1968_0W sieci na stronie pani Małgorzaty Todd z 14 lutego 2015r| Nr 7/ 2015 ( 190) czytamy apel.

Ludzie! Górnicy! Nie przerywajcie rewolucji!!!! Dlaczego nie wychodzicie na tory, żeby blokować- aż do skutku! Obalić straszny rząd Kopacz ( i następne kopaczopodobne) tylko generalnym strajkiem można.

Podpisano Jan Wawrzyńczak profesor Uniwersytetu Warszawskiego.

Cóż za rewolucyjne hasło, sam Marks, Engels, Maksymilian Robespierr z dumą chichoczą zza groby. Lenin przyklaskuje, rewolucja żyje, idiotów nie brakuje.

Profesorku może teoretycznie zasłużyłeś na ten tytuł, lecz czy Uniwersytet Warszawski utrzymywany przez Polskiego podatnika to kuźnia nauk komunistycznych, wiem w sieci jest pełno stron KPP. Konstytucja III RP to zbiór pobożnych życzeń leżących na śmietniku. Czyżby profesora dopadła schizofrenia, a może biedak nie może się przebić z swoją osobą, w Konicu ma potężną konkurencję tzw. Kadr naukowych po kursie PZPR. Którzy dzięki grubej kresce Mazowieckiego

( czytaj: Tadeusz Mazowiecki „Icek Dikman”   wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, stalinowiec, agent NKWD, razem z Piaseckim kolaborował z NKWD okupacyjną żydobolszewicką władzą w latach stalinowskich, współpracował z szefem NKWD na Polskę, generałem Sierowem przy organizowaniu PAX; współzałożyciel żydo-katolewackich organizacji PAX, Więź i KIK [Klub Inteligencji Katolickiej – „zydokatolewica”]; 24 sierpnia 1989 sejm, na wniosek prezydenta gen. Wojciecha Jaruzelskiego powołał Tadeusza Mazowieckiego na stanowisko premiera; współzałożyciel i przewodniczący rady redakcyjnej katolewackiego miesięcznika „Więź”; odznaczony Orderem Orła Białego przez rząd żydokomunistyczny;   po więcej informacji zapraszamy pod podany obok odsyłacz http://www.polonica.net/zydkomunistaMazowiecki.htm

(http://web.archive.org/web/20080615221941/http://www.polonica.net/zydkomunistaMazowiecki.htm)

Nikli konfidenci TW rozliczenia.

Jestem zorientowany że wielu, bardzo wielu Polskich naukowców wyjechało za granicę po to żeby się rozwijać i zdobywać dalszą wiedzę, a pozostała miernota.

Błąd, nie wszyscy to miernota, są naukowcy których wynalazki z automat są sprzedawane. Są ludzie wspaniali którzy swoje prace chowają po przepasłych szufladach, bo poco mają coś publikować skoro musi na jego publikacjach podpisać się rektor, dziekan i jakże często tzw. Jajogłowi, czy potocznie bezmuzgowce. Chwała tym wspaniałym ludziom czekających na normalność w kraju nad Wisłą. W tym kraju mamy mnóstwo zakochanych w sobie jajogłowych polityków, tzw. Naukowców, bez paniki mogę ich porównać do zboczeńców. Nie będę się znęcał, spłycam temat, gość chciał zaistnieć, lecz jakże ohydnie kolaborant wyciąga ludzi na ulicę żeby polała się znowuż Polska krew a oni po wymordowaniu radykałów politycznych nadal będą wykańczać „Najjaśniejszą Rzeczypospolitą Polskę” czo czasu zniknięcia tego kraju z mapy europy.

Profesorku przedstawiam swój odkurzony artykuł, najpierw głowa pod kran i zimna woda bo nic nie zrozumiesz.

Polskie mięso armatnie w syjonistyczno – żydowskich łapach.

„Jeśli nie wierzysz słowu wierz faktom!” św. Jan Chryzostom

 

Kto był w armii nie obce jest mu wulgarne powiedzenie mięso armatnie, były to jednostki liniowe. Także np. OTK to jednostki przeznaczone na bezpośredni szturm, gdzie miały padać pokotem. Ja osobiście byłem w popularnie nazywanej rakietowce, na unitarce spędzaliśmy minimum po osiem godzin na wykładach.  Na jednym z takich wykładów młody porucznik chciał się popisać, stwierdził, w czasie wojny macie aż dwa tygodnie wojaczki, tyle czasu wróg potrzebuje żeby wasz namierzyć i zlikwidować.

Dość sentymentów.

Jako 19 letni gówniarz rzucałem cegłami w popularnie nazywane suki, strajki grudniowe 1970r. 1980r, KPN bibuła do marca 1982r , nie żałuję, każda szkoła jest dobra ucząca zwalczanie okupanta RP.  Po latach okazuje się że tak jak miliony innych byłem marionetką w żydowskich łapach. To ta banda po skopaniu im dupy przez Gomułkę który syjonistów spod znaku NKWD w polskich mundurach UB, wykopani z rządu, partii postanowili wszystko zrobić żeby przejąć RP. Walka o tzw. Dziady, zbuntowanie studentów to sprawka żydowskich komuchów tzw. komandosów będących pod opieką Moczara agent wywiadu GRU, który żądał śpiewu- Wprawdzie funkcjonariusze łódzkiego UB śpiewali na jego polecenie piosenkę zawierającą słowa „Niech żyje Polska Republika Rad”, jednak w 1948 r.

Mity marcowe 1968 http://jozefdarski.pl/7047-mity-marcowe-1968

Faktycznie były to w 90% dzieci odsuniętych z PZPR „funków” pochodzenia żydowskiego, bo w PPR-PZPR antysemityzm był podstawowym orężem walki o stołki. Od dziecka byli wychowani w realiach właścicieli Polski Ludowej, a gdy im to zabrano, zaczęli walczyć o rewizję linii PZPR, o prawo do utraconego, komunistycznego raju.

Kim byli tzw. komandosi Adam Michnik, Barbara Toruńczyk, Seweryn Blumsztajn, Jan Gross, Ewa Zarzycka, Mirosław Sawicki, Irena Grudzińska, Andrzej Duracz, Aleksander Perski, Wiktor Nagórski, Jan Lityński, Włodzimierz Rabinowicz Jan KofmanGajką Kuroniową i Bogną Modzelewską. Aleksander Smolar, Maryla Hopfinger, Waldemar Kuczyński, nieco później Andrzej Mencwel i Jadwiga Staniszkis. Sewek Blumsztajn, Krzysiek Michalski Karol Modzelewski, popierali ich Żydzi w mediach na uczelniach bandy

Ubeckie obawiające się konsekwencji popełnionych zbrodni a narodach Polski. Lata kłamstw, zbrodni wykorzystywania studentów, robotników w jedynym celu, dziś go dobrze znamy.

Straszą nasz III wojną światową, nie trzeba być geniuszem żeby widzieć kierunek działania syjonistów żydowskich. Bankructwo, punkt zapalny, (I wojna zamach w Sarajewie, II wojna, Gdańsk) obecnie Ukraina.

Kiedyś przeczytałem wyznanie syjonisty które bardzo mi utkwiło w pamięci, mogę umrzeć jako ostatni Żyd, muszę być pewny że nie żyje ostatnie bydle”goj”, takie wyznanie nie jest szokujące dla tej rasy.

Polecam niżej wymienioną stronę, oczywiście dopóki wszędobylski Mosad go nie zablokuje tak jak mi zablokowali stronę „Komitety pomocy dzieciom Palestyny” stowarzyszenia Victoria gdzie bezpardonowo krytykowałem rzekomy wymiar sprawiedliwości tzw. III RP okupowanej przez Syjonistów żydowskich.

Wszystko co polskie jest krytykowane, zbuntuj się naślą na ciebie sądy prokuratury w końcu straż miejską.

http://www.echochrystusakrola.org/assets/files/2010-12/lista_zydow_w_polsce.pdf

Zbrodnie na Ukrainie- Polski scenariusz, murzyn zrobił swoje musi odejść.

Tak postąpili Hebrajczycy w Polsce od 1956r, zniszczyli 10 mil. związki zawodowe pod dźwięczną nazwą „Solidarność”

Pozdrawiam

Bogusław Maśliński

2014-08-10

 

  1. Manifest Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza Kandydata na Prezydenta RP do obywateli Rzeczpospolitej dnia 14 lutego 2015 roku

Cytat: Nadeszła wreszcie historyczna chwila, aby w naszym kraju rzeczywiście coś zmienić, aby przywrócić wielkość Polski! Ściąga z filmu „Sami Swoi” lekko rozszerzona, warto chodzić do kina.

Kontakt : W. Julian Korab-Karpowicz <sopot_plato@hotmail.com>: i znowuż desant de facto Gdański.

Panie Janie Wawrzyńczak profesor Uniwersytetu Warszawskiego w tym kraju bezwzględnie potrzebna jest rewizja działania władz ( czytaj: porządna miotła) tylko na boga tacy jak pan nie bierzcie się za to o czym nie macie zielonego pojęcia.

Maśliński

2015-02-14