fema-campsUwaga Stany Zjednoczone z Izraelem szykują wojnę domową w/g stanu wojennego jaruzelskiego pod pretekstem pandemii. Dwaj pastorzy ujawnili szczegóły ogólnokrajowej akcji FEMA w USA przygotowania przywódców religijnych, jako tajnych współpracowników policji, którzy będą głosić swoim parafianom konieczność „podporządkowania się rządowi” w przypadku wprowadzenia stanu wojennego, klęsk żywiołowych albo pandemii grypy. FEMA ostrzegła pastorów, że obywatele będą bronić swoich praw, chronionych II Poprawką i że oni powinni być gotowi do obalenia tego punktu widzenia. Z kolei pastorzy zgodzili się i obiecali, że pierwsi się zaszczepią w wypadku wybuchu (epidemii).

FEMA-Camps2Otrzymali gwarancje, że objęci będą pełnym odszkodowaniem w przypadku powstałych problemów. Ponadto pastorzy zostali wezwani do głoszenia przesłania z Listu do Rzymian 13 (Św. Pawła Apostoła), poświęconego propagandzie absolutnego „podporządkowania państwowego”.
Oto co opowiedzieli pastorzy w tej sprawie: Pastor Revere (nazwisko zmienione ze względów bezpieczeństwa) powiedział: „Powiedziano nam, że na przykład, powinniśmy stać na końcu zaułka jakiegoś farmera dopóki on tam stoi ze strzelbą, mówiąc mu, że powinniśmy skonfiskować krowy, kurczaki, broń palną”- powiedział pastor Revere.
Pastor opowiedział o tym jak dyrektywy były ukryte w sposób prawdziwie „orwellowski” poprzez zamianę pojęć i nazw. „Tak więc oni nie będą używać terminu „kwarantanna”. To słowo oni zamierzają zamienić terminem „odosobnienie społeczne” ponieważ słowo kwarantanna nie będzie się podobało”- powiedział pastor. Podkreślił także, że „obozy dla zatrzymanych” zostały przemianowane ażeby nadać im przyjazną, ciepłą nazwę. „Trzy miesiące temu były to centra kwarantanny i centra przesiedleńcze ale teraz to są „centra społeczne”. I zamierzają utworzyć je w lokalnych szkołach”- powiedział pastor. Revere także powiedział, że jest nakreślony plan masowych szczepień i przymusowego wykorzystania programu zażywania narkotyków w okresie kryzysu, takiego na przykład jak wybuch epidemii ptasiej grypy. „W przypadku wybuchu epidemii albo ataku bio-terrorystycznego, planuje się masowe szczepienia…oni mają program jedynej „tabletki w narodowej dłoni w ciągu 48 godzin”- powiedział pastor.

Ktoś tam także powiedział, że Wal-Mart (największa sieć hipermarketów w USA) został wyznaczony na miejsce centralnego punktu realizacji tej procedury. Pastor Revere powiedział, że liczni uczestnicy szkolenia uwierzyli w konieczność programu i byli całkowicie nieświadomi jego prawdziwego celu. Proponowano także zachęty dla tych, którzy zdecydowaliby się być wolontariuszami. Wśród tych zachęt były takie jak preferencyjny tryb i priorytetowy dostęp dla siebie i rodziny do szczepionek i dostaw żywności w okresie obowiązywania stanu wyjątkowego. Na szkoleniu mówiono także jakie drogi będą zamknięte po tym jak będzie ogłoszony stan wojenny. Pastor Butch Pogue: „Około trzy miesiące temu zostałem wezwany ażeby zostać członkiem grupy ds. realizacji federalnych dyrektyw FEMA.
– Nie mogłem odmówić! Wiele ciekawych i gorących informacji było omawianych na tych spotkaniach…
fema-camps3Przedstawiciele FEMA zebrali pastorów ażeby mogli pomóc w przypadku „ogłoszenia stanu wojennego albo informowania jak będzie działać policja po ogłoszeniu stanu wyjątkowego albo kwarantanny w związku z aktem bio-terroryzmu”. Dyskusja była prowadzona wokół tematu konieczności stłumienia mentalności „kowboja” małomiasteczkowych farmerów, którzy mogą mieć zapasy amunicji. Broń powinna być skonfiskowana i następnie zniszczona.

FEMA i inne agencje ds. likwidacji skutków klęsk żywiołowych (zwłaszcza NOVAD) trenują ochotników według specjalnego „jednostopniowego” programu, który uczy ludzi niesienia pomocy agencji FEMA, działania w swoich okolicach i w ramach oddziału, który będzie nachodził sąsiadów w chwili ogłoszenia stanu wyjątkowego i wyjaśniania im konieczności „podporządkowania się władzom. Zwłaszcza pastorzy będą przydatni w tej działalności dlatego, że, jak nam mówiono, „wy chłopaki i dziewczyny, możecie wykorzystać przesłanie Listu do Rzymian 13″, w którym mówi się o konieczności podporządkowania się władzom”.

 

Źródło: http://rafzen.wordpress.com/2014/01/12/przygotowania-do-wojny-domowej-w-usa/

Więcej o FEMA
http://thecommonsenseshow.com/2012/11/12/cbs-news-admits-fema-camps-are-real/