CielaczekKażdy człowiek spożywający mięso musi się zmierzyć z oczywistą i smutną prawdą – jeśli jesz mięso, to zwierzęta będą zabijane dla ciebie.
Juliet Gellatley

Obrzydliwe , przerażające bestialstwo wobec zwierząt w gospodarstwie vel w fabryce cielęciny zostało zarejestrowane ukrytą kamerą przez tajnego badacza MFACanada.

Pracownicy brutalnie kopią , bija , torturują dzieci, malutkie parodniowe cielątka przetrzymywane w brudnych drewnianych skrzyniach, tak małych, że nie mogą się nawet obrócić lub wygodnie położyć.
Zyją tak przez całe swoje króciutkie życie ….
I to wszystko dla CIEBIE !

Dla zaspokojenia chorego apetytu urządziliśmy naszym „mniejszym braciom” piekło na ziemi. Przemysłowe hodowle zwierząt stały się współczesnymi obozami koncentracyjnymi i zagłady .
Sprowadziliśmy inteligentne, wrażliwe zwierzęta do roli przedmiotów zaspokajających ludzkie zachcianki.
Więzimy je w ciasnych pomieszczeniach, aż osiągną stan obłąkania.
Odmawiamy im możliwości zaspokojenia najbardziej podstawowych instynktów. Upychamy je w klatkach zbyt małych, by mogły choć rozwinąć swe skrzydła.
Tuczymy w chłodnych, ciemnych i wilgotnych pomieszczeniach, okaleczając i raniąc.

Drżą całym ciałem oblane śmiertelnym potem strachu.
Jedne ryczą przerywanym łkającym głosem, inne płaczą tak strasznie, że strugi ich łez tworzą małe kałuże po bokach ich głów.
Dla ludzi o niestępionych uczuciach wstrząsające jest patrzeć na rozpacz, jaka maluje się w ich oczach, na pełne błagania o litość zachowanie się.

Pastwimy się nad nimi, dopóki nie oddadzą ostatniego tchnienia na zautomatyzowanej linii produkcyjnej, a następnie ze smakiem je zjadamy!

Karmisz siebie i swoich najbliższcy cierpieniem , bólem i chorobą .

PROSIMY podpisz i udostępnij :
Dziekujemy !
Please sign and share:
Thank you!
http://www.cratedcruelty.ca/

Jesteśmy tu dla zwierząt!Informuj!Nie milcz!Dziel się wiedzą
Pamiętaj – coś takiego jak morderstwo humanitarne nie istnieje!
Wybierz współczucie i miłość
Zdrowie i pokój na planecie
https://www.facebook.com/CrueltyAmongTheNations?ref=hl