W obronie wolności poglądów i praw Polaków- proces przeciwko WPS, cz.1

Jak zapowiadaliśmy w artykule z 18 lutego 2022 r., ( patrz: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/02/18/w-samo-poludnie/) na dzień 25 lutego 2022 r. wyznaczono termin rozprawy z oskarżenia prokuratora  Macieja Młynarczyka z Prokuratury Warszawa Praga-Północ przeciwko Dariuszowi Kosiurowi i Pawłowi Ziemińskiego z doniesienia syjonistycznego stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita, organizacji wyspecjalizowanej w prześladowaniu Polaków w ich własnym kraju. Prokurator M. Młynarczyk to jak się okazuje także urzędnik niejako „oddelegowany” do oskarżania Polaków ( gdyż WPS nie jest tu wyjątkiem) o tzw. „mowę nienawiści” ( oczywiście głównie wobec Żydów) oraz tzw. ” faszyzm” – nie zauważający oczywiście, że system polityczny we współczesnym Izraelu oparty jest na skrajnym, szowinistycznym żydowskim nacjonalizmie, a systemy polityczno-społeczne współczesnego tzw. ” demokratycznego Zachodu” coraz chętniej uciekają się do praktyk faszystowskich ( okres tzw. pandemii dowodzi tego bezspornie).

Niżej przedstawiamy Państwu skrót zapisu filmowego przebiegu, jak się okazało pierwszej z rozpraw przeciwko członkom zarządu stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej oraz kierownictwa partii Polska Patriotyczna, a zarazem publicystom portalu wiernipolsce1.wordpress.com. Termin drugiej rozprawy wyznaczono na dzień 14 czerwca 2022 r. na godz. 13:00. o ile jak zaznaczył sędzia prowadzący rozprawę  ” sytuacja ogólnopolityczna w ogóle pozwoli żeby do tej rozprawy doszło” ?!

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/05/01/w-obronie-wolnosci-pogladow-i-praw-polakow-proces-przeciwko-wps-cz-1/