Ubój rytualny2„Wykładem moim p.t. „Ubój rytualny w świetle Biblii i Talmudu”. Wygłoszonym 21 marca w imieniu „Towarzystwa opieki nad zwierzętami”, zajęła się żywo prasa stołeczna jaki i prowincjonalna, nie wyłączając prasy żargonowej. Prasa chrześcijańska jednogłośnie nazwał ubój rytualny „barbarzyństwem ze zmierzchłej przeszłości” lub „mordem rytualnym nad zwierzętami” i domaga się jego zniesienia, żydowska zaś prasa za rabinem Schorrem na czele zapewnia, że „humanitarność uboju rytualnego została wielokrotnie stwierdzona” i konstatuje, że całe społeczeństwo polskie jest wrogo usposobione do uboju rytualnego. Donosi przytem o zorganizowanej „akcji”, przeciwstawienie się walce z ubojem żydowskim…”

Czy ten tekst nie brzmi znajomo? Czy to są obecne przepychanki nad ubojem rytualnym? Nie, są to cytaty z książki wydanej w 1935 roku, napisanej przez ks. dr. Stanisława Trzeciaka, a wiec mamy powtórkę z rozrywki.  W obecnej chwili żydzi zasłaniają się religią i znów kłamią jakoby bestialstwo przez nich uprawiane było czynnością i koniecznością religijną.
Nie bez powodu napisałem kłamią, bo liczą na brak dostępu do takich prac jak „Ubój rytualny w świetle Biblii i Talmudu” gdzie ks. dr Stanisław Trzeciak bez problemu obala ich religijny szwindel za którym kryją się ogromne pieniądze.
Żydzi znani są ze wspaniałych „geszeftów” i nawet śmierć potrafią dobrze sprzedawać, a że przy tym się troszkę poznęcają nad bydlęciem to kogo to obchodzi?! A jednak obchodzi i dobrze, że społeczeństwo Polskie opowiedziało się przeciwko rzezi przez Szehita lub jak to nazywają muzułmanie – Halal.

Następnym kłamstwem jest całkowity zakaz ubojów religijnych, bo prawda jest taka że ubój rytualny jest dopuszczalny, ale tylko pod warunkiem że mięso z uboju posłuży do celów religijnych, a nie po to by się nim objadać, a tym bardziej nim handlować.
Wiec o co chodzi żydom? – Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Jak pisałem wyżej, jest to ogromny biznes przynoszący spore dochody, a jak się to zestawi z tym, że „rzezakiem” (barbarzyńcą mordującym przez podrzynanie gardła) może być tylko żyd, mamy pełną odpowiedź dlaczego tylko żydzi podnoszą „giewałt” nad ubojem, a muzułmanie nie protestują.

Dodajmy do tego jeszcze jeden aspekt tego żydowskiego hałasu – rzekomy antysemityzm Polaków!
Od wielu lat żydzi robią z narodu Polskiego swoich oprawców. Zapominają przy tym, że to Niemcy z Hitlerem na czele mordowali najpierw Polaków, a dopiero potem wzięli się za kolaborujących z nimi i z bolszewikami – żydów.
Giewałt wokoło rzekomego antysemityzmu jest coraz głośniejszy, bo żydzi zagrozili  Polakom – Jeżeli nie spełnimy ich żądań to nas do tego zmuszą, a upodlenie Polaków na arenie międzynarodowej jest jednym z wielu ich narzędzi w osiągnięciu zamierzonego celu. Jest o co walczyć – żydzi chcą od Polski 65 miliardów dolarów odszkodowań.
Za takie pieniądze są gotowi wszczynać jeszcze wiele rabanu i rzucać miliardy fałszywych oskarżeń.

Polecam zapoznać się z książka mówiąca prawdę o żydowskich mordach religijnych.

JP

P.S. Skan książki ks. dr Stanisław Trzeciaka jest do pobrania pod tym linkiem.

Ubój rytualny w świetle Biblii i Talmudu” – ks. dr. Stanisław Trzeciak cz. I
„Ubój rytualny w świetle Biblii i Talmudu” – ks. dr. Stanisław Trzeciak cz. II

Podziękowanie za udostępnienie książki dla Pani Ewy Cywińskiej z Muzeum Kresowego.

Okładka