Czł Owiec LOSOdsunięcie ważnej sprawy Kwaśniewskiego na rzecz bzdur ,które mają za zadanie zwieść naród na manowce… ale o tym już pisałem.

W jednej z wypowiedzi widać wyraźny scenariusz co uwidacznia ,że cała to misternie ukręcona intryga rozchodzi się tak naprawdę o zmianę warty przy korycie bez szkody dla głównych aktorów przedstawienia.

Jaka to wypowiedź – wypowiedź o dodruku pieniądza – choć ta operacja trwa od wielu ,wielu lat , niedawno postanowiono wycofać stare banknoty i wprowadzić w obieg nowe – przy czym jest ich o kilka miliardów więcej niż tych starych…

Ale najlepsze jest to ,że dodruk pieniądza niewiele w tej sytuacji pomoże , ponieważ ocena polskiej wiarygodności na rynkach zachodnich wskazywała na bankructwo polski na przełomie 2010/11roku.

http://www.eioba.pl/a/3008/polska-oficjalnie-bankrutem

Co więcej wszystkie tzw:” polskie banki” są zadłużone w FED na 100 mld dolarów , pożyczki te miały służyć produkcji pieniądza poprzez: kredyt oraz poprzez wykup polskich firm z branży spożywczej i energetycznej. Co miało zadłużyć Polaków , podnieść ceny detaliczne oraz obniżyć fizyczną wartość pieniądza i pensji …

Wszystkie te plany zostały zrealizowane ,dzięki czemu Polska trzyma się na kleju kłamstw i lewych raportów dotyczących finansów publicznych … Dodatkowym ciosem dla polski są dotacje z EU , za które państwo polskie dopłaca w skali 1:1,2.

http://newspaper.hvs.pl/ile-kosztuje-1-euro-z-dotacji-unii-europejskiej/

Wszystkie prace i wdrożenia ze środków europejskich mogłyby być wykonane bez nich dzięki temu miasta nie musiałby zaciągać pożyczek obniżających ich wiarygodność kredytową, a skarb państwa byłby bogatszy o kilka miliardów złotych .

Jednak w tej całej operacji chodzi przecież o pranie pieniędzy za pomocą banków ,poza tym ktoś musi dać prace kolegom i koleżankom oraz załatwiać dotacje zaprzyjaźniony firmom …

Liga Świata – Wojciech Dydymski