autor :  ERROR 404   Krzemieniec Podlaski NSZ , 12.06.2013r.

Error(…)  W poniedziałek wymeldował się z hotelu w Hongkongu i wyparował Edward Snowden były technik CIA włączony w ściśle tajny projekt PRISM afiliowany w NSA (Narodowa Agencja Bezpieczeństwa Narodowego). Zniknął zgodnie z podręcznikiem gry operacyjnej , nazywa się to „Spirit simulation”. Wcześniej jednak amerykański koziołek matołek zdążył się wysypać dla brytyjskiego Guardiana, czy na pewno?…

 

01

 

Misją NSA ( National Security Agency) jest wywiad elektroniczny wymierzony w obce państwa (z założenia, gdyż inwigiluje też obywateli swego kraju), siedziba oficjalna super tajnej agencji to Fort Meade w stanie Maryland.

 

02

 

Nie jest tajemnicą iż NSA buduje nową jednostkę na areale 90 km kwadratowych w stanie Utah, do inwigilacji w Internecie o wydajności  500 trylionów stron. Dla wyobrażenia skali zjawiska można posłużyć się obrazem iż po ich wydrukowaniu sięgnęły by księżyca i z powrotem 66 milionów razy !!!W chwili obecnej super tajny program szpiegowski PRISM w 98% opiera się na ; Yahoo, Google, Facebook, Skype i Microsoft i  za ich pomocą  przeszukuje wszelkie przesyłane dane w Internecie. Szef Agencji (od 2005) gen.por. Keith B.Alexander opisywał niejednokrotnie PRISM jako „niewiarygodnie agresywną” i dodaje „ nie da się określić jak bardzo fanatyczna jest w zbieraniu danych”. Podstawą technicznej infrastruktury dla PRISM jest system ECHELON, który ma enklawę  też w Rzeczypospolitej wyjętej spod  jej jurysdykcji!!!.

W cieniu afery z udziałem  E. Snowdena  w której wyciszanie zaangażowany jest nawet  Barack M. Obama przewija się niewinnie i w kuluarach  program TAO . „Foreign Policy” określa go jako ważniejszy i groźniejszy niż PRISM gdyż skupia elitę hakerów agresywnie wykradających dane na całej Earth. TAO (Taylor Accelerator Operation) od swego początku tj. 1997 roku była wzmiankowana w mediach  tylko kilka razy!?.

TAO na polecenie prezydenta USA może sparaliżować, wyłączyć i zniszczyć ( pisałem o tym, jest to „BLACK BOMBS”) systemy elektroniczne na całym świecie. Dla doprecyzowania „wpadki” z Edwardem Snowdenem śpieszę z informacją iż najbardziej sprawę nagłaśniają dwie tuby ;Washington Post i Guardian o  wiadomej proweniencji kapitału.

Paralela „wpadki” technika E.Snowdena i np. pewnego sierżanta w sprawie „Potrójnego Nelsona Smoleńskiego” w RP jest oczywista ale do takich wniosków doszlibyście sami.

 

 

                                                                                                                 „Boga i prawdy nigdy  nie zarzucę…”

 

 

ERROR 404      Krzemieniec Podlaski NSZ ,    Białystok ,   12.06.2013r,  00:05