Konrad Andrzej Dulkowski poczuł się zniesławiony moimi słowami w filmie i poskarżył się zarządowi Youtube. Pomimo braku wyroku Polskiego Sądu, Youtube przychyla się do prośby i film znika z Polski (https://youtu.be/2MPN7jJbpcA). Zobaczcie jakie plecy ma ten bandyta. Ja od pięciu lat wzywam władze Facebook Polska do usunięcia moich zdjęć na których Konrad Bandyta kłamca Dulkowski, wypisuje antysemickie treści wmawiając ludziom, że to są moje słowa i nawet nie dostaję odpowiedzi.
Powiecie – Idź z tym do sądu, ale co wskóram kiedy sądy są obsadzone lewackim, antypolskim elementem, a Meta (Facebook) jest poza polskim prawem. Kłamca, bandyta Dulkowski dobrze o tym wie i umiejętnie z tego korzysta. Ale wracając do bardzo istotnego filmu, który musiałem od nowa przygotować i wypikać kilka słów, wrzucam go tym razem na niezależne portale

Link do Rumble https://rumble.com/v32r9lq-konrad-andrzej-dulkowski-zastrasza-mnie-i-osacza-ekspert-od-mowy-nienawici..html

Link do Bitchute https://www.bitchute.com/video/l3Ob4IqD5I7l/

Prezes OMZRiK, Konrad Andrzej Dulkowski, tak zwany „Ekspert” telewizyjny od mowy nienawiści, w moim przypadku posunął się stanowczo za daleko. Zastraszanie, krążenie samochodem pod domem, nachodzenie, zakłócanie miru domowego, śledzenie, okazywanie pogardy i ciągłe szkalowanie na fanpage OMZRiK pod jawnym przyzwoleniem prokuratury w Białymstoku. Stalker i bandzior zrobił o jeden krok za daleko. Będę wnosił o sądowy zakaz zbliżania się tego przestępcy do mnie. Można się wystraszyć, wiedząc jakie ma zaplecze, a działania prokuratury nie są nawet pozorne co pokazał prokurator Horba który nie widzi przestępstwa stalkingu, stosowane przez bandytę Dulkowskiego na mojej osobie od ponad pięciu lat.

Ten człowiek nienawiść ma w każdym swoim słowie, nienawiść ma w oczach, więc jest ekspertem w najlepiej sobie znanej dziedzinie, ale ma też demoniczność w wyglądzie. Człowiek który nie umie zapanować nad swoimi emocjami musi mieć coś na sumieniu. Na postawione pytanie, zamiast grzecznie zaprzeczyć lub przytaknąć i dać wyjaśnienie, o mało mnie nie pobił. Konrad Andrzej Dulkowski to w moim mniemaniu zwykły bandyta, co pokazuje przed kamerami, a strach pomyśleć do czego jest zdolny gdy oko kamery jest wyłączone, a policja daleko.

Oceńcie sami, czy człowiek niezrównoważony emocjonalnie może decydować o czyimś zachowaniu i je oceniać, a to robi Dulkowski niejednokrotnie zapraszany w charakterze EKSPERTA nawet do telewizji publicznej!

Najwyższy czas zdelegalizować to antypolskie szambo. Pederaści zatrudniają Ukraińców, płacą im za donoszenie na Polaków. Płaca im za składanie fałszywych zeznań, jak np Natalja L. która do niedawna była zatrudniona w OMZRIK tylko w celu składania zawiadomień i stawiania się w roli poszkodowanej. Płacą im za działania antypolskie, antychrześcijańskie. ABW, bierzcie się do pracy, bo prokuratorzy są umazani tym gównem po uszy.

Polacy, Wasze zrzutki idą na niszczenie życia rodakom i ich rodzinom. Każdy kto wpłaca pieniądze tej patologii, ma krew Polaków na rękach.

Nie bójcie się tej przestępczej organizacji, bo zanim wściekły pies „zdechnie”, to jeszcze będzie trochę gryzł i ujadał, ale damy radę.
Piszcie na kontakt redakcja@niezaleznemediapodlasia.pl

Więcej na: https://niezaleznemediapodlasia.pl/zostales-zaatakowany-przez-przestepcow-z-facebook-omzrik-powiedz-dosc-tej-patologii/
oraz najlepsze źródło o tych przestępcach:
https://rightcomments.wordpress.com/zostales-zaatakowany-przez-przestepcow-z-omzrik-te-informacje-moga-ci-sie-przydac/

#omzrik #dulkowski #Porosa