Szczepienia - broń biologiczna

Grafika – STOP NOP

Eko-Kontra: Ochrona Życia Ludzi i Istot wszystkich na Ziemi – jest naszym obowiązkiem.

Mając wiedzę o planowanym skrytobójczym masowym mordowaniu ludzi – musimy działać przeciwko zbrodniarzom, demaskować ich, ścigać i sądzić.

Ziemia. Gdy weźmiemy pod uwagę fakt iż ludzie wyprodukowali szereg chorób – przeciwko ludziom możemy sobie łatwo wyobrazić zagrożenie dla ludzkości. Infoekspres.pl – Media Niezależne

Po co ludzie produkują broń biologiczną ?

Ślepiec nie zobaczy, ale zrozumie iż chodzi o wyrafinowaną wojnę z ludzkością.

Ten, kto ma oczy i uszy powinien widzieć, słyszeć i rozumieć zagrożenia wynikające z celowego wywoływania chorób na skalę większą, takie jak: epidemia i pandemia.

Skoro już człowiek potrafi wykorzystywać wyprodukowane w laboratoriach choroby, to, czy może mieć problem z przemieszczeniem ich i zostawianiem wirusa w określonym miejscu i czasie ?

Z rozprzestrzenionym wirusem choroby – potrzeba walczyć, co skutkuje wprowadzeniem Przymusowych Szczepień. Rzecz jasna wszystko jest zaplanowane, bowiem nie ma przypadku w tym, że najpierw produkuje się choroby, potem szczepionki, następnie prawo: Przymusowych Szczepień.

Rodzą się pytania:

1. Do czego mają służyć Szczepienia Przymusowe, kiedy już wiemy, że choroby są wytworem laboratoryjnym ?

2. Dlaczego się wywołuje histerię o rozprzestrzenianiu epidemii, a nawet pandemii ?

Szczepienia Przymusowe – powodują uszkodzenia mózgu, zniszczenie immunologiczne systemu (układ obronny każdego człowieka), powikłania chorobowe, szereg innych skutków i śmierć, bowiem to w szczepionkach tkwi tajemnica mordowania ludzkości.

Nagłaśnianie historii – zaplanowanego rozprzestrzeniania wirusów określonych chorób – przez media na  usługach zbrodniarzy służy wywołaniu paniki i zaakceptowaniu Szczepień Przymusowych, które zbrodniarze będą mogli wykonywać – bez sprzeciwu, bez oporu. Tym sposobem można „bezszelestnie mordować” i nikt się nie zorientuje.

Komu służą media głównego nurtu ?!

Do kogo należą lub pod czyją są kontrolą ?

Otrzymujemy jasną odpowiedź. W związku z tym musimy je lekceważyć, bojkotować, a wmomencie właściwym – zdelegalizować. Wszystkich ludzi, którzy nas przez lata oszukiwali i pracowali ze zbrodniarzami potrzeba potraktować identycznie, aby nie uszli przed sprawiedliwością.

Podsumowując temat należy w kilku punktach określić iż nie jest on „teorią spiskową” jak nam przez lata wmawiano dla uśpienia naszej czujności, lecz wyrafinowanym spiskiem – faktycznym, realizowanych działań od stuleci, podobnie jak wywoływanie wojny dla bogacenia się jednych, a mordowania drugich i niewolenia pozostałych przy życiu – na drodze do przejmowania władzy nad Ziemią.

Obecnie wiadomo iż zbrodniarze wykorzystują szereg wirusów chorób, aby pozbywać się niewygodnych ludzi na Ziemi.

Dzięki pracy wielu ludzi na całej Ziemi dziś możemy odkrywać Prawdę o zbrodniczym planie przeciwko całej ludzkości.

Zobacz teraz film o Zbrodniczych Szczepieniach Przymusowych

Obejrzyj i Przekaż dalej dla Ochrony Zdrowia i Ludzi na Ziemi

David Icke: Śmiertelny Zastrzyk – Prawdziwa historia Szczepień:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WUMu0HQNi3s

 

Eko-Kontra Zieloni

Komitet Obrony Środowiska Naturalnego Ziemi

Polska Niezależna Organizacja Zielonych. Biuro w Szczecinie, Polska

(Cytat użyty w grafice Eko-Kontra artykułu jest własnością Piotra Moskwy)

Źródło informacji: www.infoekspres.pl