Piotr Moskwa: Nie ufajcie Pawłowi Kukizowi od inicjatywy JOWów w Polsce! On wraz z innymi anty polakami byli na Ukrainie – na Majdanie – obalać Prezydenta Janukowycza, aby tam rządziła Bruksela !

Dowody Bezprawia – są nie do podważenia !

pawel.kukiz_.media_.pmn_.250Już raz opisałem w 2013 roku inicjatywę JOW dla Polski śp. pana Przystawy, którą niby kontynuuje Paweł Kukiz. Ja jestem za Jednomandatowymi Okręgami Wyborczymi, jednak nie w wydaniu Pawła Kukiza i jego „wspieraczy” z Tygodnika Powszechnego, z kręgów ludzi np. masona „profesora” Zbigniewa Brzezińskiego itp. „osobistości”, który mówi iż jest Polakiem, a z drugiej strony jest kolegą Davida Rockefellera i napisał szereg „szatańskich prac” o zniewoleniu narodów świata prowadzących do niewoli ludzkości, inwigilacji ludzi i czipowania jak zwierzęta.

Zbigniew Brzeziński jest uczestnikiem Klubu Bilderberg, Komisji Trójstronnej itp. – podobnie jak wspomniany jego kolega globalista nr 1.

 

Informację o Zbigniewie Brzezińskim „wspierającą” znalazłem na wcześniejszej stronie www dla JOWów w roku 2013.

 

Kolejnym dowodem na to z kim trzyma Paweł Kukiz jest jego udział z innymi pseudo polakami na Ukrainie, dokładnie na Majdanie w celu obalenia Wiktora Janukowycza.

 

Piotr Moskwa

Polak Patriota i Nacjonalista

Publicysta, pisarz, krytyk, dziennikarz, przedsiębiorca

 

„Prawda jest tylko Jedna – Jedno jest też Kłamstwo !

Jest zło i dobro, jak Alfa i Omega: Początek i Koniec.

Nie ma dwóch Prawd, tak jak nie ma dwóch Kłamstw !

Nie ma ma większej lub mniejszej połowy: Połowa jest to równość !”
…………………………………………………………………………………………………………………

Przeczytaj teraz wszystko u źródła: http://www.infoekspres.pl/2014/05/23/piotr-moskwa-nie-ufajcie-pawlowi-kukizowi-od-inicjatywy-jowow-w-polsce-on-wraz-z-innymi-anty-polakami-byli-na-ukrainie-na-majdanie-obalac-prezydenta-janukowycza-aby-tam-rzadzila-brukse/

**********************************
Źródło: Polskie Media Niezależne

Portal Infoekspres.pl
Centrum Prasowe Info-24h
Niezależna Grupa Informacyjna