Just Act 447 – żydowski zamach na Polskę

W sobotę 11 maja, odbył się marsz przeciwko ustawie 447, przyjętej przez Kongres Stanów Zjednoczonych. Ustawa, choć przyjęta w USA, swoimi korzeniami sięga Izraela. Mało kto wie, więc wyjaśnię że, za sznurki amerykańskich polityków pociąga bardzo silne lobby żydowskie.

Wygląda śmieszno i durno, bo patrząc na to z boku można powiedzieć kolokwialnie  -„USA razem z Izraelem mogą nam skoczyć”, ale tak nie jest, bo gdy weźmiemy pod uwagę iż, rząd PIS prowadzi tajne rozmowy z organizacjami żydowskimi, już nie jest śmiesznie, ale strasznie. Sprzedają nas za naszymi plecami. Tworzą ustawy umożliwiające oddanie polskich dóbr w obce ręce. To wygląda na zdradę interesu narodowego.   Wg ustawy Just Act 447, rząd USA bierze na siebie pilnowanie, by tzw. mienie bezspadkowe, które Żydzi rzekomo pozostawili w Polsce podczas II Wojny Światowej, trafiło do organizacji reprezentujących ofiary holokaustu, a chodzi o niebagatelną sumę 300 miliardów dolarów!

Biorąc pod uwagę iż, USA już zainstalowało (za przyzwoleniem rządu PIS) w Polsce swoje wojska (NATO), można powiedzieć że, w razie konieczności sumiennie przyłożą się do powierzonej pracy, bo grunt i zaplecze dobrze przygotowali.

Co do roszczeń nasuwa się pytanie: Kto wyliczył tę sumę i na jakiej podstawie. Już tylko ten fakt ukazuje że, jest to wyssany z palca nonsens, gdyż strona żydowska nigdy nie przedstawiła wiarygodnych dokumentów sugerujących choćby w przybliżeniu taką kwotę. Ponadto w świetle polskiego i cywilizacyjnego prawa, mienie osoby zmarłej bezpotomnie, przechodzi na rzecz skarbu państwa, więc jest to całkowicie bezprawny akt wymierzony w nasz kraj.


Wracając do samej idei protestu i marszu, był on słuszny, lecz uważam że, był źle adresowany. Ustawa w USA już powstała, została podpisana przez prezydenta Trumpa i nic nam do ich prawa, niech sobie robią co chcą, ale tu w Polsce jesteśmy suwerenem i nikt obcy nie może narzucać nam   czegokolwiek. Chyba że, mamy wewnątrz kraju „Piątą kolumnę” która przygotuje grunt pod żydowskie roszczenia. Robi to rząd PIS w tajnych ustaleniach ze środowiskami żydowskimi, nie informując społeczeństwa jaki „prezent” mu szykuje.

” Według notatki, do której dotarł prawicowy publicysta Stanisław Michalkiewicz, kwestia restytucji mienia żydowskiego wróci po wyborach parlamentarnych w Polsce. Do tej pory strona amerykańska liczy na porozumienie z Żydami na stopie nieformalnej” – Źródło: Wiadomości WP

Biorąc powyższe pod uwagę, pytam – Czy nie należy protestować pod MSZ, a właściwie pod siedzibą PIS na Nowogrodzkiej, bo to oni spiskują za naszymi plecami i chcą nam wbić nóż w plecy. Obecnie następuje ciche, wrogie przejęcie państwa Polskiego, bo taki dług spowoduje że staniemy się niewolnikami na własnej ziemi, a nasze dzieci i wnuki będą pracowały za „miskę ryżu” jak to określił premier Morawiecki. Zgoda rządu na bezprawny zwrot mienia bezspadkowego, to przegrana wojna i to bez jednego wystrzału, bo tylko do wojny można porównać skutki tego co się stanie z Polakami w następstwie tej zdrady!

PIS-PO to jedna i ta sama zaraza, obydwie formacje polityczne dbają o interesy obcych mocarstw. Jedni sprzedają nas Niemcom, a drudzy Żydom/USA. Czy Konfederacja jest rozwiązaniem? Tak, ale pod warunkiem że, zrezygnują z immunitetów, które tylko chronią „cwaniaków” rządowych, a w drugiej kolejności wprowadzą odpowiedzialność prawną za obietnice wyborcze, bo jak do tej pory byliśmy zawsze oszukiwani w myśl zasady partyjnej – „Nikt wam nie da tyle ile MY wam obiecamy”.

Zobaczcie co o immunitecie mówi wikipedia:
Immunitet (łac. immunitas – uwolnienie od obciążeń) – instytucja prawna, mocą której osoba z niej korzystająca nie podlega określonym przepisom, do przestrzegania których inne osoby są zobowiązane – czyli święte krowy wyjęte spod prawa. Czy takich parlamentarzystów nam trzeba? Oszustów robiących z nas naiwnych durni?

Polacy, rodacy bądźmy czujni, nie dajmy się więcej nabierać na kiełbasę wyborczą.

Jacek Porosa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.