komuna8Precz z komuną, Tylko idiota głosuje na Palikota, Raz sierpem raz młotem… – takimi hasłami przywitano w Tychach zatwardziałego komunistę Marka Siwca i „pomarańczowego bolszewika” – Janusza Palikota.
Aleksander Kwaśniewski i Marek Siwiec to zadeklarowani komuniści. Wydawało się że historia dała im już kopa, więc stare demony nie wyjdą z szafy (Kiszczaka), a jednak mamy zaskoczenie. Komuna, a raczej starzy komuniści wracają tylnymi drzwiami i pchają się na salony za pomocą Palikotowych „palaczy trawki” i tworzą nowe, czerwone ugrupowanie – Ruch Europa+
Co oferują odkurzeni krasnoarmiejcy? Budowę zakładów przemysłowych, walkę z bezrobociem, czy może wspieranie młodych małżeństw? Nic z tych rzeczy, bo jedne co mają do zaoferowania to zepsucie moralne naszego kraju homoseksualizmem, alkoholizmem i narkomanią.  Forsowanie  małżeństw homoseksualnych w kraju, stojącym na skraju upadłości jest jakimś nieporozumieniem, a nawet wrogim działaniem. Ma na celu odwracanie uwagi od istotnych problemów i ciągłych afer w RP. Rozpijanie społeczeństwa przerobiliśmy za czasów sowieckiej okupacji czego skutki odczuwamy do dziś.
Co zaoferują w następnych krokach? Pedofilię, która w Kanadzie jest już uznana za Chorobę!!

Skandaliczne orzeczenie kanadyjskich psychiatrów ws. pedofilii
http://www.piotrskarga.pl/ps,6771,2,0,1,I,informacje.html

Klowni polityczni spod znaku czerwonej gwiazdy rozumują „dobrze” – Dadzą młodemu społeczeństwu pozwolenie na zepsucie moralne, fizyczne, niskim poziomem kształcenia oraz ogłupią medialnie, a po takim zabiegu na „przyszłości Polski”, będą mieli zastępy idiotów niezdolnych do samodzielnego myślenia i racjonalnej oceny sytuacji.

Pan Marek Siwiec „zasłyną” swego czasu obrazą Jana Pawła II, parodiując jego wysiadanie z samolotów i całowanie ziemi, a szczególnie Polskiej ziemi, do czego namówił go ówczesny prezydent. Na filmie widać jak razem z A. Kwaśniewskim szydzą z Papieża.

Janusz Palikot słynie z równie chamskich zachowań. W trakcie spotkania w Tychach nie uszanował JPII i wypalił do widowni – „Zmieńcie oblicze ziemi, tej ziemi” – Co w ustach tego politycznego pajaca brzmi jak bluźnierstwo.
To jak ich potraktowano w Tychach jest odpowiedzią na prowokacyjne zachowanie Janusza P., ale i na ciągłość zdarzeń prowadzących do nędzy w Polsce, którą zafundowali nam ludzie pokroju Siwiec/Miller/Kwaśniewski.
Brawo chłopakom za takie zachowanie. Czerwone pająki winne zniknąć ze sceny politycznej.

Film przesłany przez Stowarzyszenie Trzeźwość Życia.