” Okazuje się, że nasz kraj nie ma pieniędzy na leczenie Polaków i musi im podwyższać wiek emerytalny, tak, aby ludzie pracowali do śmierci, ale ma środki na wypłacanie po 100 euro miesięcznie (około 420 zł) i to dożywotnio, tym obywatelom Izraela, którzy zostali zaklasyfikowani, jako poszkodowani na ziemiach polskich w latach 1939 – 1956.

Oznacza to, że polski podatnik będzie się składał na wypłaty dodatków emerytalnych dla Żydów poszkodowanych przez niemiecki nazizm oraz rosyjski komunizm. Można tylko podejrzewać, że przyznanie takiego świadczenia było wynikiem rozmów na szczeblu rządowym. Wiadomo już po co między innymi odbywały się sesje wyjazdowe polskiego rządu w Izraelu.”

Jak wiadomo o rzeczach ważnych zwykle się u nas nie mówi, za to chętnie przykrywa się je wyimaginowanymi problemami. Wygląda na to, że afera związana z tak zwaną klauzulą sumienia miała odwrócić uwagę opinii publicznej od prezentu jaki ofiarowaliśmy około 50 tysiącom Żydów na całym świecie.

W wielkim skrócie opiszę jak to będąc na wczasach na Warmii poznałem historię pewnej staruszki,otóż ta osoba ryzykowała jako nastolatka życie ratując kilkunastu Żydów i trafiła do niemieckiego obozu pracy. Jej mąż, który walczył na froncie i był przez jakiś czas jeńcem niemieckim, z wojny wyszedł jako inwalida w „nagrodę” dostał poniemiecką ziemię.Kobieta ta musiała opiekować się i nim i dziećmi. Początkowo utrzymanie się nie było jeszcze, aż takie trudne bo miała chociaż ziemię, ale potem komuniści zastraszyli ją i wolała nie ryzykować, że coś się stanie np. jej dzieciom i oddała majątek, od tej pory musiała na wszystko jeszcze ciężej pracować. NIGDY nie dostała od nikogo żadnego odszkodowania, teraz jest na łasce rodziny, bo emerytura nie starcza nawet na leki. Ale dla Żydów czy Niemców, którzy domagają się „swoich” domów na Warmii są pieniądze…To jest kosmiczny SKANDAL TO MY od żydów powinniśmy dochodzić odszkodowań , gdyż to nasi rodacy tracili życie za pomoc żydom . Ten rząd jest chory . Proszę o odszkodowania dla rodzin pomordowanych polaków za pomoc żydom w czasie okupacji . Gdzie są te odszkodowania. Nie chcę sponsorować uciskania palestyńczyków przez żydów z moich podatków!!!!! .

Odszkodowania żydom

Wyjaśniło się też dlaczego obywatele Izraela od dawna szturmują nasze ambasady, aby uzyskać polski paszport. Nasze władze wydają polskie paszporty bardzo szybko chętnie i radośnie. Jakże inaczej wygląda obsługa Polaków w zdominowanych przez Żydów konsulatach i ambasadzie USA. Odpowiednia ilość odmów wizowych potrzebna do utrzymania obowiązku wizowego a więc de facto upokarzania Polaków wizami, jest najlepszym tego dowodem.Zasiłek dla Żydów będzie przysługiwał tym obywatelom RP, którzy udokumentują swój pobyt w obozie koncentracyjnym czy w getcie, ale również tym, którzy ucierpieli w czasach Stalinizmu – o ile tacy istnieli. Uwzględnia się też osoby, które nie były poszkodowane, ale po prostu ukrywały się z jakiegoś powodu.Co ciekawe dowody na prześladowania ma dostarczać między innymi izraelskie Muzeum Holokaustu w Yad Vashem. Uzgodniono, że nasz polski Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych zobowiązany został do akceptacji każdych świadectw prześladowania, nawet ustnych.

W praktyce oznacza to, że będziemy im płacić dożywotnie dodatki do emerytur. Teraz już jasne jest dlaczego tak cicho na ten temat w polskojęzycznych mediach, to po prostu mogłoby oburzyć Polaków, którym wmawia się, że nie ma pieniędzy na niepełnosprawne dzieci. Okazuje się, że na wypłaty dla Żydów pieniędzy jednak wystarczy.

Informacja o tym, że będziemy płacić obywatelom innego państwa i to na ich rachunki zagraniczne jest niewątpliwie bulwersująca, ale może to pozwoli w końcu uzyskać zielone światło dla bezwizowego ruchu do USA, chyba, że nie będzie to traktowane przez Izrael jako forma odszkodowań, których od dawna domagają się od nas Żydzi.
Źródła:
http://narodowcy.net/e…/9813-polski-rzad-bedzie-wyplacal-zyd
http://www.timesofisrael.com/for-first-time-poland-to-pay-p…
http://www.wipler.pl/…/zus-bedzie-wyplacac-emerytury-ofiaro…

https://www.facebook.com/robson.purwin