Rosja – dziki kraj którym rządzi mafia
bez skrupułów

Tomasz Dziemiańczuk, członek Federacji Zielonych w Białymstoku (1997-1998), uwięziony za akcję Greenpeace przeciw niszczeniu przez Rosję Arktyki.

putin_obamZa ratowanie Arktyki trafił do rosyjskiego więzienia. Jest oskarżony o chuligaństwo, grozi mu nawet 7 lat.
Tutaj w więzieniu wszystko toczy się swoim wolnym rytmem. Codziennie chodzę na godzinną przechadzkę po spacerniaku, gdzie staram się rozruszać kości. Posiłki są beznadziejne, czasami nie jestem w stanie ich przełknąć” – taką wiadomość Tomek Dziemianczuk przesłał niedawno z aresztu w Murmańsku do żony. Pisał, że kilka dni temu miał pierwszy kryzys. „Taka bezsilność, kiedy trzeba siedzieć w jednym miejscu, na dodatek obcym, z dala od rodziny i bliskich”. List spisał na kartce, a wynajęty przez Greenpeace prawnik sfotografował go komórką i przesłał do Polski.
– On jest jak kot, zawsze spada na cztery łapy, poradzi sobie w każdej sytuacji. Takie mam przekonanie, bo robi coś, w co wierzy, i to go chroni – mówi Elżbieta Dziemianczuk, jego siostra.
Dzwoni zawsze
Pierwszy raz o wyprawie do Rosji wspomniał pod koniec czerwca – mówi Natalia Bajorek-Dziemianczuk. – Że szykuje się protest w sprawie ochrony Arktyki i chciałby pojechać…
Komentarz nadesłany przez www.zieloni.republika.pl
Gdy cena baryłki ropy spadnie poniżej 80$ Rosja zbankrutuje:(czeczeński ośrodek antyterrorystyczny prosi o zatrzymanie za zbrodnie wojenne pułkownika KGB, prezydenta Rosji Putina!) Rosją długo rządzili Niemcy. Rosja i USA zbankrutowały bo kończy się ropa stąd światowy kryzys wojny przez brak darmowej odnawialnej energii.
Od 2015r potrzebny zakaz aut spalinowych!
Auto na prąd! =cena 10 tys.zł
100 km za 2 zł 0-100km/h= 5 sek.!
Za „nowym” ruskim jedzie straż pożarna karetka i zatrzymuje go policja:
-co to za kolumna?
-to moja apteczka i gaśnica 🙂
…………………………………………………………….
putinPodczas akcji pacyfikacyjnych w Czeczenii, kiedy wojska rosyjskie wkraczały do wiosek, ich mieszkańców ustawiano w szeregach, aby ich rozstrzelać, wybierano dzieci i młode kobiety a ślad po nich ginął
-wycinaliśmy im organy, i zabijaliśmy – opowiada Jurij.
–nerki, płuca, tkanki. Klienci płacili za organ i operację do 100 tysięcy dolarów.
Już rosyjski car okupował Czeczenie – dziś chodzi o zabezpieczenie w Czeczeni rosyjskiego rurociągu ropy, dlatego Rosjanie skupiają się na terenie wokół niego,nie dbając o np.góry,gdzie ukrywają się „terroryści”, czyli czeczeńscy partyzanci.
Rosjanie boją się walk z partyzantami więc dokonują masowych egzekucji gwałtów i okradają bezbronnych cywili.
Przykład imperialistycznej polityki Rosji: Czeczenia=okupacja od cara do Putina opis zbrodni wojennych w Czeczenii by zabezpieczyć rosyjski rurociąg ropy=1/3 mieszkańców zabita,Kraj zniszczony przez polityczne interesy i fanatyzm…, fala uchodźców, obie strony nie dbają o ludność cywilną dopuszczając się zbrodni wojennych, porwań, tortur…
70% oligarchów w Rosji to Żydzi. I nie piszę tego bo jestem antysemitą, tylko dlatego że takie są fakty. Po upadku komuny, drukarnie dolarów w Washington D.C. chodziły na 3 zmiany.
Żydzi po tej stronie żelaznej kurtyny wiedzieli że druga taka szansa się nie zdarzy aby przejąć za centy gospodarkę krajów socjalistycznych. Większość Rosjan żyje w biedzie, tylko garstka najagresywniejszych szefów mafii zostało miliarderami obok tych 70% Żydów.
Polecam artykuł: wired.com/magazine/2011/10/mf_milner/all/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.