Skandaliczne zachowanie prezydenta Truskolaskiego na spotkaniu wyborczym – Relacja wideo

Truskolaski

27.10.2014 r. w sali bankietowej Amadeo przy ul. Raginisa 71 B w Białymstoku odbyło się przedwyborcze spotkanie Tadeusza Truskolaskiego, teoretycznie „z mieszkańcami”, praktycznie – pełne propagandy i pokazu chamstwa, arogancji i bezczelności.

Jak się okazało zakłamane mowy pochwalne na rzecz obecnego prezydenta i kandydata wygłaszały znajome mu osoby, natomiast autentyczne pytania mieszkańców dotyczące np. wzrostu bezrobocia, szkodliwej spalarni śmieci, rekordowego zadłużenia, łamania prawa przez władze czy przykładów niszczenia lokalnych przedsiębiorców próbowano w chamski sposób zagłuszać, cenzurować, przerywać, straszyć pytających, w czym celował niestety obecny prezydent. Pani która przedstawiała się jako właścicielka sali bankietowej „Amadeo” najpierw próbowała wyprosić z sali dziennikarza www.niezaleznemediapodlasia.pl a potem wpadła na pomysł, że wyrywając wtyczkę z kontaktu z prądem przerwie nagrywanie tego żenującego spektaklu i uniknie wstydu z powodu m.in. pokazania tego typu zachowań. Obecni mieszkańcy wyszli ze spotkania zdegustowani.

Ktoś, kto nie miał do tej pory do czynienia bliżej z obecnym prezydentem Białegostoku Tadeuszem Truskolaskim, po obejrzeniu nagrania z tego spotkania może być wstrząśnięty. Trudno policzyć wszystkie wypowiedziane kłamstwa!

Tadeusz Truskolaski nie chce i nie umie słuchać mieszkańców, szkoda mu dla nich czasu. Stąd kolejne błędy jego rządów począwszy od splagiatowanego loga Białegostoku skończywszy na utracie szansy Białegostoku na status metropolii. To powoduje że nie nadaje się na prezydenta Białegostoku.

Skandaliczne zachowanie prezydenta Truskolaskiego na spotkaniu z wyborcami 1/3

Skandaliczne zachowanie prezydenta Truskolaskiego na spotkaniu z wyborcami 2/3


Skandaliczne zachowanie prezydenta Truskolaskiego na spotkaniu z wyborcami 3/3


Rafał Kosno www.zieloni.republika.pl www.zieloni.bo.pl www.bstok.fora.pl

 Rafał Kosno

10 Replies to “Skandaliczne zachowanie prezydenta Truskolaskiego na spotkaniu wyborczym – Relacja wideo”

 1. nagranie tragiczne, pytanie o cukrzycę i halę mięsną trwa tak długo, że można zasnąć.
  nagrywajcie tak, żeby było słychać ludzki głos a nie szumy i szelesty… niech wam PIS kupi mikrofony

 2. I gdzie te skandaliczne zachowanie prezydenta? Normalna debata, tak sie składa że jestem z tego osiedla i znam tych ludzi osobiście i na bank kobieta której wizerunek jest zamazany ( a tak naprawde nie jest zamazany bo w dalszej cześci filmu ja widać) raczej nie jest pracownicą prezydenta. Oczywiście mieszkańcy mają racje co do ekranów i parkingu bo niema jak tam wjechać na zakupy nawet ale Wy na tym portalu robicie małolatom sieczke jaki on zły i nie dobry. Ja jeszcze nie zadecydowałem na kogo zagłosuje ale chętnie ogladam takie filmiki bo nie mam czasu chodzić na spotkania z kandydatami.

  1. czy Tur=Tusk=olaski jest nieomylny jak Stalin? Udaje że ma zdolność „jasnowidzenia”? nie pozwala zadać sobie trudnych pytań zakrzykując pytających, strasząc ich policja i prokuraturą itd: „ja wiem o co ta pani chce zapytać/ co ten pan chce powiedzieć”. Za to jego znajomi mogą chwalić go bez ograniczeń czasowych:)

 3. Tak sie zastanawiam, czy Pan Prezydent wie o wszystkich sprawach w sądzie. Bo często sąd wydaje wyrok. A ktoś ukarany, pod skrzydłami Pana Prezydenta nadal pracuje. I co ma do tego wyrok sądu? Czyżby w budżecie były pieniądze przeznaczone na kary sądowe, przegrane przez Dyrektorów poszczególnych placówek, zależnych od Gminy?
  Więc co to za bzdury, że nic nie mozna zrobic przed wyrokiem. Kiedy po wyroku też nic się nie robi.

 4. http://kss-bialystok.pl/category/bkm/ – mieszkania oferowane chorym dzieciom, pozwanie samotnej matki do sądu – sprawa przegrana, karty BKDR – tylko dla zameldowanych z pominięciem potrzeb faktycznych mieszkańców a nie tylko przyjezdnych, nieznajomość przesłanek prezydenta Komorowskiego odnośnie zasad przyznawania kart BKDR ..

 5. https://niezaleznemediapodlasia.pl/ostatnia-sesja-rady-miasta-bialegostoku/ „w decydującym głosowaniu prezydent z PO uratował się POmimo licznych afer i przekrętów tylko dzięki 1 głosowi….szefa opozycyjnego klubu radnych PIS Rafała Rudnickiego! Jak się okazało oszukał on swoich klubowych kolegów i koleżanki którzy głosowali przeciw Truskolaskiemu i PO, od momentu kiedy zrezygnował w pracach Komisji Rewizyjnej która dzięki temu nie mogła przegłosować negatywnej opinii działalności Truskolaskiego i PO, unikając wygłoszenia wystąpienia w imieniu klubu radnych jako szef klubu PIS (zastąpił go Tomasz Madras, który negatywną oceną działań PO wzbudził wściekłość i wyzwiska Truskolaskiego i PO). Czy [już były] szef klubu radnych PIS Rafał Rudnicki został zastraszony (ciągną się za nim afery np. z miejskiej spółki Lech jako asystenta Krzysztofa Putry np. niedziałającej podczyszczalni ścieków z miejskiego wysypiska śmieci) czy przekupiony (np. pracą w reżimowej telewizji publicznej)?

 6. Przykład jak Truskolaski „mija się z prawdą”: dlaczego Rafał Rudnicki były szef radnych klubu PIS który przeszedł na listy Komitetu Truskolaskiego był twarzą „niepotrzebnego” jak twierdzi Truskolaski referendum w sprawie sprzedaży MPEC? Czy Rudnicki zostałby wiceprezydentem w przypadku wygranej Truskolaskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *