Proces Andrzeja Pochylskiego, czyli szukanie antysemityzmu na siłę

PochylskiPoniżej wideo z procesu Andrzeja Pochylskiego za rozdawanie ulotek o treści historycznej. Ulotka nie tylko był historyczna, ale i edukacyjna. Niektóre stwierdzenia w ulotce mogą budzić oburzenie, bo obrażają pewne środowiska, ale na pewno treść nie nawołuje do nienawiści lecz tylko obnaża prawdę. Smutną i bolesną prawdę.
Wszędzie gdzie pojawia się słowo żyd, gej, pederasta pewna obca placówka/teatr robi z tego powodu „aj waj” -czyli naszych biją!
Sprawa Andrzeja Pochylskiego po wnikliwym zbadaniu przez prokuratora została umorzona, bo nie widział w niej przejawów nienawiści na tle rasowym, ale obca nacja zarządzająca polską w chwili obecnej zażądała, by „kogoś spalono na stosie” – Padło na Pana Andrzeja Pochylskiego, więc za pomocą innego prokuratora sprawa trafiła na wokandę.
Ulotka poruszyła cienką strunę tzw. tolerancji, ale postrzeganej inaczej. Wg pewnych środowisk My – Polacy katolicy mamy być tolerancyjni dla rozpusty, sodomy, zepsucia na naszych ulicach, dla mordowania dzieci nienarodzonych.
Mamy odwracać wzrok na widok paradujących pederastów w pochodach gejowskich z gołymi tyłkami, bo jak coś mówimy o tym zepsuciu to jesteśmy nietolerancyjni, ksenofobiczni, a jednocześnie mamy znosić upokorzenia i obrazę krzyża, patriotyzmu, polskich barw narodowych i godła. W ramach tolerancji mamy dać sobie napluć w twarz i jeszcze za to przeprosić, bo jak będziemy podskakiwać to znajdą się usłużni prokuratorzy którzy pokażą co znaczy brak tolerancji!!
Całowanie się dwóch facetów na ulicy nazywa się teraz nie zboczeniem i sodomą, a NOWOCZESNOŚCIĄ!
Mamy się na to godzić? Za chwile zboczeńcy będą chcieli legalizować zoofilię i pedofilię, co już się dzieje w świecie! Daj palec, a odgryzą ci rękę.

Prawda historyczna ma być zapomniana w imię tolerancji, bo to że żydzi budowali bramy triumfalne na powitanie okupanta z obu stron wojennej polski, ma być zapomniane, bo tolerancja!
To że żydowskie bojówki strzelały w plecy wojsk polskich cofających do miast, ma być zapomniane, bo tolerancja!
To że dziewięćdziesiąt procent dowództwa NKWD i UB było z pochodzenia żydami ma być zapomniane, bo tolerancja!
To że Polacy narażali dla ratowania żydów całe rodziny, a było wtedy po kilkanaście osób w domy wielopokoleniowym, należy też zapominać, bo tolerancja!
A czy choć jeden żyd naraził swoje życie dla uratowania Polaka? Nie słyszałem.
To jest ICH tolerancja. Czyli jak „MY” bijemy – to jest OK, ale jak biją naszych – TO AJ WAJ!!!

Zapraszam do oglądania relacji z procesu w którym widać, że to wielka farsa i szukanie na siłę „murzyna” do bicia.
Świadkowie nie widzieli w zachowaniu i wypowiedziach Andrzeja Pochylskiego żadnej nienawiści, ale za to widzieli w nim „złą, przygarbioną postać z kreskówki, przemykająca się chyłkiem”.
Polacy będą ciągani po sądach, bo ktoś miał złe skojarzenie? Bo komuś umysł wypaczyła tolerancyjna telewizja?! Mam nadzieję że nie, a sąd w Białymstoku okaże się suwerenny, niezależny od tych „tolerancyjnych inaczej” i wyda jedyny możliwy wyrok – niewinny.

Kolejna rozprawa już 14 kwietnia.

JP
Proces Andrzeja Pochylskiego, czyli szukanie antysemityzmu na siłę (wideo)

 

P.S. Ulotka do pobrania w celu obiektywnej oceny.

Ulotka str. 1 ulotka str. 2

2 Replies to “Proces Andrzeja Pochylskiego, czyli szukanie antysemityzmu na siłę”

  1. Tacy wielcy narodowco-chgw, a nie wiedzą, że Polska się pisze wielką literą? Błazny. Za głupi jesteście na rozmowy o polityce, bo poza ludźmi jeszcze mniej sprytnymi od was, nikt was nie słucha – uszy bolą. Inne błędy też poprawcie, nie wiem, może wasi fani zaproszą swoją polonistkę i razem dacie radę.
    Aaa, też nie lubię żydów, ale ich nikt nie lubi – nie macie monopolu. A już na pewno wam go nie oddam jeśli chodzi o czczenie postaci historycznych, patrioci z koziej wólki. Najpierw nauczcie się poprawnie pisać w ojczystym języku, potem po jednym zdjęciu bohatera dodawajcie do albumu. Przecież przewracają się w grobach widząc siebie, a obok napis „polska” BANDO BŁAZNÓW MAJĄCYCH SIĘ ZA PATRIOTÓW!

  2. Piotr, jeżeli twój patriotyzm opiera się wyłącznie na ortografii to jesteś śmieszny. Dałeś tu wyraz wyłącznie nienawiści i chamstwa.
    Bardzo Cię proszę o nie obrażanie i wyzywanie. Nie do tego służy ta strona.
    Piszesz o sobie Polak? Mam wielkie wątpliwości co do twojego pochodzenia. Znam jedną żydówkę (wyjątkowo podła baba) która nie miał nigdy argumentów poza pisownią. Widzę tu powtórkę z rozrywki.
    Masz jakiś ciekawy temat to zapraszam do dyskusji, ale zaprzestań obrażania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.