Poniżej prezentuję sposób, jaki Konrad D. wraz ze wspólnikiem Rafałem Gaweł (poszukiwany listem gończym przestępca) wymyślili sobie na dostatnie życie. Pod pozorem działalności społecznej, niby z pobudek ideowych, ale zawsze z podkreśleniem finansowego czynnika, wyciągają pieniądze z kieszeni naiwnych, niejednokrotnie wprowadzanych w błąd poprzez ubarwianie, przeinaczanie faktów, ale najczęściej kłamstwa (jak to ma miejsce w moim przypadku), które toczą za pośrednictwem ich fanpage OMZRiK na Facebooku. Od pięciu lat jestem dosłownie niszczony przez ich bandyckie postępowanie. Takie zdjęcia są publikowane przez Konrada D. (na potrzeby toczącego się procesu Sąd zabronił publikacji wizerunku i danych) lub za jego całkowitym przyzwoleniem!
Takie kłamstwa na mój temat, jak widoczne powyżej zdjęcia, które od pięciu lat sugerują że ja jestem autorem tych słów, w sposób podły, bandycki próbują niszczyć mi życie i relacje ze znajomymi. Takie zbydlęcenie reprezentują sobą ci dwaj bandyci spod znaku OMZRiK! Goebbelsowska metoda nazistowskiego kłamstwa powtarzanego tysiąc razy jest tu idealnym przykładem i obrazuje kto jest idolem oraz wzorem który naśladują Konrad D. i Rafał Gaweł. Każde kłamstwo, oszczerstwo i pomówienie kończą wpisem żebrzącym o nagrodzenie za niszczenie człowieka, dokładnie w stylu szmalcowników za czasów okupacji, którzy do ostatniej złotówki wyciskali swoją ofiarę, by potem i tak sprzedać ją do obozu na śmierć!
„Wspieraj nasze działania. Skutecznie ścigamy rasistów, homofobów, faszystów, ksenofobów i proputinowskich nacjonalistów. Bez żadnego wsparcia państwa, bez unijnych dotacji. Jedynym źródłem finansowania działań Ośrodka są dobrowolne darowizny naszych zwolenników. Wspieraj nas: PayPal i karta płatnicza:  zbiórka: zrzutka, Dane do przelewu: nr konta ..  Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych… „
Powyżej jest zapis, z pominięciem danych bankowych i finansowych, jaki stosują pod każdym oszczerczym postem. Jak dotychczas są bezkarni, a to za sprawą ochrony prokuratorów wyznaczonych do niszczenia (na chwilę obecną jest to domniemanie na granicy z pewnością) środowisk patriotycznych w Polsce. Więcej informacji o grupie prokuratorów „Seremeta” przeczytasz tu – Kolejne informacje w sprawie grupy 105 lista prokuratorów
W tym artykule pod tytułem „EKSPERT OD MOWY NIENAWIŚCI ZASTRASZA MNIE. FILM DWUKROTNIE USUNIĘTY Z YOUTUBE BEZ WYROKU” opisałem do jakich metod posuwa się oprawca Konrad D. Zachowania iście mafijne. Zastraszanie, nachodzenie domu mojego dziecka, jeżdżenie za mną po ulicach Białegostoku. Dzięki zapleczu  finansowemu ze zrzutek, które sięga miesięcznie kilkudziesięciu tysięcy złotych, żyją dostatnio i dotychczas śmieją się swoim przeciwnikom w twarz, bo skargi na bandyckie metody stosowane przez Konrada D. trafiają do współpracujących z nimi prokuratorów, a jednym z nich jest wymieniony na „liście 105”, prokurator Bartłomiej Horba. Wielokrotne zawiadomienia o przestępstwach pomawiania, szkalowania, zastraszania, stalkingu ze strony duetu Konrad D i Rafał Gaweł trafiały do kosza, gdy jednocześnie w/w prokurator kierował do sądu akty oskarżenia z bardziej błahych powodów, niż te do których posuwa się obsada „ośrodka”. Współpracę z prok. Horbą bardzo sobie zachwalają w kilku artykułach na swojej stronie. Zestawiając te fakty, a mianowicie „listę 105 prokuratorów”, o której istnieniu zaprzeczała nawet Prokuratura Krajowa, oraz przestępstwa których dopuścili się prezesi „ośrodka”, można śmiało założyć, że jest to daleko zaawansowany „układ”, a przykładem jest zawieszone od ośmiu lat śledztwo przeciwko Konradowi D., a schowane do szuflady tylko po to by móc utrzymać nad nim kontrolę i posłuszeństwo. Sprawa jest prosta i nie jest to fikcja z amerykańskich filmów, bo tak działają służby, by zawsze mieć na „podwładnego” (TW) jakiegoś haka, którego w każdej chwili można wyciągnąć z szuflady.
Mowa nienawiści z którą walczą hipokryci Konrad D i Gaweł, dosłownie wylewa się w każdym ich wpisie na Facebooku OMZRiK, a bezkarność pod parasolem prokuratorów, rozzuchwala z każdym dniem. Dokąd będziemy znosić te antypolskie zapędy grupy „ośrodek” wspieranej przez zaniechania i zaniedbania śledztw 105 prokuratorów, jawnie z nimi współpracujących, to zależy tylko od nas. Ci ludzie nie są nietykalni.
Jak widzicie na zdjęciu, można posadzić Konrada D. na ławie oskarżonych, bo zadziałali tu prawdziwi policjanci, prawdziwie polskie służby, a że jest to sprawa tylko o wykroczenie, to nie oparła się o białostocką prokuraturę która dotychczas nigdy nie dopuściła do postawienia Konrada D. w stan oskarżenia. Pięć lat stalkingu i oszczerstw mojej osoby, a prokurator Bartłomiej Horba nie zauważą znamion przestępstwa. Wg niego można pobrać z sieci czyjeś zdjęcie, napisać na nim kłamstwa, pomówienie sugerujące że to ja jestem autorem tych słów i przez wiele lat się nim posługiwać w celu znieważenia i zniesławienia!
Tu zadałem mu pytanie – Czy mogę jego zdjęcie wykorzystać przeciwko niemu, zobaczcie reakcję – Patologia OMZRIK czyli Dulkowski ekspert z najgorszej strony
Dziś ja dodam wpis jakim od wielu lat posługują się ci kłamcy i oszuści, ale nasze cele są bliższe sercu każdego Polaka. Jest to moja pierwsza w życiu prośba o wsparcie na nierówną walkę z bandytami.
Wspieraj nasze działania prawne przeciwko OMZRiK ( Konrad Andrzej D. i Gaweł Rafał Piotr).
Skutecznie ścigamy anty-chrześcijan, polakożerców, polonofobów, antypolskich faszystów i nazistów. Bez żadnego wsparcia państwa, bez unijnych dotacji, bez pomocy wrogich nam prokuratorów i służb.  Jedynym źródłem finansowania naszej działalności są dobrowolne darowizny, a jak tego nie macie to wystarczy modlitwa i dobre słowo.
Wpłaty krajowe: 92 2910 0006 0000 0000 0220 9159
Odbiorca: POROSA JACEK
Tytułem: darowizna na działania prawne przeciwko OMZRiK.
Wpłaty zagraniczne: LT433250036030092515, BIC: REVOLT21
Odbiorca: POROSA JACEK
Tytułem: darowizna na działania prawne przeciwko OMZRiK.