Niemiec strzela do kobiety

Niemiecka „Bratnia pomoc”

 Przegłosowanie ustawy pozwalającej na interwencje obcych wojsk i milicji na terenie naszego kraju jest kolejnym dowodem na zdradę własnych obywateli. Grupa zaprzańców wmówiła społeczeństwu, iż będą potrzebować obcych milicjantów uzbrojonych po zęby na ulicach polskich miast w ramach tzw „bratniej pomocy”, oczywiście „dla Naszego dobra” .  
Komu bratniej, a komu nie?! Widocznie zaprzaństwo widzi w tym bratnią pomoc, ale ja tak nie uważam. Każdy normalnie myślący Polak zdaje sobie sprawę, że nasz kraj ucierpiał bardzo mocno w czasie II wojny światowej od towarzyszy niosących „bratnią, czerwoną i czarną pomoc”. Pierwszy okupant niemiecki mocno się przysłużył mordując setki tysiące niewinnych, inteligencję, profesorów, naukowców, budując obozy koncentracyjne które teraz usiłuje przypisać Polakom, jako „Polskie obozy koncentracyjne”.

Niemcy wchodzili do Polski z gotowymi listami ludzi do zamordowania! To dzięki „bratniej pomocy” folksdojczów żyjących między Polakami wiedzieli do kogo „zapukać” kolbami i kogo zabić w pierwszej kolejności. Osoby starsze mogą nie wytrzymać psychicznie i fizycznie, widoku niemieckich mundurów na ulicach naszych miast. Tylko czy zaprzańcy parlamentarni przejmują się starszymi osobami? Polscy posłowie skonstruowali prawo w taki sposób, by właśnie ci starsi szybko wymierali w swojej ojczyźnie z braku opieki socjalnej, medycznej, z głodu i chłodu, a niewolnicza pracą do 67 roku życia dobijają tych najzdrowszych.  Czy na pewno Polak Polakowi może zgotować taki los?

NKWDPodobne odczucia szoku i oburzenia będą towarzyszyć ludziom po wschodniej stronie Polski, kiedy zobaczą czerwonoarmistów w mundurach FSB Putina, albo milicję Łukaszenki! W 1939 roku, ze wschodu wszedł do Polski motłoch który mył twarze w sedesie. Tak, właśnie byli tacy tępi, ale mordować i gwałcić umieli bardzo dobrze. W tym byli wyszkoleni „pierwsza liga”.  W metodach zadawania bólu i śmierci nie mieli sobie równych. Prześcigali się w wymyślaniu tortur. Zbrodnie NKWD-istów do dziś sieją przestrach i grozę. Gdyby na podstawie faktów nakręcić film to byłby to najstraszniejszy horror w dziejach światowej kinematografii, a parlamentarzyści polscy serwują ich wnukom „wejściówki” do „Polszy” w pełnym rynsztunku bojowym!
Może niech jeszcze w ramach pomocy bratniej wezmą ze sobą obrazy lenina i trockiego, by mieli kogo wielbić!
Lenina czczą do dziś, a ścierwo tego zbrodniarza pielęgnują jak bożka na placu czerwonym w Moskwie. Tfu!

bede-strzel-jak-do-kaczek_voOj7dbcCzy parlament jest w rękach Polaków? Bardzo często zadaję sobie i innym to pytanie, bo w głowie nie mieści się, że można tworzyć takie straszne prawo dla brata i siostry swojej.  W biblii jest napisane – „Po owocach ich poznacie”, więc mówię wam parlamentarni zdrajcy – poznałem was po waszych czynach przeciwko narodowi Polskiemu. Owoce waszej zdrady można mnożyć, ale przypomnę tylko kilka kluczowych, które bezpośrednio wpływają na życie w Polsce, a właściwie na powolne umieranie!

1. Ustawa szczepionkowa – pozwalająca zmuszać do szczepienia Polaków w chwili kaprysu rządzących. Stan wyjątkowy na podstawie ogłoszonej pandemii przez światową organizację zdrowia, da prawo szczepienia wszystkich jak bydło! Światowa organizacja zdrowia już raz ogłaszała ogólnoświatową pandemię, jak większość z Was wie, było to oszustwo zachęcające ludzi do szczepień. Bogate kraje zakupiły ogromne ilości szczepionek przeciwko grypie. Wtedy nie było przymusu i nikt nie chciał ryzykować szkodliwych szczepień, ale teraz nie będzie miał wyjścia! Zamkną i zaszczepią na siłę! Przypomnę jeszcze, że to niemcy po wejściu ich wojsk do Polski w1939 roku zaczynali powolne i skrytobójcze mordowanie szczepionkami! Wtedy też mówiono Polakom że to dla Ich dobra!

2. Ustawa o wieku emerytalnym – zabijająca ludzi zanim osiągną wiek pozwalający odpocząć na starość. Takie prawo w połączeniu z brakiem dobrej opieki medycznej, strasznie niskiej emerytury niepozwalającej na normalne życie, doprowadzi do szybkiego wymierania. Niskie zarobki nie pozwolą na oszczędzanie na stare lata. Bankrut ZUS, zwany Zakładem Utylizacji Szmalu, już zapowiedział że kolejne pokolenia będą dostawały coraz mniej, bo niż demograficzny przyczynia się do upadku tej piramidy finansowej.

3. Ustawa o tzw. restrukturyzacji i prywatyzacji która od ponad dwudziestu lat pozwala grabić Polski majątek za przysłowiową złotówkę.  Doprowadzono tym kraj na skraj nędzy, a ludzi wpędzono w ogromną biedę i ubóstwo przez panujące bezrobocie.

4. Ustawa o zagarnięciu prywatnych oszczędności Polaków – czyli grabież OFE. Drugi filar został całkowicie rozkradziony przez zaprzańców parlamentarnych z Wincentym Rostowskim (angielski żyd) na czele, przy całkowitym poparciu Tuska. Wielu z Was myślało sobie, że OFE ocali wasze portfele na starości i pozwoli godnie żyć, a tu klops! Wzięli jak swoje, bo niby kogo mieli pytać o zgodę? Polaków?  Polacy siedzą odrętwieni przed telewizorami i na coś czekają. TV i puszka piwa na kanapie jest teraz marzeniem większości ludzi pracujących, i tych bez pracy. Większość woli pić i nie myśleć co będzie dalej. Zahipnotyzowani przez ekran TV i gadające głowy kupionych za srebrniki dziennikarzy, piją i czekają na swoja kolej do grobu, bo innej przyszłości nie widać.

5. Ustawa z 10 stycznia przelewa czarę gorycz i pokazuje kim są judasze w sejmie i kto ich opłaca! Temu panu służą który płaci lepiej i pod tego pana szykują ustawy niszczące nasz kraj. Ustawa o pomocy bratniej, ma zapobiec takim zachowaniom policjantów,  jakie miały miejsce ostatnio we Włoszech, kiedy to mundurowi zdejmowali hełmy, odkładali tarcze i pałki by podać ręce protestującym. Okupant boi się gniewu tłumu, który prędzej czy późnej, zacznie domagać się głowy „ryżego” albo wszystkich zdrajców razem i wtedy najemnicy z krajów przygranicznych będą robili z nami porządki!  Mogą strzelać, bić, zakuwać, aresztować.
Już w najbliższych dniach będziemy świadkami paradowania z bronią gotową do strzału MOSAD-u na ulicach Krakowa, gdzie ma obradować sejm izraelski!? Do zabezpieczenia Knesetu ma przyjechać 2500 osób uzbrojonych. Czy wyjada z Polski? Czy może wmieszają się w nas, bo paszporty polskie już dawno mają i zaczną sporządzać listy na potrzeby kolejnego holokaustu na Polakach?!
Dawno nie mieliśmy żadnego krwawego powstania, więc agentura może nad tym popracować i kolejna krew polska spłynie polskimi ulicami, by zrobić miejsce przesiedleńcom z Izraela!

Zapamiętajcie ten dzień – 10.01.2014 – dzień kolejnej zdrady!!

W głosowaniu anty-polska ustawę poparło 286 posłów z PO, Twojego Ruchu, PSL i SLD.

 

JP

Folksdojcze w Łodzi witają "Bratnia pomoc"

Folksdojcze w Łodzi witają „Bratnią pomoc”