Odezwa do Narodu

baner.afer.prawa

KRAJOWY RUCH POLAKÓW
ODEZWA !! Do Polek i Polaków !

JESTEŚMY przed WYBORAMI … przed WIELEKĄ SZANSĄ powrotu do PRAW CZŁOWIEKA jego Honoru i Godności, NORMALNOŚCI ŻYCIA … reanimacji Rodziny, Radości z ŻYCIA i Godnej pracy … ale NIE za 1 złotych/ godzina pracy.

R P – Rzeczpospolita Polska niczym Ukraina … stoi na skraju bankructwa !
Polacy żyją mrzonkami. Polacy są karmieni mrzonkami. TRWA lichwiarska wyprzedaż tego, co jeszcze tylko terytorialnie jest nasze, a więc ziemi. Odbywa się to wszystko w sposób zakamuflowany za milczącą zgodą pseudo polskich przywódców KOMOROTUSKOLANDII.
Towarzystwo wzajemnej adoracji od czasów PRO ”Solidarnościowej” REWOLUCJI 1989 roku kuglarskimi sztuczkami roztrwoniło majątek NARODU Polskiego, ponapychało kabzy swoim pociotkom i kolesiom zniszczyło skutecznie podstawy bytu Narodu.
Wciągnęło skutecznie NARÓD Polski w amerykański wojenny bajzel NIE pytając o zgodę NARODU. Stworzyli prywatny folwark … Pensjonat pod „ORŁEM”. Niczym kupczyki z perskiego rynku szastając na lewo i prawo DOBRAMI materialnymi Skarbu Państwa (pieniądze podatnika) roztrwonili dorobek Polaków i postawili NARÓD w stan bankructwa oraz ZAGŁADY BIOLOGICZNEJ … KORUPCJĄ, przestępczością zorganizowaną struktur państwowości i działalnością urzędniczą o podłożu kryminalnym – patrz : „Likwidacja Polski” – prof. dr hab. Artur ŚLIWIŃSKI > http :// www.aferyprawa.eu.
CURIOZUM stanowi fakt, że od ponad 25 LAT nikt NIE rozliczył i NIE przeprowadził OBLIGATORYJNEGO REMANENTU R P w Rzeczpospolitej Polskiej… POLACY NIE znają aktualnego BILANSU… PRZY Państwowym KORYCIE wymieniają się personalnie ekipy których działalność stanowi Krzywą rzeczywistość porównywalną do pospolitej kradzieży i SZABRU.
BILANS STANU Państwa – R P > jest taki, że ludzie chorzy nie dojeżdżają karetką do szpitala, względnie karetka do nich nie dojeżdża …i umierają, kobiecie wycina się narządy (chyba dla celów handlowych – transplantacja) – przyp. trzustki >> kobieta umiera ; dzieci w trakcie porodu umierają, matka, która zamordowała z premedytacją swoje dziecko ( Waśniewska) najprawdopodobniej otrzyma ułaskawienie od Prezydenta itp. Itd. patologia władzy, struktur władzy i patologia rządzenia stanowi w pełnej krasie epidemię syfilisu schizofrenii paranoidalnej.
Pępkiem i tematem zastępczym OGÓLNOPOLSKIM stał się problem TRENKIEWICZA czterokrotnego MORDERCY tylko dlatego, że sterta państwowego bajzlu R P NIE potrafi się uporać z podstawowymi regulacjami rozwiązań prawnych. Czyni się drobiazgami CELOWY hałas by zamaskować INNĄ egzotyczno-toksykologiczną działalność kryminalną NIEUDACZNIKÓW z KOMOROTUSKOLANDII.

RODACY ! Istotą spełniania funkcji i Roli Państwa NIE jest prywata. Podstawą tej funkcji jest spełnianie RACJI STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski. Mimo, że została wielokrotnie NIEUDOLNIE SFALSYFIKOWANA od roku 1952 …bez WIEDZY wyborców potajemnie likwidując zapis **o kontroli władzy przez Obywateli/a nad władzą …
AKTUALNA sytuacja POLSKI i POLAKÓW w obliczu krwawej REWOLUCJI na Ukrainie.
Struktury państwowości R P NIE posiadają stanu gotowości działania na czas zdarzeń o charakterze NADZWYCZAJNYM. NIE mamy wojska … to co istnieje na terytorium R P funkcjonuje na papierze …
Taki STAN jest wynikiem funkcjonowania KORUPCYJNYCH struktur nieformalnych prowadzących działalność sprzeczną z RACJĄ STANU Postanowień Konstytucji Rzeczypospolitej Polski i wbrew INTERESOM Ogólnonarodowym Polskiego Społeczeństwa.
Restrukturyzacja służb, resortów i instytucji NIE jest dziełem przypadku. Odbyła się, i odbywa dalej metodą DYWERSYFIKACJI za sprawą osób personalnie identyfikowanych, osób najczęściej pochodzących  z „klucza” wyłącznie znajomości (NEPOTYZMU) bez posiadania umiejętności i zdolności zawodowych spełniania stricte określonych funkcji .
NIE jest dziełem przypadku, że kalekie, skorumpowane „sprywatyzowane” struktury resortu Ministerstwa Sprawiedliwości zostały po raz kolejny „uszczęśliwione” transformacją której celem było ich rzekome UZDROWIENIE przez likwidację części sądów. Dziełem przypadku ?! jest, że LIKWIDACJA tych sądów była NIELEGALNA.

SZANOWNI RODACY !
POWIADAMIA się was, że NIELEGALNIE Funkcjonuje w Rzeczpospolitej Prokuratura.
W dniu dzisiejszym w Polsce wciąż obowiązuje Ustawa z dnia 20 czerwca 1985 r. o Prokuraturze Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej (Dz.U. 1985 nr 31 poz. 138).
Stąd NIE dziwcie się, że we wszystkich sprawach powiadomień o popełnieniu przestępstwa otrzymujecie Postanowienia o odmowie wszczęcia … jako czyny NIE zabronione.
Prokuratura funkcjonuje na podstawach prawnych z 1985 roku. Jest to prywatny interes dziczy magistrów prawa pobierających LEGALNIE żołd z państwowej kasy po roku 1989. TYLKO fakt, że są to prokuratorskie przeżytki rodem z PRL-u powoduje, że NIE podnoszą LARUM o swojej NIELEGALNOŚCI prowadzenia postępowań wykorzystując dla własnych korzyści.

Bracia Polacy ! Wzywam was do Czynów i określenia swojej oryginalności postępowań. REZYGNACJI z roli „strusia” i godzenia się na funkcjonowanie państwowej fikcji za Wasze podatników pieniądze. Pora na CUD.
Obligatoryjne zdelegalizowanie wszelkich partii politycznych aktualnie pobierających „HARACZ” na swoją mafijną działalność z państwowej kasy (pieniądze podatnika). Stado ślizgaczy i darmozjadów. Bankrutów politycznych – demagogów > twórców plotek i zawirowań społecznych w bezkompromisowej walce o KORYTO … USUNĄĆ z życia publicznego by NIE ZATRUWALI swoją obecnością persona non grata spokój i radość życia w trybie niszczenia relacji interspołecznych dla swoich mafijnych korzyści.

Przywrócić Racje STANU KONSTYTUCJI Postanowień R P.
Nadać właściwą RANGĘ rzetelności i uczciwości.

ZLIKWIDOWAĆ „patriotyczną” HIPOKRYZJĘ  aby  POLSKA była POLSKĄ dla Polaków.

Wzywam WAS !

z up. KRP (-) Marek Krasnopolski
Przewodniczący

4 Replies to “Odezwa do Narodu”

 1. …@1….od siebie!…

  05/03/2014
  Polacy proszą Putina o nagłośnienie sfałszowanych wyborów i nielegalnej władzy w Polsce
  Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:35

  https://docs.google.com/document/d/1yYbHrTZJsgAI1JuPmsVepLzXd-3wSbFNx0dNLNzYmmc/edit

  Łowicz, 04.03.2014r.

  Teresa Wojda, Maria Bejda

  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  OBYWATELSKI RUCH OPORU

  Petycja Parlamentu Europejskiego, 0578/2012, jest nią List Otwarty do Prezydenta RP:

  http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/08/List-otwarty-do-Prezydenta-RP-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego-7.pdf , http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

  Szanowny Pan

  Prezydent Władimir Putin – za pośrednictwem Ambasady Rosji!

  Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce.

  Za Dariuszem Orszańskim z Olsztyna:

  “Składamy na ręce Pana Ambasadora Federacji Rosyjskiej serdeczne i szczególne podziękowania dla Prezydenta Federacji Rosyjskiej Pana Władimira Putina oraz dla Rady Federacji Rosyjskiej, za decyzję poważną i męską decyzję, o wykorzystaniu wojsk Federacji Rosyjskiej do stabilizujących i obronnych działań na terenie Ukrainy w celu ugaszenia pożaru i niepokojów społecznych wywołanych w tym bratnim państwie, przez płatną i zdradziecką ( kierującą się podwójnymi standardami i moralnością) agenturę zachodu i ukraińskich szowinistów.

  Jest niedopuszczalne, by garstka bandytów, podżegaczy i podpalaczy z Kijowa, wspierana i finansowana przez moralistów o podwójnych obliczach, obalała legalne władze Ukrainy i chciała rozlać bezprawie i wojenną pożogę na całą Ukrainę i inne kraje słowiańskie. Zachód, któremu demokracja i praworządność nie schodzi z ust, tę nielegalną bandycką zadymę wspiera.

  Najwyższy już czas by bandytom i podżegaczom powiedzieć – STOP – ANI KROKU DALEJ !

  Prezydent Władimir uczynił to! – i za to Mu dziękuję wraz z rodziną i bliskimi.

  Zapewniamy, iż z buńczucznymi, wojennymi pomysłami “naszych uzurpatorskich władz” Polski, Ja i bardzo wielu Polaków nie mamy nic wspólnego! Jesteśmy z Wami. “

  Szanowny Panie Prezydencie,

  dołączamy się do podziękowania i jednocześnie z całą mocą podkreślamy że z buńczucznymi, wojennymi pomysłami przedstawicieli uzurpatorskich władz z Polski nie mamy nic wspólnego jak też

  Naród Polski, który został oszukany i zniewolony we własnym, ojczystym kraju przez podstępnego okupanta.

  Władze unijne jak też OBWE zignorowały udowodniony przez Tadeusza Cichockiego w 2013r. zamach stanu oraz zingnorowały udowodnienie sfałszowania wyników wyborów parlamentarnych w 2011r. w Polsce. Skarga na sfałszowanie wyborów parlamentarnych w Polsce do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu została odrzucona bez rozpatrzenia!

  link :” Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 25.10.2011r.”

  umtsno.blogspot.com/2011/12/postanowienie-sadu-najwyzszego-z-dnia_4261.html

  link:“Wnioski z odrzucenia protestu z 2011r.”

  umtsno.blogspot.com/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html

  link: “Skarga do Strassburga” http://iddd.de/StrasbourgOnline.pdf

  link: “Do Narodu Polskiego, List otwarty.”

  http://www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf

  W związku z utajnieniem przed społecznością międzynarodową naszych informacji i dowodów na sfałszowanie wyborów i dokonanie zamachu stanu w Polsce uprzejmie prosimy Szanownego Prezydenta Rosji, Pana Władimira Putina o podanie do publicznej wiadomości i poinformowanie opinii światowej o przestępstwie przejęcia władzy w Polsce przez uzurpatorów przy współdziałaniu Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej jak też sekretarza OBWE. Prosimy również o ujawnienie prawdy o fałszywych życiorysach prezydenta RP Bronisława Szczynukowicza/Komorowskiego oraz Premiera RP Donalda Tuska, agenta Stasi ps.”Oskar” a także innych polityków uczestniczących w wydarzeniach na Ukrainie.

  Z wyrazami szacunku i poważania

  Teresa Wojda, Maria Bejda

  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  OBYWATELSKI RUCH OPORU

  link: “Obywatelskie przesłuchania protestujących”

  http://www.youtube.com/watch?v=pDOmwSrbQY0

  Załączniki:

  1. Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce?

  2. Stop niszczeniu narodów i państw. Polska ofiarą spisku światowego.

  Udowodniony zamach stanu w Polsce.

  3.Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce?”

  4. Potępienie przedstawicieli uzurpatorskich władz w Polsce uczestniczących

  w konflikcie na Ukrainie.

  5. Do instytucji unijnych o udowodnionym zamachu stanu w Polsce.

  6. Wystąpienie do Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie.

  http://piotrbein.wordpress…

 2. STANISŁAW RóŻAŃSKI AGAINST HUMAN RIGHTS VIOLATIONS AND TERROR IN POLAND NUMBER 55339/00 pisze:

  STANISŁAW RóŻAŃSKI AGAINST HUMAN RIGHTS VIOLATIONS AND TERROR IN POLAND NUMBER 55339/00
  e-mail : daniel.rozanski38@wp.pl
  GDAŃSK

  JEST KOM 733457171 POWINNO BYĆ KOM 733475171

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.