Policja rozbiła zbiórkę harcerską

Sup
Betlejemskie Światło Pokoju (fot. Wojciech Wojtkielewicz)

Brawo milicjanci. Tak działają bezmyślni cyngle!
W kwalifikacjach na milicjanta, rekruci dostają pytanie – „Czy strzelisz do człowieka na rozkaz?”
Odpowiedź przecząca dyskwalifikuje!!
Mamy więc co mamy, a właściwie mamy co chce mieć władza – bezrozumnych idiotów posłusznych wszelkim nieprawościom.

Przeczytane na www.parezja.pl:

W wigilię Bożego Narodzenia Harcerze roznosili „Światło”, przy okazji zbierając pieniądze na działalność. Zbierane przez nich datki miały być przeznaczone na wyjazdy i inne działania harcerzy. Akcja nie spodobała się jednemu z mieszkańców, który powiadomił policję.

Jeden z mieszkańców, którego siostra brała udział w harcerskiej akcji opowiada: W ramach interwencji funkcjonariusze zatrzymali kilkanaścioro uczestników harcerskiej akcji. Wśród nich były małe dzieci uczące się jeszcze w podstawówce. A policjanci potraktowali ich jak zwykłych przestępców. Zgonili je w jedną gromadkę, zabrali im skarbonki, które dzieci własnoręcznie robiły. Moja siostra, która również tam była, bardzo przeżyła całe wydarzenie.

Rzecznik podlaskiej policji, Andrzej Baranowski potwierdza, że cała sytuacja miała miejsce. Funkcjonariusze otrzymali zawiadomienie od jednego z mieszkańców Supraśla, iż na terenie miasta przeprowadzana jest nielegalna zbiórka pieniędzy. Zatrzymali więc wszystkich uczestników kwesty – pełnoletnich i dzieci. Policjanci zarekwirowali ich skarbonki i przesłuchali dorosłych uczestników kwesty. Pieniądze, które zebrali harcerze zostały przeliczone i przekazane prokuraturze jako materiał dowodowy. Jak twierdzi policja, organizatorzy akcji nie mieli pozwolenia na przeprowadzenia kwesty. Teraz prokuratura zdecyduje czy i komu postawić zarzuty związane z nielegalną zbiórką pieniędzy.

Pozostaje tylko pogratulować policji – „groźny gang” został złapany w wigilię

na podstawie: poranny.pl

 

3 Replies to “Policja rozbiła zbiórkę harcerską”

 1. Darmozjady nie mają się czym pochwalić, to polują na dzieci.
  Skandal i wstyd.
  Kto ich szkoli?
  Prawdopodobnie byli esbecy i ich pociotkowie.

 2. I w dodatku ta milicja ukradła harcerzom zebrane pieniądze. A tu już widzę bezprzecznie ducha „resortowych dziadków” – a co, lepiej gówniarza do pionu postawić już od małego, niech wie, że milicjanci moga okraść /MO/. Teraz powinni się szybko zakrzątnąć okół stworzenia ORMO /Oni Również Mogą Okraść/.

 3. …policja to była przed II wojną `swiatową….teraz jest milicja – chociaż robią za przechrztow mosadu i nazywają sie policją – to dalej są…. milicją!
  …stary dowcip – ale cholera – ca~ły czas aktualny…
  …jednostka intelygencji policyjnej – to …1 cjant!….przecietny trep z lewej nogi – lub …noga stołowa mają – 4 cjanty!
  ….1/1000 cjanta = mili-cjant!..ale mimo tego – wszyscy – testy IQ zdają na…. 5!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.