Gaweł do pudła na dwa lata

Rafał Gaweł nareszcie trafi do więzienia tam gdzie jego miejsce, bo przez 20 lat, od kiedy założył działalność gospodarczą prowadził życie nazwijmy to ładnie, malwersanta.

Wyrok który zapadł, nareszcie ukróci jego działalność w ośrodku monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych gdzie dopuszczał się wielokrotnie pomówień wielu osób, robił to też pod moim adresem. Do dziś czuł się bezkarny lecz w końcu przyznano mu ciepłą, twardą pryczę w polskim kryminale i oby tylko dał rady na niej siedzieć, bo już fani czekają na przybycie lewackiego guru.

Rafał Gaweł uczynił z oszustwa stały dochód i przez wiele lat  żerował na cudzej krzywdzie.

Ludzie przeciw myśliwym – Ta strona jest również własnością Rafała Gawła, a tam ciągle trwa strzyżenie  nieświadomych baranów, którzy bez przerwy wpłacają datki na godne życie Rafała. Do każdego wpisu jest dodawany numer konta tego oszusta.

Wystarczy spojrzeć na jego twarz i prześledzić historię ile przybyło mu kilogramów przez te lata od początku całego procesu. Widać że facet nieźle się odżywia i niczego mu nie brakuje, ale ludzie zmanipulowani o tym nie wiedzą i dają się wodzić za nosy w imię litości nad zwierzętami.

W sentencji wyroku słyszymy że, Rafał Gaweł zasługiwał na 8 lat pozbawienia wolności, ale miał wiele szczęścia, bo znalazło się kilka czynników łagodzących karę. Między innymi było to iż zwrócił część, choć niewielką, wyłudzonych pieniędzy oraz to że ośrodek  monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych powstał z tych pieniędzy i w dalszym ciągu działa, natomiast nie złagodził wyroku brak skruchy oskarżonego, który cały czas robi z siebie ofiarę Białostockiej prokuratury.

– Z wyłudzanych dotacji i pożyczek oskarżony uczynił sobie wygodne życie. Prowadzona przez niego działalność gospodarcza była pasmem niespłaconych długów – powiedziała na wstępie uzasadnienia orzeczenia sędzia Alina Kamińska. Polecam obejrzenie całego uzasadnienia wraz z wyrokiem dostępnego na naszym kanale YT, a link jest poniżej.

Koniecznie zobaczcie całość, bo warto.

Jacek Porosa

2 Replies to “Gaweł do pudła na dwa lata”

  1. Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka…!! ps Dałbym mu jeszcze 2 lata dodatkowo….za sam wygląd…!!

  2. Lepiej dożywotni nakaz chodzenia w kominiarce,co by nie burzył poczucia estetyki.

    btw na swój sposób kawał cwaniaka,cale szczęscie że się przejechał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.