Dyrektor OMZRIK jest przestępcą ukrywającym się przed wymiarem sprawiedliwości? TO OSZUST!!
Dobrze mu się powodzi za cudze pieniądze.

Dyrektor OMZRIK jest przestępcą ukrywającym się przed wymiarem sprawiedliwości? TO OSZUST, ZŁODZIEJ, KŁAMCA !!
Dobrze mu się powodzi za cudze pieniądze. Cwaniak żyjący na cudzy koszt z cudzej krzywdy. Podobnie cały ten szemrany ośrodek który zgłasza do prokuratury swastyki własnoręcznie namalowane, by potem szukać wymyślonych sprawców i brać dotacje na działalność. Jak tylko wyjechali z Białegostoku, a właściwie zostali wyrzuceni z Młynowej, bo nie płacili miastu czynszu za wynajmowany lokal, to i faszystowskie znaki przestały się pojawiać na murach, a teraz dziwnym trafem pojawiają się w Warszawie!! Oni działają na zasadzie „STWÓRZ PROBLEM – PODSUŃ ROZWIĄZANIE” biorąc przy tym ogromne granty z których opłacają „rysunki” na budynkach, bądź zamaskowane bojówki które rzekomo ich napadają. Gdyby łyse karki z faszystowskim nastawieniem chciały dopaść tych oszustów, to dawno leżeliby na szpitalnych łóżkach (Gaweł na pryczy więziennej) a nie pisali bzdury na stronie ośrodka. To wszystko jest wyssane z palca!

Facebook-wa strona ośrodka OMZRiK jest jednym wielkim oszustwem, bo nawet przed sądem Rafał Gwaeł i Konrad Dulkowski przyznali, że nie wiedzą do kogo należy, a pomawiani tam ludzie nie mogą się bronić w sądzie i skazać winnych oszczerstw, bo zarząd Facebooka chroni tę zgraję oszustów zasłaniając się prawem USA, które nie udostępnia danych założycieli tej strony.

Ludzie Przeciw Myśliwym – strona na Facebooku, to kolejna maszynka do robienia pieniędzy na naiwnych. Osobiście jestem przeciw zabijaniu zwierząt i od dziesięciu lat nie jem mięsa, ale działalność Rafała Gawła napawa mnie obrzydzeniem. Były przypadki że publikował tam zdjęcia pobrane z sieci i dopisywał do nich historię wzruszającą serca. Przy każdym wpisie podając numer konta!!
Przestępstwa znęcania się, lub zabijania zwierząt są ścigane z urzędu więc po co mu taka masa pieniędzy? Na znaczek z donosem do prokuratury?

Takie zawiadomienie można zrobić też drogą mailową, co całkowicie niweluje koszty i skraca czas zawiadomienia, ale Gaweł pisze listy i je wysyła by się uwiarygodnić, by wykazać jakiś rzekomy wydatek, a każdy taki list fotografuje i zamieszcza na LPM oraz swoim profilu. To wszystko ściema pod publikę, teatrzyk dla naiwnych. Dlaczego ludzie dają się tak oszukiwać? Bo mają dobre serca, a Rafał Gaweł to hiena żerująca na trupach skrzywdzonych zwierząt!!

Dlaczego to tyle lat funkcjonuje, dlaczego przez tyle lat ludzie dają się nabierać i płacą, płacą, płacą, a Gaweł rośnie w pasie i się cieszy 🙂
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze i dostatnie życie RAFAŁA GAWŁA. Popatrzcie na tę napasioną gębę. Czy odmawia sobie tłustego mięska z zabijanych zwierząt? To patologiczny hipokryta żerujący na ludzkich uczuciach!

Dlaczego Basię Poleszuk potrafili zamknąć, choć nie była poszukiwana, a takiego „wieloryba” który nawet się nie ukrywa i ciągle mieszka na Górczewskiej w Warszawie, nie potrafią namierzyć?

Gaweł bez skrępowania na swoim profilu FB zamieszcza zdjęcia z dzieckiem i gra na nosie prokuraturze która go poszukuje. Grał im na nosie skutecznie przez trzy lata od chwili pierwszego wyroku i będzie to robił aż w końcu zagramy w jego grę i ktoś z Warszawy „uprzejmie” doniesie gdzie jest widywany ten lewacki idol.