Piotr Duda – szuja, wtyka do manipulowania społeczeństwem. Powtarzam to od czasu, gdy ten łotr pokazał swoje prawdziwe oblicze zdrajcy przy parlamencie w chwili przegłosowywania niewolniczej pracy do 67 lat nawet dla kobiet. Następna szuja na stanowisku związkowca po agencie „Bolku”/Wałęsie.

Zacytuję tu list otwarty do tego szubrawcy, bo dokładnie oddaje to co myślę, ale w moim mniemaniu jest za delikatny w stosunku do poczynań tego człowieka.

 „PODPALACZE POLSKI idą pokazać SWOIM MOCODAWCOM, że są IM WIERNIE PODDANI”

„PODPALACZE POLSKI idą pokazać SWOIM MOCODAWCOM, że są IM WIERNIE PODDANI !!!”

List otwarty do Piotra Dudy szefa KK NSZZ Solidarność

Dotyczy: pikiety solidarności w dniu 08-03-2014 roku przed ambasadą Rosji w Warszawie.

 

Piszę do ciebie jako były członek KK NSZZ Solidarność, działacz podziemnej Solidarności, a od wielu lat polityk katolicko – narodowy, który nigdy nie miał nic wspólnego z komunizmem.

Przeczytałem w internecie wasz list, nawołujący do pikiety przed Ambasadą Rosji w Warszawie, niby w obronie Ukraińców, przed Rosją. Rozumiem, że decyzja wasza jest taka, że dołączacie do ,,polskiej klasy politycznej”, która jednym głosem w sejmie potępiła ,,agresję Rosji wobec Ukrainy”.

Teraz jesteście razem z Biedroniem, Palikotem, Kaliszem, Tuskiem, Kaczyńskim, Kwaśniewskim, Dornem. Dołączyliście do chóru ,,gebelsowskiego terroru medialnego” w sprawie zajść na Ukrainie. Razem odtwarzacie ,,okrągły stół”. Razem z w/w politykami narażacie Polaków na potworne zagrożenie życia.

Działanie wasze i polityków przypomina rządy okupacyjne, wasalskie w Polsce. Polacy nie mają żadnego interesu na Ukrainie, interesy na Ukrainie mają banksterzy z USA i Europy zachodniej. Celem banksterów jest opanowanie Rosji, przy okazji kolonizacji Ukrainy, a nie niesienia pomocy czy wyzwolenia Ukraińców.

Dorwanie się do władzy na Ukrainie tzw. ,,obozu euro – majdanowskiego” przypominaja mi pierwsze rządy Balcerowicza w Polsce. Zaproszenie Banku Światowego i MFW przez obecny ,,majdanowy” Rząd na Ukrainie; to wdrażanie ,,terapii szokowej” dla Ukraińców, czyli Ukraińców czeka bezrobocie, ubóstwo, a młodych wypchanie za chlebem w świat.

To Wy, związkowcy opowiadacie się za polityką Balcerowicza na Ukrainie, to Wy, przyczyniacie się do upadku całego przemysłu na Ukrainie, upadku całej gospodarki.

Solidarność nie jest już dobrym przykładem dla innych, ponieważ Wy, już rządziliście w ramach AWS i za 3% wartości sprzedaliście pół Polski, doprowadziliście razem z obecnymi politykami z PO i PiS do katastrofy gospodarczej Polski. Za waszych rządów szerzyła się potworna korupcja, nepotyzm, nędza, bezrobocie, upadek przemysłu i rolnictwa, ponieważ powołaliście na premiera Jerzego Buzka, który był kompletnie sprzedajnym politykiem, a na v-ce premiera powołaliście razem z obecnym klanem POPIS-em, Balcerowicza. Za waszych rządów Polska została już całkowicie spacyfikowana przez agenturę zachodnią.

Kogo Wy, chcecie teraz pouczać ?

Kreujecie się w sposób fałszywy, wręcz obrzydliwy, na obrońców Ukraińców przed Rosją a ich prezydenta stawiacie w jednym szeregu z Hitlerem i Stalinem. Pytam was, a dlaczego nie pikietowaliście ambasady Izraela i USA jak bombardowali Liban, Palestynę; dlaczego nie protestowaliście jak USA i Niemcy bombardowali Serbię, równając z ziemią zakłady pracy jak fabrykę Zastawa, zabijając robotników tej fabryki; czemu nie protestowaliście jak na ulicach Belgradu ginęły dzieci, dziennikarze, starcy.

Dlaczego nie protestujecie, gdy uzbrojeni po zęby przez USA, terroryści, mordują ludność cywilną w Syrii. Dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA, gdy ci zabili w Iraku i Afganistanie około pół miliona ludzi a 1 milion ranili; dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA, gdy więźniów politycznych przetrzymują od 10 lat bez wyroku w Guantanamo na Kubie. Dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA, gdy w tym kraju zabijani są dziennikarze, nawet agenci CIA, którzy mówią lub piszą prawdę. Dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA gdy wojska Egipskie opanowane przez USA zabiły 10 tysięcy ludzi w ciągu kilku dni i zabijają nadal.

Postępowanie wasze wpisuje się dokładnie w scenariusz propagandy usraela, czyli plan osaczania Rosji, w imię nawet zbrodni na swoich ludziach, by osiągnąć cel.

Naiwni ludzie z Ukrainy, którzy zostali zabici przez snajperów wynajętych przez sponsorów tej anty – ludzkiej tragedii na Majdanie, myśleli, że zmienią skorumpowany system na Ukrainie, ale niestety oni ponieśli śmierć a system jeszcze się umocnił i sponsorzy wynajęli do władzy klakierów, okupantów tych z euro – majdanu.

Kolego Duda, myśmy ponieśli taką samą klęskę jak ci Ukraińcy, nam też zamordowano robotników, którzy chcieli zmienić system, ale system jeszcze się umocnił. Odszedł komunizm oparty o mordy a nastał drugi komunizm – grabież i złodziejstwo, zdrada elit, zaprzaństwo, niewolnictwo, kolonizacja Polski. To nastąpiło w ramach ,,budowy demokracji i gospodarki rynkowej w Polsce”, przyniesionej na tacy przez lichwiarzy, realizowany przez agentów takich jak np.: wasz Buzek. W Polsce prywatyzuje się zyski i uspołeczniane są długi prywatnych oligarchów obciążając nimi Polaków. To są zasługi planu Balcerowicza, napisanego w USA dla Polski, realizowanego przez nowych okupantów Polaków. Czy tego nie widzisz?

Dlaczego pomagasz instalować złodziei w rodzaju Balcerowiczów na Ukrainie? Dlaczego teraz „Solidarność” miesza się w te anty – ukraińskie sprawy.

Kolego Duda, urządzając obrzydliwą i agenturalną zadymę pod ambasadą Rosji, to stoisz w jednym szeregu z zbrodniarzami, którzy polecili zabić 100 ludzi na Majdanie, cywilów i milicjantów, by osiągnąć cel, a celem ich są rozbiory Ukrainy i zbliżenie siepaczy banksterów pod granice Rosji w ramach programu ,,osaczania Rosji”. Nawet USA u swoich niewolników w podbitym kraju, jakim jest Polska, urządza sobie bazę wojskową, szukając zaczepki z Rosją. Jeżeli dojdzie do wojny to bomby spadną na Polskę a nie na USA – takie macie interesy?

Kolego Duda, komu ty służysz, mamonie czy sprawie ludzkiej?

Mam wrażenie, że nawet nie obejmujesz problemu a więc łatwy jesteś do ogrania, przez polityków, okupantów Polski. Twoim zadaniem jest obrona ludzi i Polski, a nie razem z agenturą, podpalanie jej.

Kolego Duda, czy nie widzisz co dzieje się w Polsce?

Tu nie ma żadnej demokracji, szerzące się ubóstwo, samobójstwa, bardzo wysokie bezrobocie, nędzne wynagrodzenia ludzi najemnych, następuje upadek cywilizacyjny Polski, obrzydliwa terrorystyczna propaganda medialna, szerząca się cenzura. Tego nie zauważasz?

Udawałeś, że jesteś przeciwny zwiększeniu wieku emerytalnego; jak można było dopuścić do podwyższenia wieku emerytalnego?

Tu masz pole do popisu a nie usługiwać się interesom usraela w Polsce. Zajmij się Polską a nie interesami oligarchów na Ukrainie i ich pomagierów z UE, USA i Izraela. Stałeś się chłopcem na posyłki, pieskiem, który goni rzuconą kość przez banksterów zachodnich.

Kolego Duda, stoisz murem za interesami tzw. zachodu, który Polskich pracowników spałował, okradł, zniszczył potencjał przemysłowy Polski, przejął sektor finansowy i ubezpieczeniowy. Przejęli Polskę bez jednego wystrzału, zadłużyli nas na 3-4 bln zł – nieoficjalnie taki dług mamy.

To ci nas pałują a nie Rosjanie. Nie widzisz tego!

Pytam cię, czy Polska ma dług zagraniczny w Rosji czy na zachodzie? czy przemysł stoczniowy zlikwidowała UE czy Rosja? czy przemysł zbrojeniowy przejęli Rosjanie czy zachód? upadek polskiego rolnictwa to zasługa Rosji czy UE? czy Traktat Lizboński to służy Rosji czy UE – Niemcom? polską armię rozbroili Rosjanie czy zachód? czy bezrobocie zawdzięczamy Rosji czy zachodowi? itd.

Ten zachód traktuje Polaków jak tani, niewolniczy rezerwuar siły roboczej, a Wy, z okupantem na współpracę poszliście, dla odwrócenia uwagi sztucznie szukacie wroga, bo wskazał wam go okupant.

Takie bezmyślne działanie, to narażanie Polski na bombardowanie, czy to z zachodu, czy ze wschodu; jedna i druga strona w myśl swoich interesów może zrobić z naszego terytorium ,,teatr wojenny”, przy pomocy głupców lub zdrajców. Po której stronie stoisz?

Decyzja o pikietowanie ambasady Rosji w Warszawie to nic innego jak wysługiwanie się obcym agenturalnym interesom, stwarzanie zagrożenia dla Polski – militarnego i społecznego. Mieszanie się w porachunki mafii oligarchów z Ukrainy; to kompromitowanie „Solidarności”; opowiedzenie się po stronie dzieci i wnuków banderowców, to zdrada interesów Narodu Polskiego. Wspieracie tych co wprost odwołują się do ideologii ludobójczej z organizacji UPA – OUN, którzy wymordowali 250 tysięcy Narodu Polskiego na Wołyniu. Dokonali holokaustu na naszych Polskich dzieciach, kobietach, starcach.

Co te zamordowane dzieci w łonie matki wam zrobiły, że porzucacie ich pamięć? co wam zrobiły przerzynane piłą polskie kobiety, że zapominacie o nich? co wam zrobiły Polskie dzieci nadziewane na widły i wieszane na drucie kolczastym, że zapominacie o nich ?!!

Chcecie walczyć razem z Biedroniem, Kaczyńskim, Syczem za budową ,,wielkiej Ukrainy” kosztem terytorium Polski. Nawet chyba nie zdajecie sobie sprawy, jaką krzywdę wyrządzacie Polsce, swoim bezmyślnym działaniem. Stajecie się organizacją szkodników Polskiej Narodowej sprawy, ponieważ opowiadacie się po stronie okupanta Polski. Depczecie hasło Ks. Jerzego ,,zło dobrem zwyciężaj”, a Wy nawet nie odróżniacie dobra od zła, kłamstwa od prawdy.

„Solidarność” stała się związkiem ,,wydmuszką” dla zamożnych, wypasionych pseudo – działaczy, którym w większości przyświeca własny interes a nie interesy Polski i Polaków.

Zajmijcie się Polską i Polakami, a nie interesami syjonistów z Ukrainy i ich pomagierów z zachodu.

POLSKA, POLSKA, POLSKA ponad WSZYSTKO!!!

Zygmunt Wrzodak

Były członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, członek Zarządu Regionu Mazowsze NSZZ Solidarność, szef Solidarności Ursusa do roku 2001, Poseł na Sejm R.P. IV i V kadencji.

 

http://wrzodakz.neon24.pl/post/106927,duda-pikieta