Szach Mat dla Ludzkości

Szach Mat dla Ludzkości

Od tysięcy lat, Ziemia jest naszym domem, ale wkrótce stanie się naszym więzieniem. Przestępcza elita, złożona z potężnych bankierów i właścicieli wielkich korporacji, zarządza światem z cienia i są o krok od osiągnięcia swoich mrocznych snów.

1.    Stworzyć światowy rząd, zdominowany przez oligarchiczną elitę.

2.    Ustanowić globalną elektroniczną walutę, by podzielić świat na dwa rodzaje ludzi; panów i niewolników.

3.    Zaszczepić w każdym człowieku elektroniczny czip z jego informacjami i biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada, w celu uzyskania kontroli nad populacją.

4.    Ograniczyć liczbę populacji, żeby łatwiej kontrolować masy i lepiej zarządzać zasobami naturalnymi. I na koniec Elita jest w punkcie realizacji tego marzenia.

Ci wielcy kryminaliści stworzyli tę procedurę, aby: Uzyskać absolutną władzę na świecie… Na ZAWSZE. Szach Mat dla ludzkości.

Jak mają zamiar to zrobić ? Wierzą, że mogą to zrobić za pośrednictwem trzech jednoczesnych ruchów strategicznych.

Pierwszy: Załamanie gospodarcze. Elita wytworzy wielki, międzynarodowy kryzys finansowy, który ma się zakończyć zapaścią gospodarczą, upadkiem euro i dolara w Europie i w USA. Wtedy, wiele osób straci pracę i swoje oszczędności w Europie i w USA.

bible verse about microchip Amazing גָּדוֹל רֶכֶב RFID CHIP THE MARK OF THE BEAST ACCORDING

W miarę wzrastających protestów, elita będzie tworzyć fałszywe anty-systemowe grupy, które powodować będą epizody chaosu oraz wzrost przestępczości, aby ludzkość zażądała ustanowienia od władzy silnego porządku. Ewolucja upadku w Europie i Stanach Zjednoczonych, będzie przebiegać różnymi torami.

W Europie: Elita generuje pogląd, że każdy samotny kraj nie może przezwyciężyć kryzysu narodzi się scentralizowany rząd europejski i suwerenność narodowa ograniczona będzie do minimum.

Własność państwa ulega prywatyzowaniu, wielkie korporacje zostają włączone do rządzenia państwem Klasa polityczna jest skompromitowana. Niektórzy politycy i bankierzy będą się procesować. Jednak wszystko to jest sztuczką. Elita promuje liderów manipulatorów, wyłaniających się z protestujących, do kierowania protestującymi i zapewnienia iluzji, demokratycznej odnowy i nadziei. Europejski Rząd jest zajęty przez technokratów, którzy zastąpią starych niesprawnych i skorumpowanych polityków. Pozornie demokratyczne państwo europejskie ma swoją siedzibę, ale rządzi przez nietykalne elity.

Jest dużo przestępstw i niewinnych ofiar. Rząd federalny określa stan wyjątkowy i stan wojenny, aby odzyskać kontrolę. Obozy FEMA zaczynają działać. Dysydenci i protestujący są więzieni, oskarżeni o terroryzm i działalność antypatriotyczną. Aresztowania i masowe represje są przeprowadzane w imię bezpieczeństwa.

Faszystowskie państwo policyjne z gwiazdami i paskami.

Strategia załamania gospodarczego kulminuje się z wprowadzeniem obowiązkowej służby dla państwa w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Masa ludzi, którzy żyją w nędzy, jest zmuszona do pracy dla państwa w zamian za zakwaterowanie i wyżywienie. Najbardziej antyspołeczni ludzie są wybierani do sprawowania kontroli nad społeczeństwem, poprzez policję lub żołnierzy i represję populacji.

Rząd promuje składanie meldunków i donosy wśród obywateli w zamian za korzyści i uznanie.

W pewnym momencie podczas procesu upadku gospodarczego zaczyna się drugi strategiczny manewr: Kryzys Zdrowotny. Epidemia jest podnoszona do umocnienia procesu masowej kontroli populacji.

Media wyolbrzymiają sytuację i generują stan paniki.

Demonstracje są zabronione, pod pretekstem pomocy w rozpowszechnieniu epidemii.

Epidemia służy do eliminacji po cichu dysydentów politycznych.

W trakcie zaawansowanej epidemii,organy władzy ustalają, że jedynym sposobem, aby ją kontrolować jest wdrożenie chipu monitorującego każdego obywatela, aby szybko wykryć nowe ogniska epidemii.

Mikrochip jest również używany do przechowywania wszystkich danych każdej osoby. Jego fizyczne i psychologiczne profile i jako pieniądz elektroniczny. Fizyczny pieniądz znika, uznany jako niehigieniczny, niebezpieczny i niewygodny. Te pomysły są wszczepiane w pamięć obywatela: Czip równa się pieniądze. Czip równa się leki.

Brak czipa – oznacza śmierć.

Połączenie z czipem Internetu i systemu przetwarzania danych, będzie podstawą kontroli masowej. Wszystkie informacje są zapisywane w zdalnych serwerach z dala od kontroli obywatelskiej, aby osiągnąć absolutną dominację w internecie. Związek Internetu z Czipem, staje się Wielkim Bratem (Big Brother).

Trzeci strategiczny manewr: WOJNA.

Pierwszy etap: Wojny regionalne. Podczas upadku gospodarczego i realizacji środków kontroli populacji, regionalne wojny wzrosły dalej na Bliskim Wschodzie… Afryce… i Ameryce Łacińskiej.

Konflikty te mogą się zacząć, po kolejnym ataku fałszywej flagi. Co spowoduje spadek na rynkach akcji i będzie ostatecznym bodźcem do załamania gospodarczego, a nawet na początek epidemii, jeśli to będzie atak biologiczny. W tej fazie, wielkie mocarstwa nie wchodzą w bezpośredni konflikt między nimi w stylu wojen w Wietnamie, Korei czy  Afganistanie. Druga faza: Trzecia Wojna Światowa.

Po kilku latach wojen regionalnych osiągnięto całkowitą kontrolę populacji. Wielka wojna wybuchła pomiędzy siłami wielkiej masy ludności rekrutowanych przez działania zbrojne. Są wysyłane do chaotycznej i pustoszącej wojny. Taktyki broni nuklearnej, chemicznej, biologicznej i klimatycznej są wykorzystywane w kilku dużych miastach, aby wyeliminować część ludności świata.

Trzeci etap: POKÓJ. Wojna kończy się, gdy charyzmatyczni przywódcy kontrolowanie przez elity pojawiają się jako duchowi zbawiciele świata i zawierają układ pokojowy w oparciu o jedność wszystkich narodów pod jednym światowym rządem – „wszystko dla narodów”.

Ocaleni wyczerpani i podporządkowani, przyjmują ostateczną władzę opartą o jeden rząd światowy, kontrolowaną przez nietykalną i pół- boską elitę. Panowie Świata posiadają już uległe masy niewolników kontrolowane przez najnowocześniejsze techniki, przez co nikt się im nie przeciwstawi… nigdy więcej.

Całkowity czas trwania procesu może trwać od 10 do 30 lat.

Nasz świat Jest na krawędzi niewoli i zniszczenia.

Rządzi nami elitarna grupa psychopatów bez szacunku dla życia ludzkiego i na swoich usługach, mają armię bezdusznych i skorumpowanych popleczników zdolnych zrobić wszystko, aby utrzymać swój status.

Czy mamy zamiar pozwolić, aby ci dranie wyeliminowali nas, czy będziemy walczyć o nasze przetrwanie ? Jeśli chcemy, aby zatrzymali swoje plany, musimy ustalić 4 bezpośrednie cele:

Pierwszy:

Przekonać siły bezpieczeństwa, aby zaczęły chronić ludzi przestały być posłuszne elicie.

Drugi:

Zaatakować i skompromitować na poziomie osobistym poprzez środki masowego przekazu za rozpowszechnianie kłamstw elit rządzących.

Trzeci:

Ściganie i ciężko karać kastę polityczną, która służyła tym przestępcom. Wszyscy z nich powinni bać się ludzi. Już zawsze, bo to oni są dla nas a nie my dla nich!

Czwarty:

zapobiec wdrożeniu czipowania. Jest to kluczowy punkt.

Co można zrobić na poziomie osobistym.?

Teraz jest czas, aby udowodnić swoją prawdziwą wartość.!!!

1.  Informowanie maksymalnej liczby ludzi, jak to tylko możliwe o planach elity.

2.   Potępić manipulację mediów (tych internetowych ogłupiaczy też) . Wykorzystywać swoje niezależne media.

3.   Poświęcić godzinę dziennie, aby walczyć przeciwko elitarnym planom architektów, jakby to było osobiste wyzwanie.

4.    Oczyść swój umysł z fałszywych wartości, które zaszczepił ci system.

5.    Przestań kroczyć ślepo za każdym liderem, pomimo, że wydaje się to być dobre.! Bądź sobą, jedynym przywódcą swoich działań..! Kieruj się umysłem i intuicją. Nie płyń z prądem, bo tego od ciebie oczekują.

6. Przestań podpadać w nienawiści rasowej lub etnicznej. To pułapka by dzielić ludzi.

7.    Nie pozwól im, wysyłać innych do ich brudnych wojen. Jeśli chcesz złapać za broń to zrób to tylko przeciwko nim.

8.    W tym momencie wszyscy władcy na świecie są bezprawni. Dlatego, NIE BĄDŹ POSŁUSZNY tym gnijącym władzom, tak bardzo jak tylko można Obywatelskie nieposłuszeństwo!!!

E P I L O G

Zrobili to iż uwierzyłeś w to, że jesteś malutkim nieistotnym ziarenkiem piasku. Mrówką – więcej. MRÓWKĄ wśród ludzi w mrowisku. Zrobili tak iż uważasz, że nie może być inaczej, że nie powinno się podejmować decyzji samodzielnie, bez pytania o pozwolenie, że nie można się bronić, że nie masz prawa osądzać czy powiedzieć, co myślisz o rzeczach, które nie mają żadnej wartości. Zrobili tak iż uważasz, że można żyć tylko swoim małym życiem, w małym śnie, zakupionym w jednym z ich sklepów, że czas na ziemi nie pozostawia żadnych śladów, że wszechświat jest obojętny na to co dzieje się  z tobą, że jesteś tylko statystyką, liczbą na ekranie, łatwo kasowalną, ale to nie jest prawda!

Jeśli jesteś w stanie kochać i walczyć twój przyłożony pojedynczy palec jest tego wart, by poleciały wszystkie głowy władców.

Nie ma żadnych wątpliwości: żyjesz najważniejszą chwilą swojego życia, ponieważ będziesz głównym bohaterem najważniejszych chwil w historii ludzkości.

W tej zmianie ERY, zdecyduj czy jesteś prostą owcą prowadzoną na rzeź, czy jednym z ludzi, który walczą do ostatniego tchu, by ocalić ludzkość z niewoli i zniszczenia!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=44&v=iYJtlCs5iYk

Tekst nadesłany mailem. Podpisany „Husarz”

P.S. Są doniesienia o wadliwych testach które kwalifikują zdrowych jako chorych na Koronowirusa. Tacy ludzie są kierowani na leczenie zgodnie z procedurami. Procedury w których używa się antybiotyków do walki z wirusem to nieporozumienie. Osoba zainfekowana nawet grypą nie powinna dostawać antybiotyków, a w tym wypadku dokładają jeszcze leczenie przeciw HIV, którego istnienia nikt nie udowodnił, bo taki wirus nie istnieje.

Każda osoba, która w tej chwili straszy i wprowadza panikę ma krew na rękach, bo Biorąc powyższe pod uwagę iż testy są całkowicie do dupy to każdy ze zwykłą grypą może być zakwalifikowany jako chory na koronawirusa, a wtedy całości dopełniają procedury które obowiązują we wszystkich szpitalach, a Tych procedur to chory człowiek nie przeżyje.

https://www.youtube.com/watch?v=XWJz09C6I9w

Czy powyższe jest prawdą? Okaże się. Mam nadzieję że nie i wszystkim tego życzę.

Jacek P.