między Polakami i żydami od czasu pojawienia się tej mniejszości na ziemiach Słowian.

 

Wzywamy żydów aby zaprzestali niszczenia pamięci o Polakach i urządzali koncerty połączone z różnymi imprezami jak np.: potańcówkami w innych miejscach, a nie na terenie KL Warschau i jego krematorium; miejscu kaźni Polaków.

 

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

Źródło: http://rafzen.wordpress.com/2013/04/19/muzeum-zydow-w-warszawie-zbudowano-na-miejscu-krematorium-kl-warchau/