STAN WOJENNY +

Judeo-sataniści wypowiedzieli wojnę eksterminacyjną Polakom !

Ich Prezydent Nasz Uzurpator podpisał… Specustawa jutro wchodzi w życie.

Rząd Okupacyjny dał sobie prawo do ograniczania praw i wolności obywateli z pominięciem Konstytucji pod pozorem walki z koronawirusem

W jakim celu? Prawo już dawno daje narzędzia do walki z epidemiami.

Wystarczyło dodać nową chorobę do rozporządzenia.

Obywatelko! Obywatelu! Nie będziesz bezpieczny.

Ustawa daje możliwość przymusowej hospitalizacji pod pozorem SAMEGO PODEJRZENIA jakiejkolwiek choroby zakaźnej z rozporządzenia np. biegunki wirusowej.

Listę chorób usunięto z ustawy – choć wiążą sie z możliwością przymusowej kwarantanny – nawet wielokrotnie po 21 dni.

Nie będziesz mógł odmówić i odwołać się – ustawa tego nie przewiduje!

Rząd nie chce płacić odszkodowań za skutki swoich działań – posłowie usunęli ten niebezpieczny artykuł.

Nie licz jednak na odszkodowanie. Konsultanci Ministra Zdrowia, jako biegli blokują każdy proces za wymuszone leki i szczepionki.

– Tym razem, ta ustawa uderzy nie tylko w nas, zwykłych obywateli i zwykłe obywatelki. Przy pomocy druku 265 można zlikwidować (skutecznie i bez wysiłku osadzając pod pretekstem kwarantanny lub leczenia) także i niewygodnych Parlamentarzystów – alarmuje Monika Płatek, ceniona prawniczka, specjalista od prawa karnego i konstytucyjnego.

– Konstytucja precyzuje, do jakiego stopnia można ograniczać prawa jednostki, gdy ogłoszony jest stan nadzwyczajny. Specustawa obchodzi konstytucję: wprowadza rygory w zakresie wolności i praw bez gwarancji kontroli i ustawowego ograniczenia dla arbitralnych decyzji administracji. To otwarcie drzwi dla samowoli i opresji pod szyldem troski o ochronę zdrowia – prof. Ewa Łętowska, była rzecznik praw obywatelskich.

– Tytuł ustawy i odpowiednie przepisy zmieniające inne ustawy rozciągają jej zastosowanie praktycznie na wszelkie choroby zakaźne. W praktyce może to oznaczać, że będziemy mieli do czynienia z elementami permanentnego stanu wyjątkowego pod pretekstem zwalczania bardzo szeroko pojętych chorób zakaźnych – prof. Jerzy Zajadło.

– Czy też może chodzi o wprowadzany kuchennymi drzwiami przez komisje zdrowia projekt ustawy “stan wojenny plus” koronawirus? Stan wojenny, ponieważ to jest ustawa, która proponuje m.in. redefinicję pojęcia stanów nadzwyczajnych. To jest ustawa, która proponuje wyłączenie odpowiedzialności władzy za straty, szkody, krzywdy, które mogłyby wyniknąć, z rzecz jasna, z walki z wirusem. Co państwo kombinujecie tak naprawdę? – pytał w Sejmie Grzegorz Braun.

Dzięki nowemu projektowi rząd może też ograniczyć działalność firm prywatnych na obszarach dotkniętych epidemią i wprowadzić reglamentację określonych towarów. W nowej ustawie zapisano również ogromne kary dla hurtowni farmaceutycznych, które próbują sprzedawać produkty zaklasyfikowane jako strategiczne, wyroby medyczne. Winni takiego procederu mogą się liczyć z grzywną do 5 mln zł!

Oprócz tego w ustawie zapisano możliwość zamknięcia uczelni i szkół wbrew woli podmiotów nimi zarządzających. Do tego dzięki ustawie będzie można zakazać zgromadzeń, co oznaczać będzie koniec trwającej obecnie w Polsce kampanii wyborczej do wyborów prezydenckich. Czy stworzy to pokusę dla obozu władzy, aby odwołać wybory zaplanowane na 10 maja 2020?

Nowe przepisy ujęte w ustawie koronawirusowej przypominają dekret wprowadzający stan wojenny. Wygląda na to, że o ile ustawa ta zostanie przeforsowana w takiej treści, to rządzący dostają do ręki narzędzie do uruchomienia trybu funkcjonowania państwa, który przypomina wojnę, albo przynajmniej stan wyjątkowy. W Sejmie projekt poparła cała opozycja poza Konfederacją. W piątek 6 marca projekt trafił do Senatu.

Koncerny farmaceutyczne zapowiadają, że szczepionka na koronawirusa będzie gotowa najwcześniej za półtora roku i że trwają badania nad dwudziestoma preparatami, które wkrótce mogą się stać przymusowe dla wszystkich.

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2020/03/08/judeo-satanisci-wypowiedzieli-wojne-eksterminacyjna-polakom/

One Reply to “STAN WOJENNY +”

 1. Witam!
  …parchy wypowiedzialy wojne calemu swiatu – bo zbliza sie reset/najprawdopodobniej juz sa pierwsze „jaskolki”

  https://bacologia.wordpress.com/2020/02/01/reset/

  NADCHODZI CZAS ŚMIERCI (RESET 676) KORONA WIRUS – CZAS ZNIEWOLENIA
  https://www.youtube.com/watch?v=zcBzeKcSpUQ

  WAKUACJA SWIATA WŁAŚNIE SIE ROZPOCZEŁA- zobacz to. Film obrazuje zagadnienia tzw WIELKIEGO RESETU ŚWIATA . CZY TO JEST MOŻLIWE ?? I EWENTUALNIE KIEDY …
  Reset 676 Reset świata apokalipsa św Jana
  QAnon

  Klip video( kieruj się w stronę domu) – https://youtu.be/mfSU_XwEnZA
  TUNEL Gotthard – https://youtu.be/z_KHcIUqDZQ

  https://www.youtube.com/watch?v=dcTASZp0ajA

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/olbrzymia-kula-ognia-eksplodowala-nad-holandia

  zacznijcie sie organizowac – bo innego wyjscia nie ma …

  darmowy prad to podstawa – praktycznie jak mozna miec darmowy prad – za darmo i duzo – to tylko skala wielkosci

  https://treborok.wordpress.com/jak-zrobic-piramidalny-elektrogenerator/?preview=true

  …pozdrawiam myslacych!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.