Projekt „Judeopolonia” nabiera rozpędu!

Paszport

Żydzi masowo przygotowują się do „skoku na Polskę”.
Wiele osób na hasło – Judeopolonia, puka się w czoło i zbywa ten temat szufladkując go w tzw. „teoriach spiskowych”, natomiast  ja od kilku lat z uporem maniaka powtarzam, że to nie plotka ale suche fakty z którymi nie można dyskutować. Jak zwykle przywołując słowo Judeopolonia, polecam książkę pod tym samym tytułem.

Na potwierdzenie tych faktów przytoczę wydarzenie nagłaśniane przez Polskie portale.

Paszporty gratis! Żydzi masowo dostają polskie obywatelst​wo

Żydzi masowo dostają polskie obywatelst​wo

Żydzi masowo dostają polskie paszporty

To jest tylko kilka nagłówków świadczących o zmasowanym zapotrzebowaniu na „bycie Polakiem”.

Świadczy to tylko o jednym – grunt pod masowy exodus  żydów na ziemie polskie jest już dawno przygotowany, a wydawanie paszportów wszystkim, bez sprawdzania przeszłości  jest ostatnim klockiem tej układanki.
Gdy Polacy są zmuszani do szukania pracy za granicą, jednocześnie wpuszcza się „nowych obywateli” jak ma to miejsce w przypadku Krymskich uchodźców i izraelskich emigrantów.
„Od 1 maja 2004 do końca stycznia 2014 r. Polska wydała Żydom 12 670 polskich paszportów . Jednak w kolejkach do polskiego konsulatu w Tel Awiwie zaledwie jedna na 20 osób mówi w języku polskim.

Polacy wyrzuceni z kraju przez sowieckich komunistów, zesłani na pewną śmierć i tułaczkę, do dziś nie mogą wrócić do Polski i nikt z rządu nie chce im w tym pomóc, ale żydostwo usraelskie ma prawo wjazdu nawet bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Wystarczy że udadzą się do konsulatu polskiego, a tam są obsługiwani bez szemrania. Ilu agentów MOSAD-u przedostanie się w ten sposób na teren naszego kraju? Nikogo to nie obchodzi, bo agenci wydają paszporty. To jest wroga działalność i ktoś powinien za to odpowiedzieć.
JP

P.S. Polecam artykuł „Polski paszport od rĘki … dla Żydów”

Od 1 maja 2004 do końca stycznia 2014 r. Polska wydała Żydom 12 670 polskich paszportów [jest to oficjalna wersja, a tak naprawdę to nikt nie ile wydano – admin]. Jednak w kolejkach do polskiego konsulatu w Tel Awiwie zaledwie jedna na 20 osób mówi w języku polskim.

Internetowy tygodnik idei „Nowa Konfederacja” w artykule „Paszport znaleziony w Tel Awiwie” autorstwa Gabriela Kayzera, zwraca uwagę na

 

5 Replies to “Projekt „Judeopolonia” nabiera rozpędu!”

 1. Kwestia techniczna :

  Kolor czerwony paszportu wykazuje brak niezależności ( inaczej ,brak niepodległości)
  kolor zielony okładki jest to etap przejściowy
  kolor granatowy świadczy o tym, że obywatel tegoż kraju jest free man , czego wszystkim w Polsce życzę .

  Jacku moja propozycja ( pod komentarzem) z jednego z poniższych artykułów jest aktualna.

 2. Na pierwszej stronie paszportu widać komu jesteśmy podlegli – UNIA EUROPEJSKA – a dopiero potem Rzeczpospolita Polska
  Po podpisaniu traktatu lizbońskiego jesteśmy w komunistycznym układzie. Komuna nigdy nie zdechła, a tylko zmieniła lokalizację. Kiedyś Polacy chcieli mocno zachodu więc komuniści zaszli nas z tamtej strony. Do tej pory niewielu się połapało w tej maskirówce!

  1. Najgorsze jest to że nie wiemy z kim mamy do czynienia. Poprzebierali się w polskie nazwiska i żyją między nami udając patriotów, a jak tylko nadarzy się okazja to sieją zamęt i kłótnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.