Roundup i zawarty w nim Glifosat masowo zabija Polaków.

UWAGA! Pożar na pokładzie, rakotwórczy Glifosat w ciałach ludzi. Czy Polska kontroluje zawartość Glifosatu w żywności przetworzonej. Czas najwyższy powiedzieć dość. Sam robię badania na sobie na zawartość Glifosatu w organizmie. Wszyscy z Polski którzy zlecili badania w Niemieckim laboratorium mają w sobie Glifosat rakotwórczy. Kto wziął w łapę w Polsce za wyrażenie zgody na jego stosowanie wiedząc że takie jest skażenie i takie są wyniki stwierdzone u obywateli z Polski. Kto staje za mną na poważnie nie tylko tu w internecie.

Źródło: fb
Marcin Bustowski 24.10.2019

One Reply to “Roundup i zawarty w nim Glifosat masowo zabija Polaków.”

  1. Witam, glifosat to tylko jedna z głównych trucizn, jakie nas wszystkich zabijają. Lekarze nam wmawiają że dzieci są uczulone na gluten, gdzie czegoś takiego jak uczulenie na gluten w ogóle nie ma, to glifosat uczula i powoduje alergie u dzieci. Raz dziecko może jeść ziemniaki, innym razem mu szkodzą, wszystko zależy od tego ile jest w nich glifosatu. Tą trucizną nasączony jest papier do kas fiskalnych, wszelkiej maści herbaty, środki higieniczne i opatrunkowe, praktycznie chyba wszystko.
    Po za tym proszę spojrzeć w niebo, na latające w kratkę samoloty cysterny, rozpylające ciężką chemię, zatrute nagalazą, rtęcią, benzyną czy też jakimiś odzwierzęcymi genomami szczepionki oraz nadajniki sieci komórkowych emitujących mikrofale, również bardzo szkodliwe dla człowieka.
    Dziękuję i pozdrawiam
    Krzysztof

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.