PochylskiPoniżej wideo z procesu Andrzeja Pochylskiego za rozdawanie ulotek o treści historycznej. Ulotka nie tylko był historyczna, ale i edukacyjna. Niektóre stwierdzenia w ulotce mogą budzić oburzenie, bo obrażają pewne środowiska, ale na pewno treść nie nawołuje do nienawiści lecz tylko obnaża prawdę. Smutną i bolesną prawdę.
Wszędzie gdzie pojawia się słowo żyd, gej, pederasta pewna obca placówka/teatr robi z tego powodu „aj waj” -czyli naszych biją!
Sprawa Andrzeja Pochylskiego po wnikliwym zbadaniu przez prokuratora została umorzona, bo nie widział w niej przejawów nienawiści na tle rasowym, ale obca nacja zarządzająca polską w chwili obecnej zażądała, by „kogoś spalono na stosie” – Padło na Pana Andrzeja Pochylskiego, więc za pomocą innego prokuratora sprawa trafiła na wokandę.
Ulotka poruszyła cienką strunę tzw. tolerancji, ale postrzeganej inaczej. Wg pewnych środowisk My – Polacy katolicy mamy być tolerancyjni dla rozpusty, sodomy, zepsucia na naszych ulicach, dla mordowania dzieci nienarodzonych.
Mamy odwracać wzrok na widok paradujących pederastów w pochodach gejowskich z gołymi tyłkami, bo jak coś mówimy o tym zepsuciu to jesteśmy nietolerancyjni, ksenofobiczni, a jednocześnie mamy znosić upokorzenia i obrazę krzyża, patriotyzmu, polskich barw narodowych i godła. W ramach tolerancji mamy dać sobie napluć w twarz i jeszcze za to przeprosić, bo jak będziemy podskakiwać to znajdą się usłużni prokuratorzy którzy pokażą co znaczy brak tolerancji!!
Całowanie się dwóch facetów na ulicy nazywa się teraz nie zboczeniem i sodomą, a NOWOCZESNOŚCIĄ!
Mamy się na to godzić? Za chwile zboczeńcy będą chcieli legalizować zoofilię i pedofilię, co już się dzieje w świecie! Daj palec, a odgryzą ci rękę.

Prawda historyczna ma być zapomniana w imię tolerancji, bo to że żydzi budowali bramy triumfalne na powitanie okupanta z obu stron wojennej polski, ma być zapomniane, bo tolerancja!
To że żydowskie bojówki strzelały w plecy wojsk polskich cofających do miast, ma być zapomniane, bo tolerancja!
To że dziewięćdziesiąt procent dowództwa NKWD i UB było z pochodzenia żydami ma być zapomniane, bo tolerancja!
To że Polacy narażali dla ratowania żydów całe rodziny, a było wtedy po kilkanaście osób w domy wielopokoleniowym, należy też zapominać, bo tolerancja!
A czy choć jeden żyd naraził swoje życie dla uratowania Polaka? Nie słyszałem.
To jest ICH tolerancja. Czyli jak „MY” bijemy – to jest OK, ale jak biją naszych – TO AJ WAJ!!!

Zapraszam do oglądania relacji z procesu w którym widać, że to wielka farsa i szukanie na siłę „murzyna” do bicia.
Świadkowie nie widzieli w zachowaniu i wypowiedziach Andrzeja Pochylskiego żadnej nienawiści, ale za to widzieli w nim „złą, przygarbioną postać z kreskówki, przemykająca się chyłkiem”.
Polacy będą ciągani po sądach, bo ktoś miał złe skojarzenie? Bo komuś umysł wypaczyła tolerancyjna telewizja?! Mam nadzieję że nie, a sąd w Białymstoku okaże się suwerenny, niezależny od tych „tolerancyjnych inaczej” i wyda jedyny możliwy wyrok – niewinny.

Kolejna rozprawa już 14 kwietnia.

JP
Proces Andrzeja Pochylskiego, czyli szukanie antysemityzmu na siłę (wideo)

 

P.S. Ulotka do pobrania w celu obiektywnej oceny.

Ulotka str. 1 ulotka str. 2