Czy obrady Knesetu w Auschwitz
to przygotowania do przeprowadzki
na stałe nad Wisłę?

Festiwal-Szalom-Krakow-2013-2-300x155
Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie – Szalom na Szerokiej 2013. Fot. YT – ninateka.pl

Połowa członków izraelskiego parlamentu ma obradować w podkrakowskim obozie zagłady pobudowanym przez Niemców – Auschwitz. Jak podają żydowskie władze posiedzenie odbędzie się 27 stycznia 2014 r. w 69. rocznice jego wyzwolenia. Czy na 70. rocznicę w 2015 knesset przeprowadzi się do Polski na stałe? Już od wielu lat w Krakowie inwestuje wiele poważnych fundacji ściśle związanym ze światowym żydowskim lobby, organizowane są festiwale przez stowarzyszenia żydowskie z całego świata z szerokim wsparciem finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP. wg/PCO

Obrady Knesetu w Auschwitz. Mobilizacja policji i Mosadu

Parlament Izraela zamierza w styczniu zorganizować pierwsze w historii posiedzenie poza granicami swego kraju – na terenie byłego nazistowskiego obozu Auschwitz. Trwają już przygotowania do tej wizyty, której będą towarzyszyły nadzwyczajne środki ostrożności.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie w stosunkach międzynarodowych, bo jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by parlament jakiegoś kraju obradował na terytorium innego państwa. Członkowie Knesetu zamierzają przyjechać do byłego nazistowskiego obozu Auschwitz 27 stycznia – w 69. rocznicę jego wyzwolenia. Swój udział już zapowiedziało ponad 60 ze 120 izraelskich parlamentarzystów. Tematem posiedzenia będzie zwalczanie antysemityzmu.

„Symbolika nie mogła być bardziej uderzająca – ledwie kilka metrów od komór gazowych, w których zamordowano miliony Żydów, spotkają się przedstawiciele parlamentu żydowskiego Państwa Izraela” – napisali w oświadczeniu przedstawiciele Fundacji „Z głębin”. Fundacja, która zajmuje się utrwalaniem pamięci o Holocauście, jest inicjatorem tej specjalnej sesji Knesetu.

Cały  tekst:  http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,14866192,Obrady_Knesetu_w_Auschwitz__Mobilizacja_policji_i.html#opinions%23ixzz2n6sNyDf5#ixzz2npX1BKGE ,

Znalezione na – http://www.polishclub.org/2013/12/21/czy-obrady-knesetu-w-auschwitz-to-przygotowania-do-przeprowadzki-na-stale-nad-wisle/

11 Replies to “Czy obrady Knesetu w Auschwitz
to przygotowania do przeprowadzki
na stałe nad Wisłę?”

 1. Po pierwsze, niech jadą urągać Niemcom, niech zorganizują obrady Knesetu w Sachenchausen ;
  Po drugie, wiem teraz po co Tuskowi potrzebna ustawa o „bratniej pomocy” i to natychmiast. Będziemy mieć umundurowanych Niemców, Żydów i kogo tam jeszcze ci zdrajcy sobie wymyślą, z uprawnieniami do:
  „- patrolować polskie ulice,
  – „chronić porządek i bezpieczeństwo publiczne oraz zapobiegać przestępczości, w związku ze zgromadzeniami, imprezami masowymi lub podobnymi wydarzeniami”,
  – „udzielać pomocy przez specjalne jednostki interwencyjne”,
  Nie mam już ŻADNYCH wątpliwości, Tusk ze swoimi boi się Polaków, proszę zauważyć, że słyszeliśmy ostatnimi czasy iż Komorowski dobrał sobie za doradcę jaruzela – pewnie chciał wiedzieć jak najszybciej zaprosić tu / NA MÓJ I TWÓJ KOSZT/, po to aby:
  „- nosili swoje mundury,
  – przywozili do Polski broń palną i amunicję oraz ich używali,
  – używali środków przymusu bezpośredniego,
  – kontrolowali uczestników ruchu drogowego,
  – korzystali z dróg, gruntów i zbiorników wodnych państwowych, komunalnych i prywatnych,
  – używali polskich częstotliwości radiowych,
  – korzystali ze sprzętu polskiej Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu,
  – używali swoich środków transportowych jako pojazdów uprzywilejowanych w ruchu drogowym,
  – korzystali na nasz koszt z polskiej opieki zdrowotnej oraz z ulg przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego,
  – korzystali z ochrony prawnej przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych.”
  _ Rodacy! Polacy!
  Żarty się właśnie skończyły.
  W/W uprawnienia nada obcym USTAWA „o bratniej pomocy” sejmowy druk nr 1932.
  Prawda, że dziwnie blisko do 1939?

 2. Obrady Knesetu 27 stycznia 2014 na terytorium Polski to celowa zagrywka żydów. W 70 rocznicę wyzwolenia Auschwitz która wypada w 2015 roku chcą na stałe obradować w Polsce W chwili obecnej nikt by nie pozwolił do osadnictwa 8 mln żydów w Polsce. Dlatego planują wywołać III Wojnę światową w której część Izraela ta obok Jafy zostanie zniszczona bombami jądrowymi. Po upadku Syrii otworzy się droga dla Armii Rosyjskiej i Irańskiej w kierunku na Izrael. Nie ważne czy to będą bomby irańskie czy rodzime izraelskie liczy się efekt. To, że pożoga wojenna ogarnie prawie cały Bliski Wschód to dla nich nieistotne tak samo jak życie milionów ludzi. Przepowiednie mówią o wielkiej bitwie na terenie obecnego Izraela w rejonie wzgórza Maggido wzgórze to Harm po arabsku. Czyli Harm Magedon zaś Magedon to mityczne miasto, które tam było. Armagedon inaczej mówiąc. W księdze Henoha jest opis jak w tym rejonie 7 miesięcy po bitwie usuwane będą skażenia radioaktywne. No i w przypadku gdy w państwie żydowskim nie będzie można już mieszkać żydzi przesiedlą się do Polski. Miliony uchodźców bez domu a tam gdzie mieszkali nie da się żyć.Polska mentalność nie odmówi zamieszkania, ludziom (żydom), którzy nie mają gdzie zamieszkać. Kilka milionów Polskich paszportów już wydano obywatelom Izraela. Wojna ma być krótka z błyskotliwym i niesamowitym zakończeniem. Papież Franciszek po szybkich negocjacjach w Jerozolimie podpisze pakt pokojowy. Tym sposobem żydzi będą mogli wrócić do kraju w którym żyli ich ojcowie i żyło się im najlepiej. Tylko tyle, że prawdziwa III Wojna zacznie się po podpisaniu Paktu Pokojowego w tym samym dniu nocą…

 3. …cyt…
  „Symbolika nie mogła być bardziej uderzająca – ledwie kilka metrów od komór gazowych, w których zamordowano miliony żydów, spotkają się przedstawiciele parlamentu żydowskiego państwa Izraela”…
  zyd – pisze sie z małej litery – bo to oxymoron…co do tych milionów żydów – prof Falkenstein – wyraził sie jasno!!…Przedsiębiorstwo Holokaust – poz tym są dowody – ilu naprawde Polaków pochodzenia `zydowskiego zgineło!!
  Oświęcim.Wyrok Sądu = 300,000 ofiar (Nie 4 miliony!}

  http://www.dailymotion.com/video/xhj6y2_oywiycim-wyrok-sydu-300-000-ofiar-nie-4-miliony_news?ralg=meta2-only#from=embed-playreloff-8

  kłamca oswięcimski – dr. Dariusz Ratajczak zamordowany przez agenta mossadu – zapytał …co sie stało z 3 milionami żydów? – kiedy zmieniono tablice w obozie w Oświęciumiu z 4.000.000 – na 1.200.000 – odzyskali z mydła?…

  http://marucha.wordpress.com/2011/01/08/holokaust-to-oszustwo/ ….troche danych i dokumentów

  biskup Wiliamson…cyt…Wszystko to co znamy jako „holocaust” służy jako świecka religia Nowego Porządku Świata – Auschwitz zastąpiło Kalwarię, komory gazowe zastąpiły Krzyż naszego Pana, a 6 milionów odgrywa rolę Odkupiciela. Religia holokaustu jest zaprojektowana praktycznie idealnie, aby zastąpić miejsce chrześcijaństwa i zostało to bardzo sprytnie zrobione”….

  http://www.bibula.com/?p=66949
  oraz
  http://www.youtube.com/watch?v=CsrPt-enplw

  Ofiara Auschwitz mówi prawdę o Auschwitz
  https://www.youtube.com/watch?v=TqFzvUUdsXo

 4. Żydzi! Wy sobie nie zdajecie sprawy na jaki gniew Polaków się narażacie. Polacy milczą, ale do czasu. Nasz gniew narasta z czego sobie żydzi nie zdajecie sprawy. My wam zgotujemy jeszcze gorszy los niż Hitler jeśli dalej będziecie nadużywać naszej cierpliwości. Wy chcecie zwalczać antysemityzm to my wam pokażemy jak zwalczać antypolonizm i to już wkrótce.

 5. Może trzeba napalić na ten czas w piecach?Polacy Ku..a Obudźcie się!Gdzie do cholery są ci narodowcy co podpalili budkę pod Rosyjską ambasadą? A może to byli tylko .ydowscy prowokatorzy, a nie Polacy?

 6. Co wy macie z tymi zydami? Jakasz histerie!

  1) prosze o oficjalne dowody ze wladze izraelskie specjalnie ssieja antypolonizm na skali panstwowej.

  2) co wam do chol*ry zydzi jako zydzi zrobili? Przeciez wiekszosc polakow nigdy nie widziala zyda na wlasne oczy! Przez wieki nie bylo problemow a tak nagle dzis macie jakiesz pretensje?!

  3) to posiedzenie obok Krakowa to zaden plan dominacji Polski! Ogarnijcie sie! Naprawde bierzecie czytelnikow za bezmozgowych tumanow co uwierza w byle jaka teorie spiskowa?

  4) tak tesknicie za Hitlerem, czy trzeba wam przypomniec co ten czlowiek zrobil Polsce i Polakom?

  5) W Izraelu nazizm i komunizm nie maja prawa bytu, co chcec wiecej? Niczego od Polski nie zadaja, tylko zabespieczyc jedna z najwiekszych wizyt dyplomatycznych w dziejach ludzkosci.

  1. 1) Media całego świata w 99% są w posiadaniu bogatych rodzin żydowskich – media w całym świecie kreują straszliwie zakłamany obraz Polaków. Kłamstwo na temat stosunków z żydami jest powielane wszędzie – radio, prasa, filmy fabularne!
   „Polskie Obozy Śmierci” – powielały media do znudzeni WSZĘDZIE

   2) Nie widać żydów, bo żydzi przyjęli sposób działania – „Mądry żyd, to ukryty żyd” i po zmianie nazwisk, mamy więcej Kowalskich i Nowaków w Polsce. Kto powiedział że żyd to tylko ortodoksyjne pejsy i jarmułka?

   3) Proszę wysłać Polski parlament do Izraela i niech tam obradują nad czymkolwiek!! Absurdalna sytuacja. Słowa – „Teoria spiskowa” są niepoprawne, bo od razu sugerują iż działanie jest tylko teoretyczne, a wykluczają rzeczywisty spisek. Jest to zlepek sugestywny – często używany do przypinania łatki oszołoma.

   4) Proszę nie przytaczać tu Hitlera, a żyda Rockefellera który sfinansował NSDAP i całą II wojnę światową.
   cytat: ” Profesor Antony C.Sutton jest pierwszym, który udowodnił po latach poszukiwań, w oparciu o dokumenty rządowe i inne źródła, że odbudowie niemieckiego przemysłu cały czas towarzyszyła również ogromna zagraniczna pomoc ze strony międzynarodowych bankierów i przemysłowców spod znaku Wall Street i londyńskiego City”

   5) Izrael jest najbardziej zakłamanym narodem na ziemi. Nazizm wyssano tam z mlekiem matki. Komunizm został wynaleziony przez żydów – ”
   Kto wykreował i sfinansował komunizm” Proszę poczytać tu – http://www.tworca.org/komunizm.html
   Żydzi amerykańscy żądają od Polski zapłaty za utracone mienie w wysokości 60 miliardów dolarów!!! http://www.rp.pl/artykul/914964.html
   Wjazd 2500 uzbrojonych agentów MOSAD-u nazywasz zabezpieczeniem?? Jak to nazwę – panoszeniem się w Judeopolonii

   1. 1) a dowody na to? Mowiac „media” trzeba tez dolaczyc wszystko co sie znajduje na internecie oraz wszystkie media lokalne. I wciaz nie ma dowodu na to ze media posiadane przez Zydow specjalnie uzywaja Zwrotu „polskie obozy”, i ze to robia specjalnie na zlosc Polakom.

    2) To nie jest bardzo naukowe podejscie do sprawy…”c’est le moins qu’on puisse dire”, mowimy we Francji. Zyd nie wyglada na Zyda bo…specjalnie sie kryje i knuje 0_ô no tak spieg szatana. Jak Polacy jada do Stanow i daja dzieciom amerykanskie ima jak „John” czy „Jennifer”, to znak ze planuja zniszczyc Ameryke? Kiedy Polacy, przyjezdzajac do Francji, zmieniali nazwiska na bardziej francuskie. Na przyklad slynny Raymond Kopa, ktory pierwotnie nazywal sie Kopaszewski. Chec Asymilacji czy spisku przeciw francuzom? Albo, w kilku przypadkach, chec unikania przesladowan?

    3) a czy kiedykolwiek Polski parlament wyrazil ochote pojechac do Izraela? To bylby bardzo dobry pomysl i pomoglo by w uleprzeniu zwiazkow.

    A teorie spiskowe maja to do siebie ze nie moge byc naukowo potwierdzone i zweryfikowane. I zeby to wytlumaczyc, mowi sie ze Zydzi robia to tajnie i chowaja dowody. W tym przypadku, z kad znacie te dowody? Nie taki tajny i schowany jednak ten spisek, co? 🙂 a ujawniony spisek nie jest juz grozny. Wiec dajcie sobie spokuj.
    Proponuje, dla zmiany, zainteresowac sie Organizacja Konferencji Islamskiej, bardzo bogata bo siedzaca na ropie i organizujaca islamizavje Europy. Ale prawdopodobnie znowu znajdziecie sposob zwalic na Zydow 😉

    4) to byla odpowiedz do „tomas sidor” ktoremu pierwszemu sie zachcialo „przytaczać tu Hitlera” wiec czemu mi ta uwaga?
    Co do reszty to prawda ze duzo bankow pomoglo nazistom w latach 30. Tylko jaki zwiazek z Zydami? Mozna odpowiedzec ze banki widzieli w nazistow jedynych ktorzy potrafiliby podniesc poziom ekonomiczny niemiec. I nie wina Zydow ze Francuzi i Anglicy pozwolili na to, nie ruszajac sie przy prowokacjach Niemcow.

    A to ze Zydzi pomogli w mordowaniu innych Zydow udowadnia tylko ze nie istnieje czegos takiego jak super spisek zjednoczonych zydow bo zeby bylo takie cos, trzeba by bylo zeby wszyscy ci Zydzi sie zgadzali wzajemnie. I powodzenia z tym.

    5) „najbardziej [cos tam] narodem na zemi” ? No tak, wszystkie inne narody sa fajne oprocz jednego jedynego, ciekaw ktorego. Ah no prosze, zawsze ten sam. Inne kraje nie klamia, wiec nie dbaja o swoje interesy.
    Zydzi nie wymyslili komunizmu, idee socjalistyczne, komunistyczne i krypto komunistyczne istnieje od bardzo dawna w histori Europy i innych kontynentow. Owszem sa Zydzi co brali udzial w rewolucji bolszewickiej, ale z tat oskarzac wszystkich Zydow to szczera glupota. Zwlaszcza ze to zaden. Tak jak wiadomo ze Poacy tez brali udzial w tych rewolucjach a przeciez nikomu nie przejdzie przez glowe oskarzac narod Polski. Takze hiszpanie wymordowali mieszkancow Ameryki Srodkowej to nikt nie oskarza narod hispzanski (a nie jest on „zaklamany” w tej sprawie?). Co mowic o dziasiatkach milionow mieszkancow Indi zamordowanych przez muzulmanow miedzy 11ym i 15ym wiekiem? Kto jest bardziej zaklamany? No tak, Zyd nie zamorduje cie i nie zgwalci twojej corki jak go obrazac bedzies. Nie spali ci domu, cena ropy sie nie podniesze.
    Od muzulmanow sie juz trzymacze z daleka bo dla was co sa biedni niewinni ofiary Zydow.

    Zreszta we Francji znalezli wymowke: To Zydzi wprowadzili muzulmanow do Francji. Nie wazne ze to bzdura, zostalo to powiedzone. Wszystko jasne 😀

    Zydzi zadaja 60 miliardow? Niech sobie zadaja, wcale prawo im nie daje racji (chyba) !
    A Zydzi zadaja pieniedzy? Islam nie musi ich zadac, juz je ma i robi co chce z nimi. Za nie dlugo tez w Polsce, zycze powodzenia.

    6) sa Zydzi co kochaja Polske, sa zasymilowani, maja gdzies lobby zydow i zydow lewicowych. Nie macie prawa ich wyzywac i ich mieszac z tymi ktorych nie lubicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.