Martwych bohaterów nam więcej nie trzeba

Kierzun 

 

Wczoraj jeden z moich przyjaciół podesłał mi pocztą e-mailową tekst opublikowany na portalu W Polityce, dotyczący pomówień o współpracę z komunistycznym reżimem jednego z niewielu pozostałych żyjących Powstańców Warszawskich. Profesor Kieżun, od dawna znany wśród patriotycznej części społeczeństwa polskiego, podziwiany przez wielu za odwagę w wypowiadaniu swoich poglądów i niesamowity życiorys, padł ofiarą ataku i to ze strony osób podających się za patriotów iprawicowców.
Pan Roch Baranowski w sposób sprawny i wielopłaszczyznowy zanalizował zarzuty postawione Profesorowi Kieżunowi. – powinien Pan Baranowski poprzestać.. Dla drugiej zmiany reprezentowanej przez Ziemkiewicza, Lisieckiego czy Zychowicza zależy na tym abyśmy my sami stawiali naszych przywódców i autorytety „pod ścianę” Od nas wymaga się krystalicznej czystości i honorowego postępowania, a jakiekolwiek odstępstwo od „ideału” powinniśmy my sami bezlitośnie piętnować.
Osobniki z kręgu „Telewizji Republika” mają oczywiści dużo trudniejsze zadanie niż ich poprzednicy Michnik, Mazowiecki, Geremek, Kuroń czy Kwaśniewski. Muszą przekazywać nam dużo więcej tematów, z którymi zgadza się patriotyczna część Polskiego Narodu.  Działalność drugiej zmiany, która tak jak ich poprzednicy doprowadza obecnie do wyjazdu z Ojczyzny miliony młodych Polaków jest tak samo przestępcza jak poczynania tatusia „prezia” Kwaśniewskiego vel Stolzman, wujaszka Borowskiego vel Borman czy brata Adama Michnika krwawego prokuratora Szechtera. Eksterminacja fizyczna za pomocą strzału w tył głowy zamieniała się w eksterminację psychiczną, efekt jest jednak taki sam – Ojczyzna opustoszała z młodych Polaków, którzy mogliby przeciwstawić się tej wrogiej i obcej nam bandzie. Dla nich Pan Kieżun „prześlizgnął się przez sito” i byłby krystalicznym bohaterem gdyby dał się po prostu zabić. Koniec cytatu.Kilka razy usłyszałem pod swoim adresem , was KPN-owców powinno się wystrzelać, byłby spokój.

Ci którzy opluwają, znieważają Patriotów to nie parobcy, małorolni, zbiry wypuszczone z więzienia, towarzystwo do łamania kości w UBeckich piwnicach, to ta sama zgraja Izaak Stoltzman, Aaron Szechter, Icek Kordblum, Jakub Leman, Aaron Nusselbaum, Ozjasz Goldbergm, Ozjasz Goldberg, Szymon Berman – jego wuj – Jakub Berman, Berele Lewartow, Robert Berman, Rottermund, Lejba Kohne, Jarosław Kalkstein Lech Kalkstein, i wielu innych.

Wmawia się o bohaterów mordujących chłopców z AK, BCH, inteligencji, opozycji takich organizacji jak Klub Krzywego Koła. Cytuję: „Klub Krzywego Koła” został utworzony za zgodą i poparciem Julii Brystyger (dyrektor Departamentu Politycznego MBP i UB [Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego i Urzędu Bezpieczeństwa]); to nazwa klubu dyskusyjnego działającego w Warszawie w latach 1955-1962; Klub miał być kuźnią przyszłych kadr, którego cele zostały przedstawione na piśmie

Jakubowi Bermanowi i Morawskiemu. Klub podjął bliską współpracę z tygodnikiem „Po Prostu”, w którego redakcji pracowali sami żydzi. Klub skupiał ówczesną (żydokomunistyczną) elitkę intelektualną, tzw. opozycję inteligencką, lewicę laicką, dyskusje w nim prowadzone dotyczyły m.in. problematyki kulturowej, politycznej, filozoficznej, artystycznej i ideologicznej; w zebraniach brali udział m.in.: Jan Józef Lipski żyd i mason, Witold Jedlicki żyd, Aleksander Małachowski żyd i mason,

Stanisław Ossowski, Paweł Jasienica żyd, Antoni Słonimski żyd stalinowiec i mason, Władysław Bartoszewski żyd i mason, Jerzy Urban żyd i komuch, Jan Olszewski żyd i mason, Ludwik Hass żyd i mason, Leszek Kołakowski żyd i marksista stalinowiec, Aniela Steinsbergowa żydówka, Karol Modzelewski żyd i komuch, Jacek Kuroń żyd i komuch trockista, Adam Michnik żyd i komuch trockista, Anna Rudzińska żydówka, Jerzy Kornacki żyd, Adam Schaf żyd stalinowiec i marksista;   po więcej szczegółów zapraszamy KKK „Klub Krzywego Koła”

Link: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lista-zydow-w-polsce-zniewolonej-2013-11

W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.
Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.

Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy – Żydowski pisarz Artur Sandauer

Ten cytowany pisarz rżnie głąba wulgarnie mówiąc, to żydowskie banki, firmy w USA sfinansowali Hitlera z jego Niemieckim Faszyzmem.

To żydzi w mundurach zbrodniarzy robili selekcję, biedny żyd do pieca, inteligencja polska do pieca.

Te mordy kontynuowali po zakończeniu II wojny światowej w mundurach NKWD, UB i innych.

Żołnierze WP w grobach Katyńskich, Monte Cassino, cmentarzach całej europy zdradzonych przez zachód.

Wierni Polsce żołnierze pochodzenia Żydowskiego przewracają się w grobach na głos zdrajców.

Wywiad z Bronisławem Geremkiem, przewodniczącym Rady Programowej przy KKP „Solidarność” z czerwca 1981 roku. H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków?

Bronisław Geremek- Berele Lewartow Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę!

Nadesłał: Bogusław Maśliński

4 Replies to “Martwych bohaterów nam więcej nie trzeba”

 1. Bronisław Geremek- Berele Lewartow Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę! TO ŚCIERWO NIBY-PEJSATE URATOWAŁA CHYBA POLSKA RODZINA Z NARAŻENIEM WŁASNEGO ŻYCIA..?! POWSTAJE PYTANIE..CZY WARTO BYŁO GO RATOWAĆ..?!!

 2. http://wzzw.wordpress.com/2014/09/23/%E2%96%A0%E2%96%A0-kto-mordowal-polakow/
  S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża
  ■■ KTO MORDOWAŁ POLAKÓW?
  Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 23 Wrzesień 2014
  Katyń – rosyjska zbrodnia?
  A może Katyń – holokaust Polaków przygotowany przez żydow.
  W lipcu 1971r. Prasa zachodnia, szeroko rozpisywała się o wyznaniach polskiego żyda z Izraela niejakiego Abrahama Vidro.
  Abraham Vidro wyznał, że :
  1.) Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli żydzi:
  -Raichman
  -Mierkułow
  -Urbanowicz
  2.) Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU: Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisowicz
  3.) Zbrodnię wykonali: Bogdan Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow, Abram Borysowicz, Lew Rybak, Chaim Finberg, major Joshua Sorokin, kapitan Aleksander Susłow, kapitan Samyun Tichonow.
  Żadna z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem!
  To wszystko była ta sama nacja, ci sami ludzie, którzy zaczęli mordować Polaków od czasu gdy objęli rządy nad tymi ziemiami.
  Bez powiedzenia tej prawdy, dalsze losy Polaków czy Rosjan są skazane na niepowodzenie!! Zarówno Rosja jak i Polska skażona jest obecnością Żydów i ich popleczników we wszystkich strukturach państwa. I to jest na pewno główną przyczyną konfliktów w polityce obu tych państw.
  — Zbrodnie ludobójstwa:
  – Katyń, Kozielsk, Starobielsk, Ostaszkowo, Kuropaty, Miednoje, Bykownia, Charkow.
  — To żydowscy komisarze strzelali bezbronnym polskim oficerom w tył głowy!
  — Zamordowanie w zamachu Generała Broni Władysława Sikorskiego.
  — Po wojnie w strukturach przemocy, zbrodni i bezprawia: MBP / UB / SB / PZPR masowo prześladują, niszczą, znęcają się i mordują Polaków; patriotów polskich, katolików, polskich naukowców, polskich artystów i polskich kapłanów, polskich oficerów i polskich żołnierzy AK, WiN, ZWZ, i tak to trwa do dzisiaj !
  Należy naciskać na Instytut Pamięci Narodowej aby jak najwięcej tych informacji zostało ujawnionych.
  Warto również wspomnieć, że w roku 1994 lider partii „Rosyjska jedność Narodowa” Aleksander Barkaszow udzielił wywiadu dla „Życia Warszawy”. Mówił: „Wiem, jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.
  upadeknarodu.cba.pl

 3. Przypisywana mojemu ojcu Arturowi Sandauerowi wypowiedź, jest zmyślona. Celem jest propagowanie antysemityzm. Oczywiście nikt nigdzie nie podaje jej źródła bo takowe nie istnieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.