Znalezione na blogu Jarka Kefira

Podpalenie się człowiekaKim jest człowiek, który chciał dokonać samospalenia przed ozdobioną flagami żydowskimi kancelarią premiera?
Oto szokujący materiał dotyczący wczorajszego samopodpalenia nakręcony przez Rafała Gawrońskiego. Służby prawdopodobnie próbowały usunąć niewygodnego świadka, Rafała Gawrońskiego. Jednak ten szykanowany przez “domiar sprawiedliwości” dziennikarz śledczy wie jak się zachowywać w takiej sytuacji. W związku z tym tzw media oficjalne, nie miały innego wyjścia jak ogłosić wstrząsającą informację o podpaleniu się człowieka. Nie zamieściły jednak wizerunku twarzy desperata, którą widać na poniższym nagraniu.
Proszę o udostępnianie tego tekstu jak i tego nagrania, jak i zapisywanie go na dyski twarde, zanim zniknie z portalu YouTube. Jeśli ta informacja stanie się znana, to żadna cenzura nie zamknie nam ust. W Grecji skorumpowany rząd wraz z  Unią Europejską próbuje zniszczyć wolność słowa, zamykają publiczną telewizję i radio. Ale jest to tylko rozpaczliwa próba zamknięcia ust niezależnie myślącym ludziom, która na pewno się nie uda. Nawet zniszczenie internetu w tej chwili nie uratuje głów elit tego świata. Ludzkość jest już przebudzona.

Rafał Gawroński był świadkiem tego tragicznego wydarzenia. Zrobił zdjęcia, ale wypłoszył go ochroniarz, który później go śledził aż do miejsca zamieszkania, i próbował wejść na teren jego posesji. Nikt nie zaprezentował nagrania płonącego mężczyzny, pomimo tego, że na miejscy były TVP i TVN. Gdy mężczyzna zaczął płonąć, nie pokuszono się nawet o wyjęcie kamer. Gmachy państwowe były udekorowane flagami Izraela z powodu wizyty premiera tego kraju w naszym państwie. Nie są obecnie znane motywy desperata który się podpalił. Rafał Gawroński przypuszcza, że może być to protest przeciwko syjonizmowi, bądź wizycie premiera Izraela w naszym kraju.

http://kefir2010.wordpress.com/2013/06/13/przed-kancelaria-premiera-podpalil-sie-czlowiek-mamy-nagranie-18/