Jak okupant niszczy zniewolony Naród.

Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród:

 1. Wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę „za chlebem” na emigrację.
 2. Podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe.
 3. Dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym.
 4. Stawiałbym 500 nowych radarów, by grabić obywateli.
 5. Wzmacniałbym inwigilację obywateli.
 6. Likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp.
 7. Oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski.
 8. Wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez „odwróconą hipotekę” przejąć za bezcen ich mieszkania i domy.
 9. Zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony.
 10. Zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać.
 11. Likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty.
 12. Dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. (gotowe listy wyborcze szubrawców, podtykane wyborcom którym się wmawia, że nie maja innego wyboru jak tylko głosować na ludzi z UKŁADU!)

 

Obejrzyjcie się wokoło! Ślepi jesteście?!
Kopiujcie ten tekst i wysyłacie do znajomych. Może to przerwie Polski „chocholi taniec”*

Nadesłał Adam (dzięki)

 

P.S. Ile punktów zrealizował już twoja ulubiona partia?

 

* Chocholi taniec – symboliczny taniec z Wesela Wyspiańskiego. Gości usypia czy też pogrąża w swoistym letargu muzyka Chochoła. Taniec ten symbolizuje uśpienie, bezwolność, niemożność czynu. Ma szczególną wymowę w zjednoczonym szlachecko-chłopskim świecie na weselu, na którym duchy zapowiedziały wielki narodowy zryw – nie doszło jednak do niego wskutek chaosu, anarchii, sporów, braku organizacji oraz prawdziwego zjednoczenia (symbolem zaprzepaszczenia szansy było zgubienie złotego rogu przez Jaśka). Scena chocholego tańca z Wesela jest arcysymboliczna i arcypolska…

5 Replies to “Jak okupant niszczy zniewolony Naród.”

 1. Komentarzem niech będzie fragment forum „Kuriera Wileńskiego”: Ryś, Grudzień 6, 2013 at 20:50 –

  Dziękujemy Wam szczerzy przyjaciele za zrozumienie nas rdzennych Wilniuków.Nasi przodkowie mocno przysłużyli się Rzeczpospolitej jak się mówi i krwią i blizną i kulturą a wydała na świat taqkich ludzi że Korona zawsze będzi nam zazdrościć. Chociaż czego nam zazdrościć,jesteśmy przecież jednym narodem i jesteśmy skazani na siebie.Sczery,mądry i sprawiedliwy człowiek zawsze zrozumie jak się czuje człowiek na swej ojczystej ziemi z dziada pradziada o którą walczył,upiększał ją budował miasta wpuścił BOGA,a w nasze czasy mósi tak cierpieć z powodów wam dobże znanych.Jeszcze jest smutniej, gdy do naszych ciemiężycieli dokładają się „rodacy” z Macieży.Obawiajcie się ich i starajcie się ich odizolować od zdrowego społeczęstwa bo tacy zdradzą Was w każdej sytuacji.Oni nie dyskutują na forum oni poprostu podle kłamią.

  Józef, Grudzień 8, 2013 at 15:27 –

  Ryś, Grudzień 6, 2013 at 20:50 – Pozdrawiam Ciebie Ryś, podpisuje się pod Twoim wpisem i solidaryzując się z Polakami na Litwie jako „koroniarz” zamieszczam pod rozwagę i analizę ten link:
  https://niezaleznemediapodlasia.pl/jak-okupan-niszczy-zniewolony-narod/

  1. Dla spójności mojego wpisu aby był kompatybilny dodaję link zwrotny do mojego wpisu na forum „Kuriera Wileńskiego”:

 2. Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i… szuka pracy w niemieckiej gazecie – znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vidzę wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!!”dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci” – Donald T. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.