List otwarty do wszystkich służb w Polsce. Jeżeli mamy tak wielu wspaniałych prokuratorów, to może ktoś postawi w stan oskarżenia Jana Hartmana za jego mowę nienawiści do nas Polaków. Za wielokrotne znieważanie wiary moich przodków? Poniższy tekst do wykorzystania przez wszystkich którzy poczuli się dotknięci publikacjami Jana Hartmana.

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Jana Hartmana

Na podstawie art. 304 kpk zawiadamiam o podejrzeniu popełnienia przez Jana Hartmana przestępstw z art. 133 kk, art. 196 kk, art. 256 kk, 257 kk, 212 kk, 216 kk i w zw. z art. 60 kpk wnoszę o ściganie sprawcy.

Jan Hartman na portalu społecznościowym Twitter regularnie umieszczał wpisy nawołujące do nienawiści na tle różnic wyznaniowych i narodowościowych. Publicznie znieważał Naród Polski i Rzeczpospolitą Polską oraz wiarę moich przodków. Uporczywie zniesławiał osoby instytucje.

Poniżej kopie wpisów dokonywanych przez Jana Hartmana:

Jan Hartman

@JanHartman1 ·

To zapijaczone chamidło i patron zwyroli w sutannach dzięki zdrajcom na urzędniczych stołkach nachapał się milionów i pałaców, a teraz jako „generał” dostaje od rządu „emeryturę” -18 tys. Na waciki. Ruscy weszli sami. Ale to bydło zadeptało moją ojczyznę, bo wpuścili je zdrajcy!

Jan Hartman

@JanHartman1 ·

Gdy gwałcisz małe dziewczynki, siedzisz przez rok, a po wyjściu Wielki Polak kard. Karol W. pisze do ciebie: drogi księże, pracuj dalej jako ksiądz, kary nie będzie, bo się już nasiedziałeś. Błee. Co za straszna postać, co za wstrętna instytucja! Czytajcie w Dużym Formacie.

Jan Hartman

@JanHartman1 ·

Nie chodzi o to, że gangusy z PiS rozdają wille i miliony Bąkiewiczom i innym faszystom, lecz o to, że Polską rządzi faszystowski reżim. Kradnie się dla siebie, a nie dla kuzynów. Przejrzyjcie na oczy! Strach pomyśleć co by było, gdyby te typy rządziły w Moskwie, a nie tylko tu.


Jan Hartman

@JanHartman1·

Jeśli faszystowski bojówkarz może bezkarnie stosować przemoc i dokonywać rabunku w siedzibie sądu, a przywódca faszystowskich milicji dotowany jest przez rząd, to jaki ustrój ma to państwo? Polska PiS jest pospolitym faszystowskim reżimem, jakich wiele na tym łez padole.

Jan Hartman

@JanHartman1 ·

W piwnicach kościołów bandy zwyrodnialców w sutannach torturują kobiety. Kiedy wreszcie ta dzicz przestanie plądrować nasz kraj?!

Jan Hartman

@JanHartman1 ·

Wciąż jeszcze 28% Polaków regularnie chodzi do kościoła i zostawia tam pieniądze. Nie ma z czego się cieszyć. Jeszcze długa droga przed nami. Obyśmy nie zatrzymali się u bram Malborka.

Jan Hartman

@JanHartman1 ·

Abyście nigdy nie zapomnieli, kim jesteście pod względem biologicznym! Tak wygląda kościelnych clown, próbujący sprzedawać swój nazizm w błazeńskim przebraniu średniowiecznej teokracji.

Jan Hartman 10 cze 2021

@JanHartman1 ·

Jędraszewski swoją drugą rasistowską wypowiedzią przekroczył cienką linię oddzielającą faszyzm od nazizmu. To nie może mu ujść płazem. Nie ma miejsca na ideologię hitlerowską w Polsce!

Jan Hartman 10 lis 2022

@JanHartman1·

11 listopada został tak zohydzony i sponiewierany przez nazistowską swołocz, że w wolnej Polsce trzeba będzie zmienić datę święta niepodległości. Dziś kojarzy się wyłącznie z faszyzmem.

Jan Hartman 6 pazdz 2022

@JanHartman1·

Fundusz kościelny to nie jest tylko upokarzający haracz, płacony przez komunistów, a potem przez tchórzliwe rządy III RP, lecz judaszowe srebrniki zdrady, wypłacane obcemu i wrogiemu Polsce od tysiąca lat totalitarnemu państwu, pasożytującemu na naszej ojczyźnie od jej zarania.

Jan Hartman 27 wrze 2022

@JanHartman1 ·

Kaczyński chce zatrudnić nazioli do tworzenia bojówek krążących koło lokali wyborczych i straszących ludzi swym widokiem, tak żeby odechciało im się przychodzić na głosowanie. Ten świr nie cofnie się przed niczym. Wybory 2023 muszą być obserwowane przez misję OBWE!

Jan Hartman 25 wrze 2022

@JanHartman1·

Z okazji powrotu faszystów we Włoszech przypominam istotę ustroju faszystowskiego: to ustrój autorytarny, nacjonalistyczny, militarystyczny, oparty na katolickiej ideologii społecznej, z katolicyzmem jako oficjalnym wyznaniem państwa. Dopóki istnieje KK, to zawsze może wrócić!

Jan Hartman 19 wrze 2022

@JanHartman1·

Była pedofilia, teraz jest i gerontofilia. A Marek Naziol Jędraszewski jak to biskup kryje zboczeńca. Na drżących nóżkach udał się do niego prokurator. Polska nie będzie niepodległa, dopóki to prokurator jeździ do biskupa, a nie na odwrót. Haniebna służalczość musi się skończyć!

Jan Hartman 17 wrze 2022

@JanHartman1·

Ģłódź wylazł na czworaka ze swej złodziejskiej meliny, żeby pokazać faka temu frajerowi z Watykanu W Prywiślańskim Kraju Jarasława Rajmundowicza szyderstwo i urąganie wszystkiemu co nakazuje ludzka przyzwoitość jest najwyższym nakazem. Rechot pychy to najsłodszy odgłos jaki znają

Jan Hartman 11 wrze 2022

@JanHartman1·

Mnie boli! Zawłaszczany i poniewierany przez chrześcijan, którzy uczynili sobie z tego świętego symbolu znak swej diabolicznej pychy i dominacji, złowrogi symbol swych ludobójstw, w dodatku ustawicznie profanowany przez bezwstydne eksponowanie na nim ludzkich zwłok. Bluźniercy!

Jan Hartman 10 cze 2021

@JanHartman1·

Nowy odcinek serialu „Zwyrole w sutannach”. Bohaterowie odcinka: Król, Dziwisz, Jędraszewski. Kurde, ale wy, zboki, jesteście nudni. TVN! Dajcie coś nowego! Nie ma jakichś zboczonych rabinów w tym kraju?

Jan Hartman 7 wrze 2022

@JanHartman1·

Tzw. Kościół śmiał złożyć kasację do SN, aby nie płacić odszkodowania za gwałcenie dziecka. SN akurat się mafii nie przestraszył i bezczelną kasację oddalił. Składajcie pozwy! Każdy wyrok to gwóźdź do trumny tej zbrodniczej mafii, szydzącej z religii i wszystkiego co święte!

Jan Hartman 1 wrze 2022

@JanHartman1·

Faszystowskie bydło otwiera sobie melinę tuż przy Umschlagplatz. To nie jest prowokacja, tylko deklaracja. Ilu Polaków obchodzi faszyzacja kraju? 10%? Konsekwencje są znane.

Jan Hartman 29 sie 2022

@JanHartman1·

Dziś kk wspomina św. Augustyna – oszalałego fanatyka, autora doktryny katolickiej i twórcy politycznej ideologii katolickiego totalitaryzmu. W imię tej antyludzkiej doktryny wymordowano miliony ludzi. Oto patron tych zbrodni.

Jan Hartman 16 sie 2022

@JanHartman1·

PiS i KK pełne egzaltacji z powodu Edyty Stein. Nic by was nie obchodziła, gdyby nadal była Żydówką i zginęła jako wyznawczyni judaizmu. Triumfujecie z powodu jej „nawrócenia” i odejścia od żydostwa. Kult Edyty Stein to antysemityzm w czystej postaci!

Jan Hartman 25 cze 2022

@JanHartman1·

My i oni… Kultura, dobre emocje, wartości vs. pycha, nienawiść, tępa bigoteria i dziki zabobon.

Jan Hartman 12 sie 2022

@JanHartman1·

Skoro już mnie zaczepia, to przypominam

@tterlikowski

że katolicyzm to parareligia. Religia czci Boga, a katolicy oddają boską cześć człowiekowi i jedzą jego ciało. To się nazywa idolatria… Poza tym profanują prastary i święty symbol krzyża, bluźnierczo łącząc go z trupem.

Jan Hartman 12 sie 2022

@JanHartman1·

Wysłuchałem że zdumieniem świątobliwego hejtu na mnie w podcaście Terlikowskiego. Wszystko, co powiedział jest prawdą, ale zupełnie nie na temat. Więc raz jeszcze: Maryja to mit. Kto nakłania innych do wiary w mity, ten bierze odpowiedzialność za ofiary tej manipulacji.

Jan Hartman 16 lip 2022

@JanHartman1·

Pragnę gorąco, że szczerego serca podziękować Wielebnemu Księdzu Andrzejowi Dębskiemu za Jego ogromny wkład do dzieła zniszczenia złowrogiej potęgi Kościoła rzymskiego w Polsce. Niechaj jego wielkie libido nieustająco pracuje na tej bożej niwie. Bóg zapłać!

Jan Hartman 26 cze 2022

@JanHartman1·

To szanowni komentujący nie są przeciwko zboczeńcom i ich ochroniarzom? Ani przeciwko agresywnym fanatykom, wpieprzajacym się nam do życia? A może nie wiecie, o kim tu jest mowa, co? Obłuda czy jednak cicha solidarność z bandytami?

Jan Hartman 26 cze 2022

@JanHartman1·

Parady Równości to nie spacer przedszkolaków z grupy Biedronek, lecz poza tym, że święto, również demonstracja dumy, siły i solidarności z ofiarami homofobii. Przeciwko pedofilom, ich biskupim ochroniarzom, faszystom w biskupich szatach i kibolskich kurtkach. Nie bądź budyniem!

Jan Hartman 13 wrze 2021

@JanHartman1·

Ta banda bluźnierczych przebierańców to przestępcy odmawiający wydania pedofilów w ręce sprawiedliwości i zdrajcy narodu, przysięgający bezwzględne posłuszeństwo obcemu monarsze. Ich miejsce jest na zydelku u prokuratora – gdy tylko Polska stanie się niepodległa.

Jan Hartman 25 cze 2022

@JanHartman1·

Idziemy po was! Zwyrole, zboczeńcy, złodzieje, prześladowcy, agresywni fanatycy, zdrajcy wolności i Polski, przydupasy obcych potęg. Idziemy po wasze dzieci, które będą się was wstydzić po grób! To pochód moralnej rewolucji, której nie zatrzyma ani zabobon, ani nienawiść!

Jan Hartman 3 maj 2022

@JanHartman1Dwie kosy to już nie żarty! Czas zrobić rachunek sumienia z machlojek, wyłudzeń, żerowania na ciemnocie, siania rasistowskiej nienawiści, kłamstw, oszczerstw, pomówień i innych szalbierstw. Piekło czeka! A ode mnie gorące podziękowania za wsparcie w niszczeniu KK!

@RadioMaryja

Jan Hartman 29 kwie 2022

@JanHartman1 ·

Naziolskie czarne knury i ich zaprzedane zdradzieckie pachołki z PiS chcą karać posłankę Scheuring-Wielgus za walkę z pedofilią w zbrodniczej mafii, wycierającej sobie śmierdzącą gębę Bogiem i religią. Nie ma słów na określenie moralnej ohydy tego rynsztoka.

Jan Hartman 18 cze 2021

@JanHartman1·

Wyłudzona przez tego obrydla pijackiego Głódzia „farma danieli” ma pozostać w łapach tych watykańskich szubrawców? Ukradzione się oddaje, a złodzieja się wsadza. A głupki się cieszą, że będzie tam „dom księdza-emeryta”. Mentalność synka organisty.

Jan Hartman 10 wrze 2021

@JanHartman1·

Pan Wyszyński – wielki obrońca Żydów. W firmie mającej w nazwie „święty” tzw. beatyfikacja to najczęściej po prostu certyfikat łajdactwa. Po prostu u nich wszystko nazywa się na odwrót.

Jan Hartman 5 wrze 2021

@JanHartman1·

Ludzie! Popieracie odpis podatkowy na Kościół? Wam się chyba świeckie państwo myli z agencją usług finansowych dla mafii!

Jan Hartman 21 sie 2021

@JanHartman1·

Pomór czarnych knurów! Już dziesiąty powalony przez bergoliozę! Kiedy wreszcie złodzieje tronu janopawłowego zostawią w spokoju naszą polską nierogaciznę!

Jan Hartman 19 sie 2021

@JanHartman1·

Zdradzieccy fanatyczni szubrawcy, opętani seksualnymi obsesjami i zdeprawowani przez faszystowską ideologię sączoną przez watykańską agenturę ściągnęli na Kraków i Małopolskę hańbę i niesławę. Jesteście zakałą narodu!

Jan Hartman 19 sie 2021

@JanHartman1·

Zaburzony agresywny obrydel z Żoliborza znęca się nad kobietami i dziećmi, żeby mu zarazy nie przyniosły. Takie są skutki deprawacji i oglupiania narodu przez watykański kartel.

Jan Hartman 19 sie 2021

@JanHartman1·

Dlaczego RP trzyma dzieci na polu i nie otoczy ich opieką? Bo to są muzułmańskie dzieci. Dzieci niewierne. Polska to katotaliban owładnięty nieludzką ideologią szerzoną przez kryminalistów bluźnierczo podających się za jakiś rzekomy Kościół.

Jan Hartman 19 sie 2021

@JanHartman1·

Czy faszystowski obłęd i zdrada oszalałych z nienawiści fanatyków i sługusów Watykanu wygra w Małopolsce?

Jan Hartman 14 sie 2021

@JanHartman1

Reżimowi Kaczyńskiego udało się wreszcie zniszczyć relacje z Izraelem. Ambasador RP wyrzucony – to symboliczny koniec dobrych stosunków z państwem żydowskim. A był to już ostatni przyjazny Polsce kraj na ziemi. Jesteśmy sami – pacynki w teatrzyku urojeń starego świra.

Jan Hartman 22 cze 2021

@JanHartman1·

Katolicki rząd RP dał trzy miliony organizacjom nazistowskim. To mówi wszystko o tych łajdakach i ich zdradzieckich patronach. Gdyby mogli, robiliby to, co robili kiedyś.

Uzasadnienie

Będąc wykładowcą na Uniwersytecie Jagiellońskim żydowski publicysta Jan Hartman, członek Gminy Wyznaniowej Żydowskiej za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z góry zawziętego zamiaru publicznie znieważał Polaków i Naród polski, obrażał uczucia religijne katolików, znieważał i pomawiał przedstawicieli legalnie wybranych władz państwowych i hierarchów Kościoła katolickiego poprzez wypowiadanie wobec nich słów powszechnie uznanych za obelżywe i przypisywanie niemających miejsca działań i zachowań. Nawoływał do nienawiści na tle różnic wyznaniowych i narodowościowych poprzez umieszczenie obelżywych wpisów i komentarzy mających na celu wzbudzanie uczucia wrogości, braku akceptacji i podsycania negatywnego nastawienia do atakowanych osób i grup.

Publiczny status Jana Hartmana, jego silne bieżące zaangażowanie polityczne, czasowy udział w reaktywowanej loży masońskiej oraz publicznie ogłoszona przynależność do Gminy Wyznaniowej Żydowskiej wskazuje na świadome i zaplanowane działanie naruszające dobra atakowanych oraz zagrażające bezpieczeństwu i interesom państwa polskiego.

Publiczna działalność Jana Hartmana oparta na nawoływaniu do nienawiści, podsycaniu wrogości, zamierzonym umyślnym znieważaniu i zniesławianiu, służąca inicjowaniu konfliktów i zaostrzaniu wewnętrznych podziałów społecznych oprócz popełnienia wskazanych przestępstw, w wymiarze politycznym jest metodą dążenia do dezintegracji polskiego społeczeństwa oraz zwalczania Kościoła katolickiego postrzeganego przez środowiska żydowskie jako spoiwo polskiej państwowości stojące na przeszkodzie realizacji interesów środowisk żydowskich.

Mowa nienawiści rozpowszechniana przez Jana Hartmana godzi w prawnie chronione dobra Polaków, osłabia autorytet i podważa zaufanie do organów państwa i legalnie wybranych władz.

Wyjątkową szkodliwość społeczną i wysokie niebezpieczeństwo dla polskich interesów niesie permanentne formułowanie i rozpowszechnianie kłamliwych oskarżeń o rzekome nastroje i działalność faszystowską, mafijną i przestępczą w szczególności w odniesieniu do administracji państwowej, władz Kościoła katolickiego, czy organizacji stających w obronie tradycyjnego modelu rodziny.

Oszczerstwa, znieważanie, nawoływanie do rozprawy z rzekomymi „faszystami”, afirmowanie przemocy i diabolicznej nienawiści wobec chrześcijan, wielokrotne umyślne obrażanie uczuć religijnych katolików wymaga zdecydowanej reakcji organów ścigania.

Jan Hartman wykorzystując autorytet wykładowcy UJ jest rozpoznawalny w sieci. W odbiorze publicznym poprzez propagowanie i pochwalanie mowy nienawiści i skrajne brutalizowanie debaty publicznej, wśród swoich naśladowców uwiarygadnia jako legalny i zgodny z prawem, przestępczy język agresji i pomówień, zagrażający porządkowi społecznemu i relacjom międzyludzkim.

Lansowana przez Hartmana mowa nienawiści zagraża polskim interesom na arenie międzynarodowej. W szczególności groźne jest wielokrotne powtarzanie oszczerstw o rzekomej faszystowskiej władzy w Polsce, faszystowskich zachowaniach (np. ataki na Święto Niepodległości i Marsz Niepodległości), faszystowskim i mafijnym Kościele katolickim obliczone na uwiarygadnianie odrażających kłamstw o rzekomym polskim współudziale w holokauście i współodpowiedzialności za zbrodnie niemieckie w czasie II wojny światowej.

Zgodnie z art. 60 kpk zgłoszone czyny zniesławiania i znieważania osób i instytucji choć standardowo objęte prywatnoskargowym trybem ścigania, w niniejszym przypadku, z uwagi na ważny interes społeczny, podlegają objęciu ściganiem z urzędu.

Z uwagi na skalę przestępczej działalności nawoływania do nienawiści, znieważania i pomawiania a także podejrzenie udziału w zorganizowanej propagandowej kampanii nienawiści  i dezinformacji wymierzonej przeciwko Polsce i Polakom, prawdopodobnie inspirowanej przez służby specjalne  obcego państwa, wnoszę o zabezpieczenie sprzętu elektronicznego (komputerów, laptopów, smartfonów i dysków) oraz danych od operatorów telekomunikacyjnych oraz administratorów serwisu, za pośrednictwem których doszło do opublikowania przestępczych treści.