gardskullZ cyklu: „Nie daj się ogłupiać”

Podobno w Polsce faszyzm i komunizm, czy rasizm są zakazane. Być może tak i jest, ale tylko w celu karania pewnej części społeczeństwa, tj. tej, która sprzeciwia się wszechobecności w życiu codziennym urzędników.

Co to jest faszyzm?

W wielkim skrócie jest to wynaturzenie cywilizacji bizantyjskiej w wydaniu pruskim. Generalnie omnipotencja, czyli wszechmoc państwa nad normalnymi ludźmi, zamieszkującymi dany obszar. Jak już pisałem, pojęcie państwa zupełnie nie odpowiada definicji preferowanej przez powszechną edukację państwową.

Obecnie PAŃSTWO jest to obszar ziemi, zamieszkały przez mniej więcej 5 do 10 milionów obywateli. Wyznaczeni aktorzy sceny politycznej mają tylko jedno zadanie: pobierać jak najwyższe podatki i nie dopuszczać do zamieszek, czyli ruchawek. Takie ruchawki zawsze powodują szkody, a to wybiją szybę, a to spalą samochody. Jest to znakiem dla starszych i mądrzejszych, że należy w danym rejonie dokonać zmiany aktorów. Oczywiście, potem zrzuca się wszystko na poprzednią ekipę, a jednocześnie po cichu podnosi podatki. Po kilku latach wszystko wraca do normy, czyli barany siedzą cicho, już się wyszumieli. Stąd obecnie te wszelkiej maści marsze, pochody rocznicowe i petycje. Daje to baranom możliwość wyszumienia się i świadomość dobrze spełnionego obowiązku. A jutro trzeba robić, co karzą.

Takie państewka jak Polska, Rumunia, Czechy, czy Bułgaria, właśnie udowadniają ten stan rzeczy.

Jednoznacznym potwierdzeniem powyższej tezy są wypowiedzi ministrów w Polsce, że jest państwem istniejącym tylko formalnie – wypowiedź ministra spraw wewnętrznych, że ustawy robi się pod banki – wypowiedź ministra skarbu.

Jeżeli jakikolwiek obszar był większy od wymienionego przeze mnie, to się go dzieli, po dobroci, lub siłą, vide Czechosłowacja, Jugosławia, czy obecnie Ukraina.

„Zamieszki” w Polsce: 1945-46, 1956, malutkie 1964, 1970, [1968 marzec nie liczę, ponieważ to były robione dodatkowo dla rekruta potrzebnego w Izraelu] 1980-1981, 1989-90. Jak w zegarku, co 10 lat.

Namiestników dla takich kondominiów wybiera się spośród obcokrajowców. Przypomnę:

1944 -1953, płk NKWD niejaki Bierut, Iwaniuk, Jankowski i z tuzin innych ksyw,

1956 -70 Gomułka, agent Kominternu od 1932 roku,

1970- 80 E. Gierek, agent Kominternu,

1981- 91 W. Jaruzelski, Słuckin, Wolski, Margules etc.

1990 – 94 wespół zespół Icek Dickman alias Mazowiecki lub odwrotnie, Leiba Khone alias L.Wałesa lub odwrotnie.

1994 – A. Kwaśniewski alias Stolcman lub odwrotnie.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16966&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16604&Itemid=119

To, że wszystkie te „rządy” były kontynuacją, świadczy brak jakiegokolwiek rozliczenia w rodzaju białej księgi otwarcia pomiędzy jednym rządem, a drugim. Nawet zwykła kasjerka, jak siada na zmianie do kasy, robi wstępny bilans. A „nasze” rządy pomimo, że jeden od drugiego różni się nazwą – opozycja, nawet nie próbuje myśleć o ogłoszeniu bilansu otwarcia. Czyli akceptuje wydatki poprzedniego. Przypomnę, obecny rząd siedzi już ponad pół roku, kupuje to, czy tamto, daruje Ukrainie spore kwoty, a nie przedstawił bilansu otwarcia po tym złym platwormianym rządzie. Dlaczego?

Muszę przypomnieć pewne fakty. Wszyscy wiedzą, że po 1831 roku Polacy emigrowali do Francji, co nazwano Wielką Emigracją i „chowali” się w HOTELU LAMBERT”. Ale proszę spytać kogokolwiek ze znajomych, aby podał co to znaczy, kto to był Lambert? A pan Lambert był nie kim innym, a jednym z dyrektorów konsorcjum Rothschilda. I co tak sobie myślisz Dobry Człeku, że dyrektor bez zgody szefa mógł oddać swój pałac przybłędom bez grosza? A kto opłacał utrzymanie tej całej służby, plus remonty? A to pokrywała ambasada angielska! Przecież całe „Powstanie Listopadowe” było wykonane na zlecenie City of London.

Tak, tak, Morze DŁUGIE, ZWANE OBECNIE BAŁTYKIEM, ZAWSZE BYŁO W ZASIĘGU ZAINTERESOWANIA CITY OF LONDON.

1392, słynna krucjata króla Anglii Henryka Lancastera na Wilno, obronione dzięki polskiej załodze. Lituwa była za mała, aby w ogóle myśleć o walce z rycerzami z krucjaty.

Kampania Moskiewska, o której dziwnym trafem, polskie podręczniki zwane historycznymi, milczą jak zaklęte.

Kolonie angielskie w Gdańsku, czy Elblągu, liczące nawet 18 000 ludzi koło 1520 roku. Szef takiej kolonii otrzymywał większe wynagrodzenie od City of London, aniżeli Pierwszy Admirał, 80 – 100 funtów rocznie. Możesz sam sprawdzić, w polskojęzycznych podręcznikach ani słowa o tym. Ludek nie dorósł. Jedyny polski historyk, który przyznał się do blokady informacji angielskich, to był ks. prof. Kalinka. Napisał on wprost, że odmówiono mu dostępu do archiwów angielskich.

A jaki to ma związek z dniem dzisiejszym?

Ano ma, i to wielki. Właśnie przyjeżdżają do nas tzw. specjaliści z USA, którzy będą nas uczyć organizacji służby zdrowia. Do czego to się sprowadza? Oczywiście do kolejnych podwyżek. W Ameryce wprowadzenie tego „nowego” sytemu spowodowało konieczność wzrostu nakładów na służbę zdrowia z 50 miliardów dolarów do 250 miliardów po około 3 dekadach od wprowadzenia. Ale się dali oskubać! A wynik jest odwrotnie proporcjonalny do nakładów. Czym większe nakłady, tym gorzej w służbie zdrowia.

Ten astronomiczny wzrost wydatków zaowocował wskoczeniem Amerykanów na pierwsze miejsce pod względem współczynnika umieralności niemowląt. Osiągnęli to w bardzo prosty sposób, zwiększając liczbę szczepionek dla dzieci z 10 do ponad 30 w okresie 2 dekad. Jak wiemy, w Polsce już od 3 dekad mamy ujemny przyrost naturalny i dzietność kobiet spadła do 1.1, czyli jesteśmy na szarym końcu nie tylko Europy. Ta dzietność już uniemożliwia utrzymanie liczebności populacji i wprost prowadzi do zniknięcia narodu.

Ten wzrost wydatków w postępie geometrycznym zaowocował nadumieralnością kobiet białych w USA, co jest wydarzeniem niespotykanym w państwach uprzemysłowionych. To wszystko jest dziełem menadżerów Zdrowia Publicznego

Innymi słowy, jako 52 stan dostajemy dobrych nauczycieli?!

http://www.prisonplanet.pl/polityka/polska_staje_sie_52,p913253403

Jedną z już nagłaśnianych reform obecnie projektowanych jest chęć likwidacji podatku zdrowotnego i włączenie go do PIT-u. W ten prosty sposób rząd będzie mógł przeznaczać dowolne kwoty na leczenie, bez kontroli, albo z kontrolą fikcyjną.

Kolejnym dowodem, że jesteśmy tylko i wyłącznie po to, aby płacić bankom podatki, jest pomysł wprowadzenia karty bankomatowej jako biletu wstępu do lekarza.

Przecież to jest jawne niewolnictwo. Nie masz karty, czyli nie jesteś własnością banku, to nie masz dostępu do leczenia, potem zrobią do szkoły, uczelni itd. A takie posiadanie karty to kilkadziesiąt złotych miesięcznego podatku dla banków, które są zagraniczne. Oczywiście, jak w każdej sytuacji, pierwsza działka za darmo, czyli przez kilka miesięcy bez opłaty, a potem dwa razy więcej. Nie wiem, czy jeszcze społeczeństwo pamięta, ale dawniej w polskich bankach, oprocentowanie wkładu oszczędnościowego wynosiło 3.5% .

http://www.polishclub.org/tag/biali-niewolnicy/

http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/43840

A chodzi po prostu o to z tymi kartami, że na obecnym poziomie jeszcze ludzie mogą sie burzyć przed czipowaniem, jak bydło przed kolczykowaniem.

A czy ma to związek z rzekomą szczepionką przeciwko rakowi szyjki macicy? Ma i to większy, aniżeli byś myślał, Szanowny Czytelniku. Otóż już od kilku laty usłużni idioci [Goldman alisa Lenin] jeżdżą po kraju i namawiają samorządy na finansowanie szczepień dzieci, głównie dziewczynek tym preparatem.

Jak wykazuje analiza, największy napór jest w miejscowościach, które są domeną działania wojskowych służb specjalnych, na przykład Radom, Gdynia itd.

 

Dlaczego nie należy się w żadnym przypadku szczepić preparatami zwanymi Gardasil, Siligard, Cevarex?

Producenci twierdzą, że rzekoma szczepionka zapobiega rozwojowi raka szyjki macicy. Ale do tej pory brak jakichkolwiek badań, które potwierdziłyby ten fakt. Mało tego, najwcześniej takie wyniki możemy uzyskać koło 2030 roku.

Dr Harper, która prowadziła badania tej szczepionki, już w 2009 roku oświadczyła, że nigdy nie badała związku szczepień z rakiem szyjki macicy.

Kraje skandynawskie nie stosując szczepionki, tylko badania wymazów, uporały się z rakiem szyjki macicy tanim kosztem już dawno, przed „wynalezieniem” szczepionek.

Jedyny związek raka szyjki macicy jaki zanotowano i znajduje się on w podręcznikach ginekologii dla studentów medycyny, to liczne i częste zmiany partnerów.

http://www.polishclub.org/2011/11/29/dr-jerzy-jaskowski-gardasil-rzekoma-szczepionka-przeciwko-rakowi-szyjki-macicy/

http://www.polishclub.org/2014/03/23/dr-jerzy-jaskowski-mamo-dlaczego-musze-umierac/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/gardasil_czyli_jak,p1987094490

http://educodomi.blog.pl/2015/05/21/kastracja-dzieci-przez-samorzady-siligard/

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/76579-jakosc-prawa-w-polsce-silgard-gardasil

Gardasil-murderOd chwili wprowadzenia na rynek wspomnianej szczepionki, tj. od 2007 roku, zanotowano ponad 10 000 ciężkich powikłań, takich jak wstrząsy anafilaktyczne, drgawki, czyli uszkodzenie CUN, oraz ponad 30 zgonów. Biorąc oficjalne dane CDC, że notuje się tylko od 1 do maksimum 5% powikłań, to dzięki tym preparatem zamordowano już ponad 3 000 dziewczynek i zanotowano ponad milion powikłań. Nie zastanawia Ciebie Szanowny Czytelniku, że o takiej hekatombie ofiar jest zmowa milczenia?

Dotychczasowe podawanie preparatu dziewczynkom od 9 roku życia udowodniło, że przeciwciała utrzymują się przez kilka lat. Innymi słowy, jaki idiota i zboczeniec gwałci 9-letnie dziewczynki? Tylko w krajach semickich dziecko 12-letnie może wychodzić za mąż. Czyli w żadnym przypadku, nawet teoretycznie, nie może zapobiec rakowi taki preparat.

Jak w dobrym filmie kryminalnym, najciekawsze na końcu.

Po pierwsze, mamy ponad 120 gatunków wirusa brodawczaka ludzkiego. Podobno robili badania i wybrali te występujące najczęściej, ale wyniki tych badań nie są publikowane.

Tylko jedna trzecia tych wirusów jest przenoszona przez kontakt płciowy.

Tylko 15 można nazwać rakotwórczymi.

Innymi słowy, ludziki opierające się na Science-Based, czyli podstawach naukowych współczesnej medycyny, wtłaczają obecnie czysto znachorskie sztuczki.

Nie posiadają żadnych dowodów naukowych, że rak wystąpi u 9-letnich dziewczynek. Dlaczego akurat 9-letnie dziewczynki mają być wyjątkowo rozwiązłe?

Producenci zalecają przyjęcie 3 dawek „szczepionki” wszystkim kobietom od 9 do 25 roku życia. Czyżby były z góry przeznaczane do burdeli?

Dlaczego po otrzymaniu zastrzyku nie dostają normalnego potwierdzenia o otrzymaniu szczepionki, z podaniem producenta, numeru serii, itd?

Dlaczego nie ma list zaszczepionych dziewczynek w szkołach i ośrodkach zdrowia?

Szczepionka nie jest zalecana dla kobiet będących w ciąży, lub planujących zajść w ciążę, ale nie podano dlaczego.

Wirus brodawczaka, zwany HPV, rozprzestrzenia się głównie poprzez seks oralny i analny, czyli głównie u zboczeńców. Dlaczego szczepi się więc 9-letnie dziewczynki. Co mają robić zboczeńcom?

Twierdzenie o zmniejszeniu liczby brodawek nie jest żadnym argumentem, ponieważ brodawki, szczególnie w początkowym okresie, leczy się bardzo prosto i tanio.

Zdecydowana większość brodawek nie przechodzi w raka.

Większość brodawek nie ma nic wspólnego z HPV.

Podanie szczepionki dziecku, które przypadkowo jest zakażone wirusem, może spowodować wzrost nowotworu. Innymi słowy, przed podaniem szczepionki należałoby przeprowadzić test. W żadnym przypadku nie słyszałem, żeby dziewczynki badano.

W każdej szczepionce znajdują się tzw. adiuwanty, rzekomo środki wzmacniające odpowiedź organizmu. Żadne z publikowanych badań nie posiada właściwie przeprowadzonej grupy kontrolnej. Czyli z punktu widzenia nauki są oszustwem. Dlaczego wiec w Polsce Agencja ATOM -Przejrzystości? zezwala na dopuszczenie tych preparatów do sprzedaży?

Preparaty te zawierają denaturowane białko wirusa, rekombinowane cząsteczki DNA w szczepionce Cervarix. Są one zebrane z wielu źródeł do stworzenia materiału genetycznego z sekwencjami, które nie istnieją w genomie Mogą to być więc pozostałości komórek owadów, mogą zawierać lateks. Każda cząsteczka białka wstrzyknięta do krwioobiegu posiada ładunek elektryczny dodatni. Wszystkie żywe komórki posiadają ładunek powierzchniowy ujemny. Powoduje to osiadanie tych fragmentów białka na przykład na błonach filtracyjnych nerek i może prowadzić do niedomogi nerek, trzustki itd.

Polisorbat 80, kolejny dodatek do szczepionek, jest znany z powodowania deformacji narządów rodnych u rozwijających sie dzieci, doprowadza do przedwczesnej menopauzy, lub wręcz zaniku płodności.

Polisorbat 80 jest zaliczany do środków rakotwórczych i mutagennych.

Innymi słowy, jest to typowy środek depopulacyjny.

Szczepionka HPV zawiera również boran sodu, powszechnie znany jako pestycyd płci.

Boran sodu wg National Libery of Medicine USA, powoduje takie skutki uboczne, jak drgawki i śpiączkę, czyli uszkadza mózg.

Sama szczepionka Gardasil spowodowała już 140 zgonów razy 100, ponieważ tylko jeden procent jest notowany.

Jedenaście zgonów wystąpiło w okresie krótszym, aniżeli tydzień po otrzymaniu szczepionki.

Siedem zgonów nastąpiło w pierwszych dwóch dniach po szczepieniu.

Zmarło także 3 chłopców, którym mądry inaczej podał szczepionkę.

Jedna dziewczynka zamarła w 3 godziny po otrzymaniu szczepionki. W sercu wykazano skrzepy krwi [prawy przedsionek i komora].

U dziewczynek notowano zespół Guilliana – Barre, plamicę małopłytkową.

 

Chcesz stracić dziecko, to je zaszczep! To jest powszechnie nazywane rosyjską ruletką.

Musisz pamiętać, że 70 % wszystkich zakażeń HPV leczy się samoistnie w okresie jednego roku.

90% zakażeń znika w okresie 2 lat.

Wirus ginie w zwykłym gotowaniu odzieży, majtek.

 

Tylko testy zwane Cobas są na tyle czułe, że wykrywają wirusa typ 16 i 18. Czy kiedykolwiek u dziecka wykonano przed szczepieniem te testy?

Większość dostępnych w handlu testów nie ma większego znaczenia, jest stosowana tylko jako pretekst do dalszego wyciągania pieniędzy poprzez wymuszanie dalszych badań.

A w Gdańsku Michał Brzeziński – Zastępca Dyrektora ds. medycznych Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, na publicznym, otwartym spotkaniu twierdzi ex catedram, ze dzieci nie są wląsnośćia rodziców tylko panśtwa. I państwo ma prawo robić co chce. Czyżby PIS -owi brakowało kadr?

No i tym „optymistycznym” akcentem kończę.

dr J. Jaśkowski

 

Czym głupsi aktorzy sceny politycznej i mniej samodzielne państwo,

tym więcej przepisów zakazu i nakazu.

 

Gdańsk 25.04.2016 r.

Kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

Źródło: http://alexjones.pl