knesetNowy Rok przyniósł nam wiele nowinek!
Mamy dziś 15 stycznia 2014, a dzieje się bardzo dużo na tle wydarzeń medialnych.
Co chcą przed nami ukryć, czy znów udało się podzielić Polaków ?
Facebook jest bardzo szybkim dostępem do informacji, publikuje tu się różnorakie treści, ale od samego początku roku głośno się mówi tylko o WOŚP.

Na samym początku przypomnę co stało się w styczniu 2013 r.

18.01.2013 Wpłyną projekt ustawy, druk nr 1066 projekt dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP.
link —> http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

10.01.2013 Bloger – MatkaKurka (kontrowersje.net) Napisał o Jurku Owsiaku, że jest królem żebraków i łgarzem, a także dopatrzył się pewnych nieprawidłowości w rozliczeniu WOŚP. Okazało się że brakuje faktur na 10mln zł.
link —> http://kontrowersje.net/jerzy_owsiak_kr_l_ebrak_w_i_garzy_z_oty_melon_sekty_wo_p

Jurek Owsiak pozwał blogera o zniesławienie i poprosił o utajnienie procesu.

16.10.2013 TV Republika publikuje wywiad z Jurkiem Owsiakiem w którym to widać jak bardzo się zdenerwował na pytanie dziennikarza o nieprawidłowości, których dopatrzył się bloger. Po tym wywiadzie internet huczy i zaczyna się podział Polaków na wspierających i krytykujących WOŚP.
link —> http://www.youtube.com/watch?v=uUNVvxWs5a0

Sprzeczki rodzinne, ze znajomymi miały miejsce, prawda ? a patrząc na Argumenty za i przeciw, to występuje niemal idealny podział 50na50.
Dlaczego zajęli nam głowy tymi wydarzeniami ?

Podsumujmy wydarzenia:

10.01.2014 Uchwalono ustawę o udziale obcych służb „bratniej” pomocy – druk nr 1066 który wyraźnie mówi, że obce służby mogą używać broni i przymusu bezpośrednio przeciw obywatelom RP.
link —> http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

15.10.2014 Szopka Owsiaka i medialne paplanie zajmują większość informacji na mojej tablicy.

27.10.2014 odbędzie się posiedzenie Izraelskiego Knesetu w Polsce – Kraków – Wawel
Zabezpieczać to wydarzenie będą służby Izraelskie, MOSSAD, oraz odziały specjalne w liczbie 2500 – większość jest już na miejscu wszyscy uzbrojeni ( zgodnie z polskim prawem ustawa nr. 1066)
link —> http://miziaforum.wordpress.com/2014/01/11/kneset-bedzie-obradowal-na-wawelu-27-stycznia-2014-r/

Prawdopodobnie na obradach Knesetu będą się ważyć między innymi ostatnie losy Naszego Kraju, a my zajmujemy się sprawami drugorzędnymi. Dosłownie to są głupoty, zginęło 10mln a rząd który w znacznej części składa się z sojuszników Izraela, okrada nas codziennie i to nie na takie małe sumy, jak 10 balonów, a gigantyczne sumy na setki mln złotych. Wyprzedając to z lewa, to z prawa Nasze ziemie.. cały dobytek Narodowy od 1989, a to jest niedopuszczalne i wymaga specjalnej uwagi info-strzelców, ludzi którzy interesują się sprawami Polski.
Apeluję o zwrócenie uwagi na bardziej istotne informacje i odpuszczenie tematu WOŚP.
Polecam kontrowersyjny telefon Żydówki do Radia Maryja:
link —> http://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg

 

Znalezione na FB