„Artyści w biedzie”, czyli jak pewien teatrzyk robi wodę z mózgu naiwnym

Rafał G w sądzieAPEL DO MYŚLĄCYCH piszących w obronie Rafała G. na stronie Facebook „Ludzie Przeciw Myśliwym”. Jesteście manipulowani przez osobę lub osoby którym zależny na odwróceniu uwagi od sedna sprawy. Spieracie się tu o dobro zwierząt, o pozytywna stronę Rafała G., a nie zauważacie że jest to robione przez złego człowieka który szuka aprobaty maskując się kilkoma pozytywnymi publikacjami. Zostaliście wciągnięci w socjotechniczną grę gdzie zło zasłania się dobrem.
Rafał G. udziela się na stronie Ludzie Przeciw Myśliwym w celu pozyskania poparcia społecznego, jest to zabieg socjotechniczny. Duża część Was dała się wprowadzić w błąd, myśląc iż osoba która kocha zwierzęta jest w stu procentach dobra, pozytywna. Nic bardziej mylnego. Człowiek ma zarzuty za oszustwo, nie płacenie mandatów, wyłudzenie, a co ma do tego myślistwo i miłość do zwierząt?
Znam osobiście osoby pomówione przez tego pana i toczą się przeciwko niemu odrębne postępowania sądowe.
Dajecie sobą manipulować i jeszcze godzicie się na wpłacanie datków na konto stowarzyszenia w celu opieki prawnej osoby prywatnej, nie zważając, że to jest kolejne naruszenie prawa przez Rafała G., bo stowarzyszenie ma w statucie inne cele, ale na pewno nie finansowanie prywatnej walki oskarżonego.
Dam wam takie porównanie, może zbyt drastyczne – Czy normalne jest wpłacanie na obronę mordercy, bo przez całe życie był honorowym dawcą krwi i ratował życie? Oczywiście że nie, a morderca zawsze pozostanie mordercą i nie ważne ile dobra wcześniej czynił. Hitler też miał psa, więc mamy go teraz kochać i wyszukiwać jego ludzkie cechy? Opamiętajcie się.

Jesteście na stronie LPM jak i stronie Teatru Trzyrzecze mocno zmanipulowani.
Manipulacje w słowach kluczach aż biją po oczach i nie rozumiem dlaczego nikt tego nie zauważa. Rafał G. robi porównania wywołując emocje, bo odwołuje się do ogólnie potępianych czynów.
Podam przykład. Wszyscy ludzie kojarzą funkcję prokuratora z łapaniem przestępców, zwalczaniem bandytów czyli z czynieniem pozytywnych rzeczy. Rafał G. postawił ich na równi z myśliwymi, wrzucił kilka informacji w sieć, że prokuratorzy są myśliwymi, a myśliwi to mordercy i co nam wyszło? Prokurator=Morderca.
Idąc dalej w manipulacjach Rafała G., prokurator uznał swastykę za symbol szczęścia, „idole” Rafała G. porównali prokuratora do faszysty i co na wyszło? Prokurator=SS-man.

Przeanalizujmy wpis Rafała G. lub jego kolegów (bo w sumie nikt się pod tym nie podpisał) na stronie Facebook „Ludzie Przeciw Myśliwym”

„Prokuratura Białystok-Północ przedstawiła dzisiaj zarzuty założycielowi ruch Ludzie Przeciw Myśliwym Rafałowi Gawłowi.

Zarzuty te to karkołomna mieszanka groteski i czarnego humoru.
– Pierwszy zarzut to płacenie za wysokich zdaniem prokuratury alimentów na dzieci i żonę.”

Komentarz: Alimenty w wysokości 6 100 zł powodują pozbawienie możliwości roszczeń wierzycieli oraz postępowań komorniczych, bo w pierwszej kolejności wg prawa pieniądze otrzymuje żona i dziecko. Wspaniały sposób na uchylanie się od płacenia mandatów, pożyczek, rat itd.


„- Drugi zarzut to niezapłacone mandaty sprzed 10- 12 lat kiedy wyjechał za granicę których nie opłacenie zakwalifikowano jako uchylanie się od egzekucji.”

Komentarz: Rafał G. nie płacił mandatów i należnych podatków – Urząd Skarbowy w Suwałkach, Urząd Miejski w Suwałkach oraz Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku w łącznej kwocie ponad 24700 złotych (!) za pomocą  pozornego  obciążenia swojego wynagrodzenia – czyli jak napisałem powyżej 6 100 złotych na dzieci powoduje całkowitą nieściągalność długu.Druga sprawa to od kiedy wyjazd za granicę kasuje długi?

„- Trzeci zarzut to obarczenie go odpowiedzialnością za debet na karcie firmowej firmy w której pracowała jego żona zarzut za to że miał jej doradzać. Debet powstał w wyniku błędu systemu bankowego co bank potwierdził.”

 

Komentarz: Co bank potwierdził? Kto widział to potwierdzenie? Jakiś skan pisma od banku.
Wredny bank, chce pogrążyć biednego Rafała G.
Puste słowa bez pokrycia nic nie znaczą, a maja wywołać współczucie u czytających i ukazać Rafała G. jako poszkodowanego, a nie winnego. Winny jest głupi, bezosobowy bank.


„- Kolejne zarzuty dotyczą faktu że jego żona poprowadziła firmę swojej przyjaciółki gdy ta zachorowała na raka i miała podejmować nietrafione decyzje finansowe które podobno miał jej sugerować.”

Komentarz: Kolejna manipulacja mające wywołać litość i współczucie „pomogli przyjaciółce gdy ta zachorowała na raka” – Jak podłym trzeba być by się posuwać do takiej obrzydliwego wysługiwania się ludźmi i manipulowania faktami. Rafał G. stawia siebie i żonę w roli opiekunów chorej na raka, a wiec pewnie umierającej kobiety. Ma to wzbudzić sympatię do niego, a przecież jeżeli kobieta jest faktycznie śmiertelnie chora, to długi umierają wraz z nią. Czy nie jest to podłe, ale zarazem genialne?

„Nie trzeba dodawać że wszystkie te zarzuty nie interesowały prokuratury przez ostatnie kilka lat a zainteresowały ją za to bardzo gdy Rafał G. zaczął zwalczać przestępstwa myśliwych i skompromitował prokuraturę ujawniając że ta uznała znak swastyki jako symbol szczęścia i pomyślności.”

Komentarz: To powinienem przemilczeć bo Rafał G. Robi ze wszystkich dotykających ten temat faszystów, esesmanów, hitlerowców, a nie odnosi się do faktów historycznych że ten znak był w przedwojennej Polsce uważany za symbol szczęścia, ale Naziści go przejęli i od tej pory jest w naszym kraju i na świecie piętnowany.


„Całe postępowanie prowadzi ta sam prokuratura.
Przed nami długa batalia prawna by wykazać swoją niewinność.

Oświadczamy więc że w trybie pilnym przyspieszamy pracę nad zarejestrowaniem LPM jako stowarzyszenia i od dzisiaj zasypujemy prokuratury doniesieniami o przestępstwach myśliwych. Dziękujemy prokuraturze Białystok- Północ za zmobilizowanie nas do działania.
Jeśli chcecie nam pomóc finansowo w walce z mafią myśliwych prosimy o drobne wpłaty wszystkie zostaną przeznaczone na obsługę prawną a rozliczenia będziemy publikować co miesiąc na tej stronie:…”

Komentarz: Kolejna manipulacja. Rafał G. w tych ostatnich zdaniach, stawia siebie na piedestale bohatera który został pokrzywdzony, ale to niby on wychodzi tu obronna ręką i to on prowadzi walkę, wg niego nierówną. Taki niby Don Kichot białostocki.
Jednocześnie dopuszcza się kolejnego naciągania „baranów” na kasę w rzekomo dobrym celu, bo będą walczyć z wymyślonymi mordercami i faszystami w prokuraturze. Zapowiada publikowanie wydatków, a wystarczy przeczytać zarzuty i wziąć pod uwagę że Fundacja Batorego wycofuje się z finansowania Teatru Trzyrzecze i nakazuje zwrot już przekazanych 80 tys. złotych właśnie przez niejasności w wydatkowaniu tych środków, podobnie Urząd Miasta po kontroli zażądał zwrotu źle wydanych 40 tys. złotych.

Reasumując, przestańcie dawać wpędzać się w awantury w obronie Rafała G. Przestańcie bić piane wokoło tej osoby, bo nie jest on tego wart. Poczekajcie i popatrzcie na inne procesy w których Rafał G. zostanie niebawem prawdopodobnie skazany. Wpłaty zawsze zdążycie zrobić, a wpłaconych pieniędzy na klikę „artystów” już nie odzyskacie. Oni nie oddają!

JP

Linki do poczytania:
http://www.bialystok.po.gov.pl/rzecznik-prasowy/736-oszustwa-w-dzialalnosci-gospodarczej

Strona LPM
https://www.facebook.com/pages/Ludzie-Przeciw-My%C5%9Bliwym/325356154277382?fref=ts

Współczesna
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141209/REG00/141209691

Poranny
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141209/BIALYSTOK/141209607

P.S. W szczególności poczytajcie komentarze pod artykułami

Czytaj też na naszej stronie:

Rafał G. i jego trupa „Rżną głupa”
oraz:
„Rafał G opublikował kłamstwa, które zostały mu udowodnione i ma pozwolenie na dalsze kłamanie” – powiedziała Katarzyna Panasewicz.

6 Replies to “„Artyści w biedzie”, czyli jak pewien teatrzyk robi wodę z mózgu naiwnym”

 1. Znalezione na forum w sieci:

  Czyżby Rafał Gaweł był tylko figurantem?

  Gdy ujawniono personalia FORMALNEGO założyciela stronki „Lewactwo Przeciw Myśliwym” – coś mi nie pasowało. Patrzyłem na to niezbyt rozgarnięte, pszenno – buraczane pyszczydło Rafałka G. i nadziwić się nie mogłem.

  Jak to możliwe, by ten z wyglądu wsiowy prostaczek był w stanie tak agresywnie i perfidnie atakować myśliwych? Sądząc ze „stylu” spodziewałem się raczej Hartmana, a jak nie jego samego, to kogoś z jego kręgu etniczno – religijno – kulturowego.
  Skąd ta zajadłość w „zwalczaniu” antysemityzmu?
  Skąd tak zdecydowane poparcie Gazety Koszernej?
  Jakim cudem taki zwykły postpańszczyźniany goj dostawał kasę od międzynarodowego lewackiego żydostwa?

  Dopiero do myślenia dała mi wzmianka prokuratury o zarzucie fikcyjnej umowy alimentacyjnej zawartej między Rafałkiem a jego małżonką. No bo kim jest właściwie ta małżonka? Może to ona jest spiritus movens lewackich biznesików gawełkowych? A Rafałek jedynie wystawia tłusty tyłek na ewentualne ciosy?

  Wrzuciłem do wyszukiwarki słowa kluczowe: „Ewelina Gaweł Białystok”
  I cóż się ukazało? Ewelina Gaweł z domu… hehehe 🙂 … Ar…icz 🙂 🙂 🙂
  I wszystko jasne 🙂

  Szalom pani Ar…icz, szalom! 😛

  [Wymoderowałem nazwisko, nie wolno pomawiać i insynuować]

 2. Jaki cwany koleś , oglądałem tom jego stronke , jekie tam są bzdury ze szok ! ale jest cwany i ciemny naród daje sie nabrać no cóż debili jak widać w kraju nie brakuje !

 3. Wy…..ie h…a. Mogę dać milion. I h..j. H..j ich to obchodzi. A skąd mam pieniądze nie kradłem. A mam 23 lata. A mam dom rodzinę a moja żona leży w szpitalu. Piłem wódkę i co skończyłem z tym . Spierdalaj bandyto

 4. Kto je mięso i ubiera się w buty ze skóry to GODZI SIĘ NA ZABIJANIE. ZATEM NIECH LUDZIE PRZECIWNICY MYŚLISTWA
  dadzą dobry przykład i zaczną od siebie i zaprotestują czynnie. Za nimi pójdą inni, jeśli pójdą ?Inaczej i ich protest
  jest bezwartościowy
  A co z zabijaniem much, pcheł, komarów, szczurów …? One też chcą żyć. Dziwi mnie milczenie Ludzi… na temat barbarzyństwa wędkarzy. Czy nie zauważają okrutnych morderstw ryb, które nie są pod ochroną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.