Internet za darmo?!

Aero sim_newPłacisz za internet, a mało z niego korzystasz? Przestań płacić i korzystaj z darmowego AERO2. Jest taka możliwość! Na mocy porozumienia z Urzędem Komunikacji Elektronicznej spółka Aero2 do końca 2016 roku musi za darmo udostępniać dostęp do swojej sieci – taki był warunek zgody UKE na budowę przez Aero nadajników sieci LTE do superszybkiego internetu. Jak czytamy na stronie www.aero2.pl:

Aero2 jest hurtowym operatorem telekomunikacyjnym, dysponującym częstotliwościami radiowymi z zakresu 900 MHz oraz 2,5 GHz. W paśmie 900MHz oferujemy mobilny szerokopasmowy dostęp do Internetu w technologii HSPA+. Na 22 grudnia 2011 roku, realizując III etap budowy sieci udało się nam zapewnić dostęp do Internetu dla 75,9% Polaków, na obszarze 54,1% powierzchni Polski. Sieć działająca na częstotliwościach 2,5 GHz została uruchomiona 10 maja 2011 roku.

W czasach gdy przeciętnego Polaka nie stać na podstawowe opłaty, możliwość otrzymania darmowego dostępu do internetu staje się bardzo kusząca.
Spółka AERO2, po „ataku” przyszłych użytkowników na punkt stacjonarny, zmuszona została zamknąć swoje lokale, a karty SIM będą rozsyłane pocztą. Tu jest informacja jak usyskać darmowy dostęp do sieci WWW i jakich modemów do tego potrzebujemy.

 

Jak uzyskać dostęp do Bezpłatnego Dostępu do Internetu?(link)

 

Mapa zasięgu bezpłatnej sieci AERO2

 

Aero2_zasieg_23-11-2012_small

 

 

 

 

2 Replies to “Internet za darmo?!”

  1. http://www.bstok.fora.pl/innowacje-ciekawostki-idee-pomysly,14/bezplatny-dostep-do-internetu-aero2-dla-75-polakow-54-polski,76.html

    Do internetu radiowego potrzebny jest jeszcze tylko modem trzeba mieć własny lub kupić (większość nie działa z siecią Aero2 900 Mhz HSPA+) polecam np. na Allegro odblokowany bez simlocka np. Huawei 3131 (szybki, 24 miesiące gwarancji serwis w całej Polsce,

    http://pclab.pl/art50015.html

    http://pclab.pl/art50015-2.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.