muryDziś, Marszałkini Ewa Kopacz podała do publicznej wiadomości, że sejm RP będzie budował wokoło betonowe ogrodzenie i instalował wzmocnione bramy wjazdowe. Powodem decyzji jest rzekomy zamach planowany przez Brunona K. za którym (jak wszyscy wiedzą) stały służby specjalne – ABW, a tylko telewizyjne lemingi łyknęły wszystko o co oskarżono naszego Bin-Brunona znad Wisły . Czy Brunon K. faktycznie mógł i chciał wysadzić sejm? Bzdura szyta grubymi nićmi.

www.wpolityce.pl-podejrzenia-ze-abw-zniszczyla-brunona-k-dla-wlasnych-celow-coraz-bardziej-zasadne-agencja-dzialala-poza-prawem

www.niezalezna.pl-abw-grala-z-brunonem-k

Dlaczego parlamentarzyści zaczynają się obawiać własnego narodu? Czy może faktycznie nie są naszymi przedstawicielami,  jak się słyszy ostatnio wśród zniesmaczonego i zdegustowanego prowadzona przez nich polityką społeczeństwa, a przedstawicielami obcych mocarstw i koncernów. Wszak w historii Polski zdrada i zaprzaństwo jest znane, a Polacy wielokrotnie doświadczyli upokorzenia ze strony „własnej władzy”.

Obawa przed obudzonymi obywatelami jest uzasadniona, bo pazerność i pogarda dla biednych polaków jest ostatnio manifestowana przez miliardy wydawane na nagrody i trzynastki dla sektora budżetowego, a marszałek Kopacz broni tego rabunku przed kamerami wmawiając ludziom że – „nie zostało naruszone prawo”! Oczywiście że nie, bo to prawo sami sobie piszą!

milicjaRozpasanie finansowe to nie wszystko co ma „elita III RP” na sumieniu. MSW próbowało przemycić ustawę o „bratniej pomocy dla rządu PO” czyli ustawę zezwalająca na wejście obcych wojsk i milicji do naszego kraju. Od wieków wiadomo że trudno jest nakłonić prawdziwego polaka do strzelania w kierunku rodziny lub znajomych więc MSW chce zapraszać najemników legalnie! Oni nie mają oporów rodzinnych czy etnicznych. Przykład pracy najemników można na bieżąco obserwować na bliskim wschodzie, gdzie dziennie ginie kilka osób, a tam nikt najemników nie wpuścił dobrowolnie, tylko sami się napraszają z „bratnią pomocą”

Pomysł MSZ spalił na panewce, bo społeczeństwo patrzyło na ręce władzy i zorganizowało czynny sprzeciw wobec wrogich posunięć „ustawodawców”, a na 02.03.2013 zapowiedziało fale protestów w całym kraju. W odpowiedzi na reakcję ludzi, MSW wycofało się z „dziwnej” ustawy, ale zapowiedziało dalsze prace nad nią.

http://www.msw.gov.pl/portal/pl/2/10607/Dalsze_prace_nad_projektem_ustawy_o_udziale_zagranicznych_funkcjonariuszy_w_dzia.html

Co jeszcze wymyślą, by „ułatwiać” narodowi życie. Do czego posuną się zanim ludzie zdecydowanie zaprotestują.

Przegłosowany pod przykrywką EURO2012 przymus szczepienia obywateli w razie ogłoszenia pandemii.
Ustawa o nasiennictwie zezwalająca na „kontrolowany” obrót nasionami GMO co w efekcie zniszczy Polskie ekologiczne rolnictwo.
Wyprzedaż polskiej ziemi na zachodzie (protest rolników od ubiegłego roku jest celowo przemilczany przez mendia).
Podniesienie wieku emerytalnego do 67 roku życia co zmusza do pracy „aż po grób” w równym stopniu kobiety i mężczyzn.
Wszechobecna drożyzna i brak pracy, zniszczony i rozsprzedany przemysł, który zapewniał pracę wielu ludziom. Słaby (delikatnie mówiąc) dostęp do opieki medycznej dopełnia całości.
Teraz zrobią ustawę o eutanazji i sami poprosimy o dobicie, bo w takich warunkach nie można normalnie żyć.fe58313c49
Kochani, obudźcie się z tego koszmaru i zacznijcie walczyć o przyszłość waszych dzieci i wnuków, bo nasi przodkowie nam tego nie wybaczą. Krew przelana na wielu wojnach pójdzie na marne, a Polska zniknie z mapy świata!

„… Żaden naród nie może zrezygnować
ze swoich praw do wolności i z własnych zadań.
Nie wolno tych praw nikomu oddawać, ich obrona jest
obowiązkiem moralnym, a rezygnacja z nich – zdradą!”
– Stefan Wyszyński

 

cd35f71b45