Raz sierpem, raz młotem – Palikot i Siwiec
„godnie” przywitani.

komuna8Precz z komuną, Tylko idiota głosuje na Palikota, Raz sierpem raz młotem… – takimi hasłami przywitano w Tychach zatwardziałego komunistę Marka Siwca i „pomarańczowego bolszewika” – Janusza Palikota.
Aleksander Kwaśniewski i Marek Siwiec to zadeklarowani komuniści. Wydawało się że historia dała im już kopa, więc stare demony nie wyjdą z szafy (Kiszczaka), a jednak mamy zaskoczenie. Komuna, a raczej starzy komuniści wracają tylnymi drzwiami i pchają się na salony za pomocą Palikotowych „palaczy trawki” i tworzą nowe, czerwone ugrupowanie – Ruch Europa+
Co oferują odkurzeni krasnoarmiejcy? Budowę zakładów przemysłowych, walkę z bezrobociem, czy może wspieranie młodych małżeństw? Nic z tych rzeczy, bo jedne co mają do zaoferowania to zepsucie moralne naszego kraju homoseksualizmem, alkoholizmem i narkomanią.  Forsowanie  małżeństw homoseksualnych w kraju, stojącym na skraju upadłości jest jakimś nieporozumieniem, a nawet wrogim działaniem. Ma na celu odwracanie uwagi od istotnych problemów i ciągłych afer w RP. Rozpijanie społeczeństwa przerobiliśmy za czasów sowieckiej okupacji czego skutki odczuwamy do dziś.
Co zaoferują w następnych krokach? Pedofilię, która w Kanadzie jest już uznana za Chorobę!!

Skandaliczne orzeczenie kanadyjskich psychiatrów ws. pedofilii
http://www.piotrskarga.pl/ps,6771,2,0,1,I,informacje.html

Klowni polityczni spod znaku czerwonej gwiazdy rozumują „dobrze” – Dadzą młodemu społeczeństwu pozwolenie na zepsucie moralne, fizyczne, niskim poziomem kształcenia oraz ogłupią medialnie, a po takim zabiegu na „przyszłości Polski”, będą mieli zastępy idiotów niezdolnych do samodzielnego myślenia i racjonalnej oceny sytuacji.

Pan Marek Siwiec „zasłyną” swego czasu obrazą Jana Pawła II, parodiując jego wysiadanie z samolotów i całowanie ziemi, a szczególnie Polskiej ziemi, do czego namówił go ówczesny prezydent. Na filmie widać jak razem z A. Kwaśniewskim szydzą z Papieża.

Janusz Palikot słynie z równie chamskich zachowań. W trakcie spotkania w Tychach nie uszanował JPII i wypalił do widowni – „Zmieńcie oblicze ziemi, tej ziemi” – Co w ustach tego politycznego pajaca brzmi jak bluźnierstwo.
To jak ich potraktowano w Tychach jest odpowiedzią na prowokacyjne zachowanie Janusza P., ale i na ciągłość zdarzeń prowadzących do nędzy w Polsce, którą zafundowali nam ludzie pokroju Siwiec/Miller/Kwaśniewski.
Brawo chłopakom za takie zachowanie. Czerwone pająki winne zniknąć ze sceny politycznej.

Film przesłany przez Stowarzyszenie Trzeźwość Życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.