Niestety, wg mnie już jest po ostatnim dzwonku, się już dokonało, warto jednak wiedzieć na czym stoisz

Mam wrażenie, że każdy sobie założył pasujące mu do jego emocjonalnych reakcji klapki. Wojna i cierpienie są złe, niezależnie od tego kto atakuje a kto się broni. Propaganda atakuje nas z każdej strony, to, że tv pokazuje fejki (zdjęcia i filmy sprzed lat, kadry z gier komputerowych) wcale nie pomaga w wytworzeniu jakiegokolwiek zaufania do oficjalnych przekazów. Większość ludzi którzy pokazują niepopularne obrazki liczy na szok poznawczy tych, którzy idą z nurtem. Co by nie mówić, fakt, że Polska wpuszcza wszystkich do siebie i zamiast lokować w obozach dla uchodźców, daje ludziom mieszkania, wypłaty i wszystko co im trzeba, nie wpisuje się w pomoc humanitarną a w akcję przesiedleńczą.

Dla mnie 🇺🇦🇩🇪🇺🇲🇪🇺🇮🇱 są ze sobą doskonale dogadani, obrazki wojny są dla nas, dla oglupionych mas. Całym teatrem sterują 🇮🇱 mający gotowy plan, do zrealizowania do końca tego roku: ziemia obiecana na wschodzie Ukrainy. Wszak swoją ziemię obiecaną 1.0 już zmienili w pustynię.

Jeśli ktoś nie zauważył jeszcze, Putin w 2012r został wymieniony. To nie wojna, to teatr dla gojów aby uzasadnić wielkie ruchy.

Rządy są wymieniane od kilkudziesięciu lat na 🇮🇱, wszędzie. Gdzie się nie da wymienić, próbują trzymać za mordę finansowo, gdy się nie da, wysyłają 🇺🇲 na swojej smyczy z „pomocą” dla ludności, pomocą w postaci bomb i wojska. Każdy wspierany w ten sposób kraj kończy tak samo: biedny, zrujnowany, uwikłany po uszy w zarządzanie przez wielkie prywatne firmy. Nie chcą „pomocy”? Kto się tym ma przejąć skoro cały świat usłyszy z TV jak dzielnie 🇺🇲 pomagają i jak bardzo cywile są wdzięczni za wyrwanie z łap tyranów.

A my to wszystko im finansujemy i próbujemy z nimi dyskutować na ich warunkach. Tak nie ma możliwości niczego zmienić. I nie, nie nawołuje do wyjścia na ulicę i palenia urzędów, o to im właśnie chodzi, za spokojnie było, mimo, że starali się to przez dwa lata osiągnąć. No to nam teraz pół bliskiego wschodu wpuścili abyśmy byli zmuszeni się bronić, albo alternatywnie, dali zarżnąć maczetą w jakiejś ciemnej uliczce. Niemcy już zapowiedziały, że nie wpuszczą do siebie, jak zamkną granicę to południe też się odetnie. Zostaniemy z kilkoma milionami kompletnie obcych kulturowo, nastawionych na wyzysk społeczeństw, zaprogramowanych na to, że każdy im chce służyć, ludzi. Pomyśl kogo będą „ochraniać” służby i wojska? Szczerze wątpię, że Polaków.

Oczywiście to nie jest kompletna układanka, tylko jej zalążek. Oczywiście możesz mieć kompletnie inne zdanie, bo każdy ssie z innego źródła. Oczywiście twoja prawda jest równie prawdziwa jak moja. Nie wierz nikomu poza sobą samym.

Wpis nie jest atakiem, nie jest wymądrzaniem się, nie jest wsparciem żadnej ze stron „konfliktu”. Jeśli na moim progu staje człowiek wymagający pomocy to tą pomoc dostaje, czasem małą, czasem dużą, nigdy taką, która mnie zrujnuje. Dziś rujnują nas wszystkich, odczują to nie tylko Polacy ale i ci uciekający z Ukrainy czy przez Ukrainę do UE.

Obudźcie się z tej pojebanej hipnozy.
Proszę was Polacy, Lechici, Słowianie, Ariowie… Ludzie!

autor: Piotr Jerzy Suweren źródło telegram