Truskolaski

27.10.2014 r. w sali bankietowej Amadeo przy ul. Raginisa 71 B w Białymstoku odbyło się przedwyborcze spotkanie Tadeusza Truskolaskiego, teoretycznie „z mieszkańcami”, praktycznie – pełne propagandy i pokazu chamstwa, arogancji i bezczelności.

Jak się okazało zakłamane mowy pochwalne na rzecz obecnego prezydenta i kandydata wygłaszały znajome mu osoby, natomiast autentyczne pytania mieszkańców dotyczące np. wzrostu bezrobocia, szkodliwej spalarni śmieci, rekordowego zadłużenia, łamania prawa przez władze czy przykładów niszczenia lokalnych przedsiębiorców próbowano w chamski sposób zagłuszać, cenzurować, przerywać, straszyć pytających, w czym celował niestety obecny prezydent. Pani która przedstawiała się jako właścicielka sali bankietowej „Amadeo” najpierw próbowała wyprosić z sali dziennikarza www.niezaleznemediapodlasia.pl a potem wpadła na pomysł, że wyrywając wtyczkę z kontaktu z prądem przerwie nagrywanie tego żenującego spektaklu i uniknie wstydu z powodu m.in. pokazania tego typu zachowań. Obecni mieszkańcy wyszli ze spotkania zdegustowani.

Ktoś, kto nie miał do tej pory do czynienia bliżej z obecnym prezydentem Białegostoku Tadeuszem Truskolaskim, po obejrzeniu nagrania z tego spotkania może być wstrząśnięty. Trudno policzyć wszystkie wypowiedziane kłamstwa!

Tadeusz Truskolaski nie chce i nie umie słuchać mieszkańców, szkoda mu dla nich czasu. Stąd kolejne błędy jego rządów począwszy od splagiatowanego loga Białegostoku skończywszy na utracie szansy Białegostoku na status metropolii. To powoduje że nie nadaje się na prezydenta Białegostoku.

Skandaliczne zachowanie prezydenta Truskolaskiego na spotkaniu z wyborcami 1/3

Skandaliczne zachowanie prezydenta Truskolaskiego na spotkaniu z wyborcami 2/3


Skandaliczne zachowanie prezydenta Truskolaskiego na spotkaniu z wyborcami 3/3


Rafał Kosno www.zieloni.republika.pl www.zieloni.bo.pl www.bstok.fora.pl

 Rafał Kosno