Izraelskie dzieci pozdrawiająZestrzelenie Malezyjskiego samolotu może być atakiem fałszywej flagi wykonanym przez USkraińców, a właściwie to przez syjonistów w chwili obecnej zarządzających tym krajem. Upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu.

Patowa sytuacja w obwodzie Donieckim wymogła potrzebę rozpętania większego konfliktu i zmuszenia ONZ do zajęcia stanowiska, które zakończy sie wysłaniem sił „ pokojowych” na ziemie  ukraińską. NATO juz pręży się do wojny, a Burak Obama grozi palcem Putinowi.
Więc klamka już zapadła, a brakowało tylko iskry zapalającej cały konflikt wciągający NATO do wojny przeciw tzw. „separatystom”, a de fakto do wojny z Rosją!
Iskrą tą jest Boeing 777 zestrzelony wczoraj 17 lipca nad wschodnią Ukrainą.
Dlaczego pasażerski samolot znalazł się nad terenem działań wojennych?
Kto pozwolił na przelot w zagrożonym regionie?
Czy pasażerowie byli informowani o przelocie nad terenem wojny?
W ciągu kilku dni zestrzelono tam dwa inne samoloty: 14 lipca AN-26 i 16 lipca SU-25, wiec po jaką cholerę posyła się  tam samolot z niewinnymi ludźmi?

Pytań jest wiele, ale wyrok już wydały rynsztokowe mędia tzw. gównego ścieku. TVN, TVP INFO itp nie mówią o niczym innym jak tylko o zestrzeleniu samolotu przez separatystów, a najgłośniejsze w TV jest negowanie przejęcia śledztwa przez Rosję. Teraz „mędia” uważają to za zły pomysł, bo przecież w Rosji znikną dowody itd., itp.
Zapomnieli judasze telewizyjni jak piali z zachwytu nad przebiegiem śledztwa w sprawie zamachu na nasz samolot z prezydentem i wszystkimi ważnymi generałami na pokładzie. Smoleńsk był i jest nadal prawidłowo badany przez Rosję! – to są wypowiedzi tzw dziennikarzy/judaszy. Wtedy judaszom MAK był wiarygodną instytucją, bo było to na rękę sitwie która zamachem stanu przejęła władzę w Polsce. Teraz medialne chorągiewki zostały przekręcone na drugą stronę.

„Druga pieczeń” to wyciszenie mordu na Palestyńczykach, bo dziwnym zbiegiem okoliczności wczoraj Izrael rozpoczął lądowy atak na strefę Gazy. W czasie medialnego szumu wokoło zestrzelonego boeinga robią czystkę w Palestynie. Robią prawdziwy holokaust na narodzie, a media nic nie widzą i nie chcą widzieć bo syjonistyczni mocodawcy zabronili rozdmuchiwania Palestyńskiej tragedii! 

„Izrael rozpoczął ofensywę lądową w Strefie Gazy”

„Premier Izraela Benjamin Netanjahu polecił siłom zbrojnym, by rozpoczęły ofensywę lądową w Strefie Gazy – poinformowano w oficjalnym komunikacie, wydanym przez kancelarię szefa rządu.”
Link: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-rozpoczal-ofensywe-ladowa-w-strefie-gazy/r12qj

Na 59 – PIEDZIESIĄT DZIEWIĘĆ tytułów w onet.pl jest tylko jeden o barbarzyńskim ataku na strefę Gazy! (liczyłem około 13:00 więc teraz liczby będą większe) Czy widzicie te dysproporcje! Czy widzicie tą zasłonę medialną dla świata?
Szczególnie Polska opinia jest pozbawiona informacji o mordach syjonistów, bo TV głównego ścieku o niczym innym nie wspomina jak tylko o zamachu w którym zginęło ponad 300 niewinnych osób, a w tym czasie są mordowane SETKI PALESTYŃCZYKÓW!
Palestyna
Czy stoimy nad groźbą III wojny światowej? Myślę że tak i teraz tylko zdemaskowanie USkraińskich zamachowców pomoże w odwleczeniu tej groźby na jakiś czas, bo że do III wojny dojdzie to mamy jak w banku. Stany Zjednoczone muszą przecież wyzerować licznik światowego zadłużenia które już od wielu lat jest nie do spłacenia.

JP

P.S. Róbcie zapasy, bo jak premier Tusk  spierniczył do Brukseli to coś będzie.

Gaza2
Bombardowanie strefy Gazy