Rozdawnictwo w postaci 500+, Mieszkanie+, Emerytura+ itp. wynalazki wyborcze, właśnie owocują ogromną inflacją. Antypolska polityka żądu (to nie błąd, a taka powinna być pisownia w obecnej sytuacji) doprowadza nas do ruiny. Media milczą, bo są żądowe. Niegdyś wszystkie podwyżki były ogłaszane i głośno komentowane przez dziennikarzy w TV, w radiu, w prasie. Niestety teraz prawdy nie ujawniają, bo za prawdę nikt nie zapłaci. Teraz w mediach głównego ścieku jest ważniejsze kto jakiego koloru nosi gacie, kto komu zrobił loda w serialu i inne pierdoły, byleby tylko przykryć rzeczywistość, a prawda jest bardzo brutalna!  
Cena cebuli +300%, cena ziemniaka +300%, CENA KAPUSTY +800% itd…
TO POKAZUJE JAKĄ POLITYKĘ PROWADZI PISraelski ŻĄD!

Żąd toczony przez korupcyjne robactwo, zdominowany i opłacony przez bogate koncerny światowe. Lobbyści kupują ustawy, rezydent podpisze wszystko co mu podłożą pod nos. Sądy zamiotą pod dywan wszystkie afery dotyczące żądu i tak upływają kolejne cztery lata wesołej zabawy na Wiejskiej.
Oczywiście afery PO nie są wyjaśnianie, bo komu to potrzebne, wyborców już kupili za 500+, więc rozkradania państwa można kontynuować bezkarnie, wszak durne barany zagłosują na nich i dadzą im kolejne cztery lata kredytu zaufania i immunitet nietykalności.


Niegdyś kraj bogaty, z ludźmi zaradnymi, pracowitymi jak nigdzie w Europie, teraz na skraju upadku, wyludniony. Większość pragnących „normalności” musiała wyjechać, bo tu nie ma warunków na godne życie. W ich miejsce instaluje się UKRAINCÓW, Palestyńczyków itd. dając im ogromne pieniądze w postaci zasiłków, dodatków, ulg podatkowych, darmowych mieszkań. Dlaczego tych zasiłków i ulg nie można dać POLAKOM, a zmusza się nas do szukania lepszego życia na obczyźnie? Komu na tym zależy, kto chce polityki wymiany narodu polskiego na ukraińskich rezunów?
Czy to normalne, że żąd robi takie antypolskie ustawy? Normalne, pod warunkiem że jest to obcy żąd!

Po 30 latach tzw. WOLNOŚCI, mamy w Polsce brak miejsc pracy, brak perspektyw, brak możliwości rozwoju, bo korporacyjny międzynarodowy syf, wszystko zawłaszcza przy wsparciu władzy i samorządów. Zamknięto zakłady pracy, doprowadzono do ruiny polskich przedsiębiorców, wyprzedano za grosze wszystkie fabryki budowane przez pokolenia, by nabywca zrównał je z ziemią. Rozebrano państwo bez jednego wystrzału, a teraz będą dobierać się do prywatnych majątków Polaków (podatek katastralny). Ustawy oddające żydom majątki których nigdy nie mieli, są już przygotowane i czekają na wprowadzenie w życie. Amerykański sojusznik NATO, dopilnuje realizacji nowych praw żydów w Polin, tak by żydzi byli zadowoleni, a jak Polacy zaczną protestować to wykorzystają ustawę 1066, która zezwala obcym wojskom na strzelanie do Polaków z ich własnej broni, bo nawet broń zgodnie z tą ustawą mogą nam odebrać! Rezydent Andrzej Duda podpisał odpowiednią nowelizację mówiącą, iż „oficerowie sojuszniczych instytucji wojskowych ulokowanych w Polsce będą mogli nosić broń osobistą będącą wyposażeniem Wojska Polskiego”. Będą niegrzecznych zabijać zgodnie z prawem. Mało kto wie, ale Hitler i jego rząd też przed II wojną robili ustawowy „podkład” pod przyszłe czystki i mordy!

Amerykański sojusznik pokazuje na przykładzie WENEZUELI co nas czeka za pakt z DIABŁEM/USA/NATO. Wszak USA powstało na trupach milionów rdzennych mieszkańców – Indian mordowanych za kilka centów od skalpu. Założyciele tego państwa nie traktowali rdzennych mieszkańców jak ludzi, a nazywali ich dzikusami, porównywali ich do zwierząt, by usprawiedliwiać swoje bandyckie zapędy i eksterminację całego kontynentu.

IZRAEL, kolejny DIABELSKI SOJUSZNIK, na przykładzie PALESTYNY pokazuje co nas czeka za taniec z diabłem.  Izrael, państwo również zbudowane na trupach, w tym przypadku na trupach narodu Palestyńskiego. Od chwili powstania Izraela, jego ekspansja trwa nieprzerwanie. Izrael ciągle łamie ustalenia pokojowe, ciągle zagrabia nowe tereny, ciągle morduje Palestyńczyków nazywając ich TERRORYSTAMI, by w oczach świata usprawiedliwiać się z popełnionych przestępstw. Tak jak amerykanie (okupanci Ameryki północnej) nazywali rdzennych mieszkańców – dzikusami by bezkarnie mordować.

Sojusz z tymi dwom państwami to jak zakładanie sobie pętli na szyję. To jest instalowanie w Polsce najbardziej zdegenerowanych hegemonów, którzy nie znają innej metody pozyskiwania dóbr jak tylko grabież, mord i destrukcja. Po nich pozostają tylko zgliszcza. Wojska NATO w całym świecie są  okupantem i pilnują interesu USA, ale każą siebie nazywać POKOJOWYMI, by oszukiwać opinię publiczną co do swoich zamiarów i prawdziwego celu misji. Wojska NATO są nam OBCE i są tu po to, by pilnować OBCYCH interesów!  

Co sojusznicy z taką historią mogą nas nauczyć, co mogą dać od siebie dobrego, w czym mogą nas wspierać? Przecież oba były zbudowane na przelanej niewinnej krwi, na cudzej krzywdzie, na grabieży ziem, majątków domów, ogrodów!  

Niezadowolenie społeczne w Polsce rośnie, a trole żądowe napuszczają nas przeciwko sobie. Katolicy na prawosławnych, prawosławni na katolików itp. Polak polakowi robi się wilkiem, a powinien wiedzieć i bez strachu mówić innym komu to zawdzięczamy! Nie dajmy się skłócić i napuszczać na siebie, bo to w „Knesejmie”, są pisane nasze losy w postaci nowych antypolskich ustaw i tylko tam jest zaprzaństwo odpowiedzialne za obecny stan państwa.
Czy możemy przy urnach wyborczych coś zmienić? Czy jesienne wybory mogą przegonić tych zdrajców Polskiej Racji Stanu i zesłać w niepamięć? Wątpię, bo to oni rozdają karty, na zasadzie, cztery lata MY, cztery lata WY! TO oni układają PARTYJNE LISTY WYBORCZE w które zwykły obywatel nie może ingerować, a tylko wybierać podsunięte mu na kartce „autorytety” polityczne.
Uważam że, jeżeli ktoś źle pracuje i nie wypełnia dobrze zadań na niego nałożonych powinien być pozbawiony pracy. Czyli złego pracownika (ŻĄD)powinno się zwolnić natychmiast DYSCYPLINARNIE, a te szuje tylko zmieniają partie, zmieniają stołki i dzielą się zagrabionymi dobrami. Rozkradają owoce naszej pracy, pracy naszych ojców i dziadów wmawiając nam że jesteśmy zmuszeni tolerować to przez kolejne cztery lata. Nie, nie musimy, bo to my ich zatrudniamy. Powinniśmy więc konsekwentnie żądać wypełniania obietnic wyborczy, w przeciwnym wypadku WON.
 
Trzeba za przykładem Islandii, zwolnić to całe towarzystwo, a winnych osądzić i umieścić tam gdzie ich miejsce i na pewno nie będą to ławy poselskie, ale znacznie twardsze ławy pryczy więziennej. ZA OBECNY STAN PAŃSTWA – ŻĄD POD SĄD!

Na koniec przytoczę słowa ekonomisty – Tak wysokiego miesięcznego przyrostu cen nie było od 8 lat – ekonomista o inflacji w Polsce

Jacek Porosa