Kierzun 

 

Wczoraj jeden z moich przyjaciół podesłał mi pocztą e-mailową tekst opublikowany na portalu W Polityce, dotyczący pomówień o współpracę z komunistycznym reżimem jednego z niewielu pozostałych żyjących Powstańców Warszawskich. Profesor Kieżun, od dawna znany wśród patriotycznej części społeczeństwa polskiego, podziwiany przez wielu za odwagę w wypowiadaniu swoich poglądów i niesamowity życiorys, padł ofiarą ataku i to ze strony osób podających się za patriotów iprawicowców.
Pan Roch Baranowski w sposób sprawny i wielopłaszczyznowy zanalizował zarzuty postawione Profesorowi Kieżunowi. – powinien Pan Baranowski poprzestać.. Dla drugiej zmiany reprezentowanej przez Ziemkiewicza, Lisieckiego czy Zychowicza zależy na tym abyśmy my sami stawiali naszych przywódców i autorytety „pod ścianę” Od nas wymaga się krystalicznej czystości i honorowego postępowania, a jakiekolwiek odstępstwo od „ideału” powinniśmy my sami bezlitośnie piętnować.
Osobniki z kręgu „Telewizji Republika” mają oczywiści dużo trudniejsze zadanie niż ich poprzednicy Michnik, Mazowiecki, Geremek, Kuroń czy Kwaśniewski. Muszą przekazywać nam dużo więcej tematów, z którymi zgadza się patriotyczna część Polskiego Narodu.  Działalność drugiej zmiany, która tak jak ich poprzednicy doprowadza obecnie do wyjazdu z Ojczyzny miliony młodych Polaków jest tak samo przestępcza jak poczynania tatusia „prezia” Kwaśniewskiego vel Stolzman, wujaszka Borowskiego vel Borman czy brata Adama Michnika krwawego prokuratora Szechtera. Eksterminacja fizyczna za pomocą strzału w tył głowy zamieniała się w eksterminację psychiczną, efekt jest jednak taki sam – Ojczyzna opustoszała z młodych Polaków, którzy mogliby przeciwstawić się tej wrogiej i obcej nam bandzie. Dla nich Pan Kieżun „prześlizgnął się przez sito” i byłby krystalicznym bohaterem gdyby dał się po prostu zabić. Koniec cytatu.Kilka razy usłyszałem pod swoim adresem , was KPN-owców powinno się wystrzelać, byłby spokój.

Ci którzy opluwają, znieważają Patriotów to nie parobcy, małorolni, zbiry wypuszczone z więzienia, towarzystwo do łamania kości w UBeckich piwnicach, to ta sama zgraja Izaak Stoltzman, Aaron Szechter, Icek Kordblum, Jakub Leman, Aaron Nusselbaum, Ozjasz Goldbergm, Ozjasz Goldberg, Szymon Berman – jego wuj – Jakub Berman, Berele Lewartow, Robert Berman, Rottermund, Lejba Kohne, Jarosław Kalkstein Lech Kalkstein, i wielu innych.

Wmawia się o bohaterów mordujących chłopców z AK, BCH, inteligencji, opozycji takich organizacji jak Klub Krzywego Koła. Cytuję: „Klub Krzywego Koła” został utworzony za zgodą i poparciem Julii Brystyger (dyrektor Departamentu Politycznego MBP i UB [Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego i Urzędu Bezpieczeństwa]); to nazwa klubu dyskusyjnego działającego w Warszawie w latach 1955-1962; Klub miał być kuźnią przyszłych kadr, którego cele zostały przedstawione na piśmie

Jakubowi Bermanowi i Morawskiemu. Klub podjął bliską współpracę z tygodnikiem „Po Prostu”, w którego redakcji pracowali sami żydzi. Klub skupiał ówczesną (żydokomunistyczną) elitkę intelektualną, tzw. opozycję inteligencką, lewicę laicką, dyskusje w nim prowadzone dotyczyły m.in. problematyki kulturowej, politycznej, filozoficznej, artystycznej i ideologicznej; w zebraniach brali udział m.in.: Jan Józef Lipski żyd i mason, Witold Jedlicki żyd, Aleksander Małachowski żyd i mason,

Stanisław Ossowski, Paweł Jasienica żyd, Antoni Słonimski żyd stalinowiec i mason, Władysław Bartoszewski żyd i mason, Jerzy Urban żyd i komuch, Jan Olszewski żyd i mason, Ludwik Hass żyd i mason, Leszek Kołakowski żyd i marksista stalinowiec, Aniela Steinsbergowa żydówka, Karol Modzelewski żyd i komuch, Jacek Kuroń żyd i komuch trockista, Adam Michnik żyd i komuch trockista, Anna Rudzińska żydówka, Jerzy Kornacki żyd, Adam Schaf żyd stalinowiec i marksista;   po więcej szczegółów zapraszamy KKK „Klub Krzywego Koła”

Link: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lista-zydow-w-polsce-zniewolonej-2013-11

W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.
Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.

Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy – Żydowski pisarz Artur Sandauer

Ten cytowany pisarz rżnie głąba wulgarnie mówiąc, to żydowskie banki, firmy w USA sfinansowali Hitlera z jego Niemieckim Faszyzmem.

To żydzi w mundurach zbrodniarzy robili selekcję, biedny żyd do pieca, inteligencja polska do pieca.

Te mordy kontynuowali po zakończeniu II wojny światowej w mundurach NKWD, UB i innych.

Żołnierze WP w grobach Katyńskich, Monte Cassino, cmentarzach całej europy zdradzonych przez zachód.

Wierni Polsce żołnierze pochodzenia Żydowskiego przewracają się w grobach na głos zdrajców.

Wywiad z Bronisławem Geremkiem, przewodniczącym Rady Programowej przy KKP „Solidarność” z czerwca 1981 roku. H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków?

Bronisław Geremek- Berele Lewartow Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę!

Nadesłał: Bogusław Maśliński