zlodzieje-z-po-wypad-z-polskiCzy niszczenie polskiej gospodarki można robić tylko poprzez wyprzedaż majątku narodowego pod hasłem prywatyzacja? Okazuje się że nie tylko. Niszczenie wszystkiego co polskie można również robić niejako na zaś.

Grafen – następca krzemu tu nad Wisłą opracowano najlepszą metodę  jego produkcji. Wystarczyłaby dobra wola polityczna i wsparcie finansowe żeby Polska powoli stawała się „krzemową doliną”.

Jaki trzeba być fatalnym gospodarzem kraju żeby dopuszczać do takiej niegospodarności. Należy zadać pytanie kto na tym zyskał, a kto stracił. Polacy nie zyskali na tym złamanego grosza, więc kto zyskał? A może należy zadać pytanie dla kogo pracuje obecny rząd dopuszczający do takich antypolskich zaniedbań? Nie wystarczyło wyprzedanie majątku narodowego i zostawienie polaków na łasce bogatego zachodu, ale rząd nie daje szans na prawidłowy, bieżący rozwój państwa! Kiedy Polacy powiedzą dość?
Kiedy WAM rodacy, spadną klapki z oczu. Kiedy przestaniecie wierzyć w tuskowe pokrętne zapewnienia o dobrobycie i zaczniecie szukać prawdy? Etat
TVN-owe kłamstwa dopełniają całości i są medialnymi mistrzami w oszukiwaniu narodu. Nagłaśniają i rozdmuchują małe sensacje, a zakopują pod dywan afery tego typu.
W normalnym, praworządnym kraju osądzono by i ukarano przykładnie winnych, ale nie w Polsce, gdzie rządzi kolesiostwo, a wyroki sądowe załatwia się na telefon. Działanie na szkodę kraju, powinno być szczególnie karane!!

Jak widzicie, państwo Polskie jest z roku na rok zatapiane, a tylko „platformersi” trzymają się (oraz swoje rodziny) z dala od biedy i kryzysu.
Czy to z tego powodu maja taką nazwę – wszyscy toną a platforma dryfuje po „wzburzonym morzu” rozgoryczonego społeczeństwa!

Jacek P.

Polecam cały artykuł o grafenie:grafen

http://www.wykop.pl/ramka/1271365/grafen-z-technologia-polskich-naukowcow-wyautowany/