autor :    ERROR 404 , Krzemieniec Podlaski NSZ , 09.06.2013r.

Error(…) „Teleexpress” i inne meastreamowe zamulacze zapewne zainspirują was kolejną bardzo istotną newsiną o kotku z multikulti podlasia lub o narodzinach w zoo nosorożca z trzecim jądrem i to z bursztynu. Tutaj tego nie uświadczycie ….  sorry. My będziemy deptać po piętach tym którzy myślą , że tą kończyną mogą nas kopać w dupę bez umiaru. W  Watford debatują o kolejnych posunięciach wdrażania świata totalnej inwigilacji, do granic wyczerpania psychicznego poziomu lichwy, kolejnego etapu wprowadzania demoralizacji i destrukcji rodziny, patologii edukacji ,dożynania kościoła katolickiego itp..W miarę przecieków od obrażonych i niedowartościowanych wyprzężonych z koryta -„nawróconych” , będziemy dorzucać to co jest godne uwagi w temacie  NWO. Zanim z UK wróci dwupaństwowiec  do miasta Warsa i Sawy, zanim pruski wasal przywita go chlebem i solą, posłuchajmy z czym się „wysypał” generalissimus CIA .Przed premierą  artykułu na niezależnych mediach  , wizytówka reklamująca „mikro społeczność” BILDERBERG…

BILDERBERG

David Petraeus na spotkaniu Grupy Bilderberg tworzy nową elektroniczną siatkę szpiegowską.

Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com  USA 2013-06-08
petreusspy_sm

Były dyrektor CIA David Petraeus jest obecny na konferencji Grupy Bilderberg 2013 r., aby pomóc zbudować siatkę szpiegowską operującą „masywnymi bazami danych”, która ma stać się nową przestrzenią tajnej dyplomacji, wraz z tym jak łączność z Internetem staje się wszechobecna.

Jednym z obszarów omawianych na spotkaniu Bilderberg 2013 jest to „Jak duże bazy danych zmienią prawie wszystko,” odnosząc się do technologii takich jak „Internet rzeczy”, które wraz z wszechobecnym rozwojem mediów społecznych przekształci świat nadzoru dając możliwość przewidywania i manipulowania przyszłymi zdarzeniami.

Prawie w tym samym czasie, podkomisja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w USA będzie również dyskutować nad „dużymi bazami danych” i ich implikacji w kontekście mediów społecznościowych.

Działania Grupy na rzecz „dużych baz danych” mają związek z niejawną relacją pomiędzy Grupą Bilderberg a Google, które to grupy, jak udokumentowaliśmy, łączą się a Google przejmuje pałeczkę od Bilderberg w wielu aspektach.

Dyskusja o „dużych bazach danych” może również obejmować to, jak media społeczne mogą być wykorzystane do wytworzenia kolejnych fałszywych rewolucji i ruchów społecznych jakie obserwowaliśmy w Egipcie, która to rewolucja była wspomagana w dużej części przez Google.

Jak już udokumentowaliśmy, Internet Rzeczy jest procesem produkcji każdego nowego produktu tak by zawierał system komunikujący się bezprzewodowo za pośrednictwem sieci World Wide Web, dzięki czemu przemysł i rząd będzie mógł wszędzie szpiegować każdy aspekt życia obywateli.

Petraeus już wcześniej okrzyknął „Internet Rzeczy” dobrodziejstwem dla „tajnych działań”. Innymi słowy, wkrótce będzie łatwiej niż kiedykolwiek, by mieć oko na populację z całkowitym lekceważeniem kwestii prywatności, ponieważ wszystko czego używamy będzie podłączone do sieci. Szpiedzy nie będą już musieli montować podsłuchu w twoim domu lub samochodzie, będziesz robił to za nich [kupując produkty].

Jak na ironię, Petraeus będzie pomagał wzmocnić ten sam system nadzoru, który doprowadził do jego kompromitacji i odejścia w zeszłym roku, kiedy opublikowano szczegóły jego romansu pozamałżeńskiego.

 

ERROR 404 , Krzemieniec Podlaski NSZ,  09.06.2013r,  12:05