Idziemy po was do Warszawy!

zdj K.T.
Zdjęcie z osi czasu Krzysztofa Tołwińskiego

Idziemy po was do Warszawy!

Do Rodaków

Arogancja obecnych władz polskich, skale niszczenia naszej państwowości przybrały niespotykane dotychczas rozmiary porównywalne z najgorszymi czasy saskich rządów oraz późniejszych zaborczych. Polak zrodzony na tej ziemi – obywatel musi szukać chleba, emigrować nie z własnej woli stając się europejskim wyrobnikiem. Pozostając i żyjąc w Ojczyźnie przodków staje się zbędnym balastem który przeszkadza tej władzy szczególnie gdy domaga się należnych mu praw. Stworzony typ państwowości za nic ma rzetelność, uczciwość, pracowitość oraz umiejętność. W tzw III Rzeczypospolitej liczy się cwaniactwo, kundlowatość a kolesiostwo sprzęgnięte ze służalstwem sięgnęły wyżyn. Stojące na czele państwa tak zwane elity wszelkie – zarówno intelektualne, polityczne, medialne, oraz niestety części Polskiego Kościoła zniżyły się do poziomu rynsztoku. Na scenie światowej oraz europejskiej wobec nie dbania o własny interes narodowy, uleganie złudzeniom i mrzonkom stajemy się pośmiewiskiem. Abnegacja racji stanu i interesu narodowego zmierza do punktu krytycznego. Apatia społeczna połączona z przyzwoleniem, utrwalona kodem nie możności i beznadziei kieruje Ojczyznę ku zagładzie.

Naród w dziejach swoich przeżywał już podobne sytuacje ale potrafił odnaleźć w sobie siły i przezwyciężyć takie upadki. Obecnie musimy wyzwolić się z tego co ciągnie nas w dół , zmierzyć się z realną rzeczywistością. Przestać przybierać tchórzliwe postawy, wyrwać się z beznadziei. Jedynym na to sposobem jest poparcie wszystkich grup zawodowych krzywdzonych każdego dnia – reprezentowanych przez związki zawodowe które występują przeciwko temu rządowi. Poniewieranych obywateli przez ten typ państwowości.

Gdy zawodzą mechanizmy demokracji, gdy staje się ona tylko parawanem przykrywającym panoszące się zło, to w zdrowym Narodzie rodzi się obywatelski sprzeciw – obywatelskie nieposłuszeństwo wobec takiej władzy. W imieniu nas wszystkich dzisiaj na czele frontu, sprzeciwu przeciwko upadkowi państwa – stoją górnicy, rolnicy. W najbliższych dniach zaczynamy masowe protesty . Przyjmą one charakter kroczący, od protestów i blokad w różnych miejscach na terenie całej Polski. W mojej opinii jest to tylko niezbędny półśrodek który niestety rykoszetem ze względu na skutki, uderzy w część niewinnego społeczeństwa. Lecz w najbliższym czasie protest przerodzi się i winien zmierzać do właściwej formy czyli blokad i okupacji budynków władz rządowych czyli miejsc które są źródłem bezprawia i niszczenia państwowości.

Polaku nie udawaj że tego nie rozumiesz, że to ciebie nie dotyczy. Nie bądź obojętnym! Nie chowaj się! Stań razem z nami, którzy walczą o godne, silne, Państwo Polskie!

Krzysztof Tołwiński

 

7 Replies to “Idziemy po was do Warszawy!”

 1. Naród polski nie jest jeszcze gotowy na rewolucje, 90% Polaków nie wie kto nami rządzi, nie zna prawdziwej historii ponieważ napisali nam ją nasi obecni okupanci którzy po 1945 roku zmieniali sobie nazwiska na czysto polskie i do dziś udają Polaków. Ci koczownicy tworzą wszystkie większe partie polityczne i tylko oni mają na nie wpływ, podobnie jak związki zawodowe czy część biskupów w Kościele Katolickim, są mózgiem całej operacji pod tytułem „grabież i likwidacja Polski”. Obecny Ruch Narodowy jest tak samo skanalizowany przez nich za pomocą ludzi takich jak Zawisza, Bosak, Winnicki, Holocher, Tumanowicz czy Kowalski, te osobniki prowadzą całą polską młodzież na manowce, urządzają bezsensowne marsze na których młodzież rwie się do walki z policją myśląc że w ten sposób obali republike okrągłego stołu. Aby to zrobić potrzeba mieć za sobą cały naród polski który musi wiedzieć że wszystkie partie polityczne od 1989r do dzisiaj to zdrajcy, a naród polski niestety śpi. Musimy znać swoje cele, mieć przygotowany plan działania od zaraz, plan odzyskania banków, przemysłu, zerwania tysięcy umów z UE i NATO. Musi być gotowa koncepcja na rządzenie krajem. Dziś jej nie ma. Dotąd dopóki naród nie będzie świadomy, dotąd dopóki nie będziemy mieli gotowych kadr przywódczych i umysłowych do przejęcia władzy z rąk jerozoolimpijczyków każda próba rewolucji spali na panewce ponieważ w miejsce jednych zdrajców i oszustów wejdą następni i to koło będzie się zamykać tak jak to trwa nieprzerwanie od 25 lat. Już w tej chwili do tzw polskich narodowców podczepieni są KLAKIERZY typu ziemkiewicz, michalkiewicz, braun, korwin(o kaczyńskim nawet nie wspominam) i przywódcy Ruchu Narodowego którzy mają za zadanie siać zamęt w głowach Polaków i ich ogłupiać, ci KLAKIERZY mają za zadanie nie dopuścić do powstania autentycznego RUCHU NARODOWEGO a nawet jeżeli powstanie to mają go zmarginalizować i prowadzić donikąd. Tak było z Solidarnością. Tylko świadomy i dobrze zorganizowany naród jest gwarantem SUWERENNEGO państwa polskiego, jeżeli naród będzie nadal dawał się ogłupiać mass mediom czy KLAKIEROM to nawet jeśli jakimś cudem autentyczni patrioci doszliby do władzy to KLAKIERZY poprzez media tak zmanipulują Polaków, że Polaków z dziecinną łatwością wyprowadzą na ulice i obalą autentyczny rząd patriotów rękoma ogłupionych Polaków, przecież przerabialiśmy to za czasów agentury CIA- Solidarności oraz w 1956r, 1968r, 1970r, 1976r czy 1980r.
  Powtarzam jeszcze raz, NARÓD POLSKI ŚPI, dopóki nie będzie świadom tego co się wokół niego dzieje to przegramy i będziemy zawsze przegrywać, nigdy nie odzyskamy naszego kraju. I tu jest pole do popisu dla naszej młodzieży i tych stu tysięcy patriotów którzy co roku maszerują 11 listopada ulicami Warszawy i innych polskich miast, te 100 tysięcy patriotów ma za zadanie pracować dzień i noc nad świadomością Polaków, tłumaczyć kto jest kim w naszym kraju i w jaki sposób działa na naszą szkode, każdy w swoim gronie, w swoim środowisku, w pracy, wśród rodziny, organizować się, spotykać, przekazywać materiały, książki, artykuły, wyjaśniać i przybliżać sytuacje polityczna w Polsce i na arenie międzynarodowej, to jest organiczna i tytanowa praca u podstaw która może trwać nawet i 20-30 lat ale to świadomy naród to jest podstawą WSZYSTKIEGO, to nasze być albo nie być, a nie bezsensowne wyprowadzanie już szósty rok z rzędu młodzieży na ulice i okrzyki „precz z komuną”, przecież to widać jak na dłoni że narodowcy wytracają swoją energię z której nie ma pożądanego efektu, lata uciekają, chęci znikają bo nic się nie zmienia, narodowcy są celowo tak prowadzeni i ośmieszani przez media, porównywani do faszystów i chuliganów, robi się z nich margines przy pomocy telewizji i KLAKIERÓW którzy tak prowadzą ten ruch patriotów. Nie tędy droga.

  1. Zgadzam sie z Twoją oceną sytuacji ,niestety mój komentarz został zablokowany wiec jest to sygnał odnośnie tej strony.Polska opanowana jest przez kolaborantów,dywersantów i judaszy dążących do kolejnego wpuszczenia Polaków w rzez! STRZEŻMY SIĘ WYBRAŃCÓW SZATANA WTOPIONYCH W NASZE SPOŁECZEŃSTWO!

   1. Wskaż kiedy i jaka treść twoich wypowiedzi została zablokowana. Jeżeli nie nazywasz się Łucja to nie masz prawa mi nic zarzucać, bo zablokowałem tylko tę syjonistkę za ostre obelgi pod moim adresem. Jak widzę historia lubi się powtarzać i znów mi się obrywa.
    Jak nazywasz kogoś kolaborantem, dywersantem itd to sprecyzuj o kogo ci chodzi!
    Oszust i karierowicz!? do kogo piszesz te niezrozumiałe i puste oskarżenia. Proszę o fakty i przykłady oszustw i kto się ich dopuszcza?

 2. NMP to takie samo medialne gó..no jak każde inne .mataczy,manipuluje ,jątrzy .Jak można agitować i publikować demagogie wygłaszane przez oszusta i karierowicza .ć
  cenzurka???

 3. Wielki szacun chłopaki że komuś jeszcze zależy na tym państwie, ja już się pomału poddaje gdy widze jak ludzie mają wyjebane ..
  Niestety do warszawy mam za daleko więc lipa ;/

 4. Słowa swoje kieruję do nicka FRANZ, chciałbym zamienić z tobą kilka słów (jeżeli chcesz), najbliższa sposobność, kino TON , sobota na spotkaniu z prof Nowakiem, podejdz do Pana z kamerą NMP i on ci powie gdzie siedzę.Jeżeli nie będziesz chciał to nie ma sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.