Stanisław Michalkiewicz w Białymstoku

Wczoraj, 15 lutego 2015r. gościliśmy w Białymstoku Stanisława Michalkiewicza. Temat spotkania – „Polska wobec strategicznych partnerów” – aktualna pozycja międzynarodowa Polski na tle historycznym. Wszystkie części filmu ze spotkania możecie Państwo zobaczyć poniżej.

Stanisław Michalkiewicz w Białymstoku 1/4

 

Stanisław Michalkiewicz w Białymstoku 2/4

Stanisław Michalkiewicz w Białymstoku 3/4


Stanisław Michalkiewicz w Białymstoku 4/4

8 Replies to “Stanisław Michalkiewicz w Białymstoku”

  1. Do Pelargonia
   Nie będę kolejny raz opisywał wielkiego opozycjonisty pana Michalkiewicza który to w latach 70-tych od służb bezpieczeństwa dostał paszport na wyjazdy na zachód skąd przywoził pieniążki na ROPCIO i KOR, będąc oczywiście cały czas opozycjonistą(zdumiewające), powiem od siebie tylko tyle że „NIEŚWIADOMY CZŁOWIEK TO NAJŁATWIEJSZY ŁUP DLA NASZEGO WROGA”! A już przynależność i wystąpienia pod egidą partii Ozjasza Goldberga czyli Korwina-Mikke zwaną Nową Prawicą powinno sprawić że w głowie każdego Polaka zapala się czerwone światło. A jednak jest zupełnie inaczej, Polacy to naprawde naiwny naród, póki nie pozbędziemy się tej cechy to będą nas ogrywać wszyscy, stąd niech weźmie sobie pani do serca to zdanie o nieświadomym Polaku.

 1. Do FRANZ

  Będę na spotkaniu z prof. Nowakiem. Chciałbym usłyszeć twoją opinię
  w kwestii Michalkiewicza i Brauna.Jeżeli będziesz na tyle zyczliwy to podejdz do Pana z kamerą z NMP i on nas skontaktuje.Jeżeli nie , nie ma sprawy.

  Pozdrawiam ERROR 404 NSZ

  1. Panie ERROR 404 NSZ
   Z miłą chęcią spotkam się z każdym komu leży na sercu nasza ojczyzna a organizowanie się i rozmowy o Polsce to nasz obowiązek jednak jest jedno ale na dzień dzisiejszy, tym problemem jest odległość 700 km ponieważ Ty jesteś z Białegostoku a ja z dolnego śląska z Głogowa. Jeżeli masz pytania, a ja będę na nie znał odpowiedź lub w jakikolwiek sposób mogę pomóć to pisz na maila sebastian277@tlen.pl
   pozdrawiam

   Co do profesora Nowaka to mówi on interesujące rzeczy i bardzo ciekawe zwłaszcza o żydach Bermanie czy Zambrowskim którzy po wojnie rządzili biurem politycznym i Polską w tzw czasach stalinowskich, opowiada on o willi w Otwocku gdzie ci panowie torturowali, mordowali i gwałcili polski element patriotyczny oraz ich małżonki między innymi żonę generała Andersa, jednak o profesorze Nowaku możesz dowiedzieć się kilku ważnych opinii Sławomira Zakrzewskiego który go zdemaskował podczas jednego ze spotkań patrz:
   http://youtu.be/cZZiqB_TJuo

   posłuchaj uważnie co mówi Zakrzewski, w ogóle większość filmów na których przemawia pan Zakrzewski jest warta obejrzenia a zwłaszcza wysłuchania i sprawdzenia. Możesz również spotkać się z warszawiakiem Zakrzewskim, mem gdzieś do niego numer telefonu.

   1. Jak sądziłem wiele nas łączy.Szkoda ,że jest to aż Głogów.Brakuje mi w moim otoczeniu ludzi naprawdę zaangażowanych,dla których Polska jest wartością nadrzędną…Pozerów i karierowiczów za to jest od metra.

    Pozdrawiam ERROR 404 NSZ , pod żadnym pozorem nie łączyć z Arturem Zawiszą…

 2. panie adminie ma pan krótką pamięć, czyżby zapomniał pan po co jeździł na ZACHÓD w latach 70-tych pan Michalkiewicz i pan michnik i pan korwin-mikke??? Po pieniążki od swoich pobratymców na ROPCIO czy KOR. Kto im dawał paszporty skoro byli tzw „opozycją”??? Pan Michalkiewicz, podobnie jak Ziemkiewicz czy Braun to bardzo inteligentni klakierzy którzy znakomicie się maskują w celu zagospodarowania i spacyfikowania niezadowolenia polskiego społeczeństwa. Na bolka-wałęse naród polski już się nie nabierze, potrzeba lepszych i mądrzejszych mówców, więc są, obecne trio, piszą do wielu gazet i czasopism, urabiają w nich opinie Polaków, maja za zadanie nie dopuścić do powstania jakiejkolwiek partii narodowej czy ruchu patriotycznego a już o kadrach przywódczych nie wspomnę, oni mają za nich robić, to jest ich zadanie numer jeden które będą ciągnąć jak najdłużej aby ich mocodawcy mogli dalej rozkradać Polske, mówią oczywiście tyle na ile pozwala im system, mają przypięta dla niepoznaki tzw łatkę antysemity jednak gdy tylko spróbowaliby zaprzestać grę klakierów to zapewniam wszystkich że ich wypociny nie ukazałyby się w żadnej gazecie czy tv republice, skończyliby szybko tak jak skończył świętej pamięci dr Dariusz Ratajczak z Uniwersytetu Opolskiego który jako historyk podważył tzw holocaust żydów za co został zamordowany.

  G.Braun, St.Michalkiewicz i R.Ziemkiewicz, to „trzej muszkieterowie” do sfingowanych pojedynków z tzw. komuną, rozwiedką i polactwem. Trzech magików od penetrowania polskich środowisk katolicko-patriotyczno-narodowych, których syjonistyczno-anglosascy dyrygenci wykreowali do urabiania świadomościowo-emocjonalnego, w obawie o pojawienie się zdrowego nurtu polskiego narodowego myślenia i czynu. Braun, to ten specjalista od nurtu patriotyczno-sanacyjnego, Michalkiewicz – specnaziol od rydzykowców i odjechanych liberałów, a Ziemkiewicz- to miglanc od narodowców. Cała ta paczka i jej okolice, to zrzut tzw. neokomandosów, wytrenowanych przez syjonistyczno-anglosaskie dyrekcje, z myślą o godzinie zero, której nadejście spędza sen z oczu centralom, tzn. godzinie kiedy wreszcie Polacy się obudzą i zapachnieć może nocą długich noży( tępych, bo tępych, ale zawsze do podostrzenia), albo jakąś nocą kryształową?! Wtedy aj, waj ktoś musi stanąć na czele niezadowolenia, ktoś chciałby znów być głową na polskim tułowiu. Adaś już wymięka, Kaczor pogrążył się w smoleńskiej traumie, przysypiający mecenas już na zasłużonej emeryturze, natchniony Maciar także już w oparach absurdu – pora na ostatnie rezerwy, bo może być źle !
  A propos tego „nie chcem, ale muszem” kandydata na prezydenta Polski, Grzegorza Brauna, to jest to typowy euroatlantycki entuzjasta, genetyczny rusofob( aktualnie zażarty antyputinista), gęgacz z rejonu Międzymorza i złotousty kryptosyjonista.
  Niżej jeden z przykładów mentalności i stylu zachowania tego nadętego „polskiego patrioty” z nadania Atlantydów w trakcie manipulowanej przez niego i jego klakierów dyskusji w Łodzi.
  Polecam szczególnie od minuty 13:00 i 27:00
  https://www.youtube.com/watch?v=2EIN56qmWZ8

  1. Bardzo dziękuję za informację. Na pewno jest bardzo cenna i spowoduje że ludzie zaglądający na NMP też przeczytają ten koment i poszerzą swoją wiedzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *