Wykład prof. Jerzego R. Nowaka

prof NowakKolejny raz miałem możliwość zarejestrowania spotkania z prof. Jerzym Robertem Nowakiem. Kilka godzin spotkania zleciało jak z bata strzelił. Profesor jak zwykle trafnie ocenił obecny stan w Polsce, a przedstawicieli rządu nazwał po imieniu – zdrajcy. Można było się dowiedzieć o pochodzeniu niektórych prominentów którzy zostali opisani w kolejnej części „Czerwonych dynastii”.

Tematem wykładu było hasło „Jak ratować Polskę”, a gospodarzem i organizatorem spotkania była Pani Bożena Korzińska z Białostockiego Klubu Gazety Polskiej.

To tylko tak w skrócie, ale całość już jest dostępna na naszym kanale Youtube, wiec proszę oglądać, komentować i wyciągać wnioski.
P.S. Wisienką na torcie było ostatnie zadane pytanie, lecz nie będę zdradzał szczegółów. Dodam tylko że z szacunku dla profesora nie oprotestowałem głośno jego odpowiedzi, lecz tu wypowiem to stanowczo – nie podobała mi się!

Wideo ze spotkania

One Reply to “Wykład prof. Jerzego R. Nowaka”

  1. Czesc takim ludziom jak Pan Jerzy Robert Nowak, szkoda tylko,ze dowiedzielismy sie jak „pozegnal” sie z Radiem Maryja. Wielka strata dla nas i dla samego radia. Moze jednak kiedys tego wspanialego patriote i pisarza niezlomnie walczaceco o polska prawde jeszcze uslyszymy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *