Białystok znów sławny- Grzegorz Miecugow
pobity na przystanku Woodstock

Oskar Wądołowski
Oskar Wądołowski
-TVN KŁAMIE

Incydent na przystanku Woodstock kolejny raz rozsławił Białystok. Oskar Wądołowski, znany białostocki „żołnierz” KNP w czasie transmisji na żywo „Szkła kontaktowego” zaatakował papierowym kartonem Grzegorza Miecugowa . Na kartonie Oskar napisał TVN kłamie.
W czasach komuny, gdy Polską rządzili sowieci, popularne było hasło – Telewizja kłamie i myślę że taki napis byłby dziś równie na miejscu, bo po tragedii Smoleńskiej sowieci znów pokazują kto tu rządzi. Większość Polaków myśli, że żyje w wolnym kraju rządzonym przez prawych polityków, a media mówią im samą prawdę i tylko prawdę, a tu nagle taki numer w TVN 🙂 Brawo Oskar.

Nie popieram przemocy jakiej dopuścił się Oskar, ale chwała mu za to, że robi cokolwiek widocznego w publicznej TV. Ilu z was siedzi teraz przed monitorem i mruczy – ale idiota, chciał sławy, chciał zabłysnąć, miał swoje pięć minut. Nieprawda, znam Oskara i wiem, że nie zależy my na rozgłosie, a na sprawie. Jest jednym z nielicznych młodych „szaleńców” świadomych tego co się dzieje w naszym mafijnym i nepotycznym kraju.
On jeden z niewielu, nie boi się iść do paki w zamian za chwilowe przebudzenie lemingów zapatrzonych w TVN-owskie kłamstwa.
Życzę wszystkim takiego przebudzenia z letargu medialnego łgarstwa i pokazania, że Polska jest naszą własnością i żadne mafijne ścierwa nam jej nie odbiorą.

JP

10 Replies to “Białystok znów sławny- Grzegorz Miecugow
pobity na przystanku Woodstock”

 1. BRAWO OSKAR .MASZ PELNE POPARCIE.TO CO ROBISZ TO DLA DOBRA NASZEJ OJCZYZNY.NIECH TE LEMINGY PRZEJRZA NA OCZY,TERAZ WSZYSCY ODCZUWAMY SKUTKI ICH PTASICH MOZGOW

 2. Nie kartonem tylko piesciami i nie wybawca tylko zwykly czubek. Powoli panowie prawicowcy cel wam uswieca srodki- napierdalac ludzi bo costam tiaa. Oskar zrobil to w takim stylu ze wasza sprawa mam nadzieje nie zdabedzie wielu fanow oprocz chwilowego podjarania. Czy tvn, lemingi,prawica, lewica, kurwa wedkarz wszystkim nalezy sie szacunek. Wy go za grosz nie macie i dlatego bede was napierdalal do konca swoich dni.

 3. Do Pawła. Nie widać tam pięści, ale tzw. liścia. Oskar go po prostu oklepał. Tej komunistycznej świni nawet okularki się nie przemieściły.
  Co do oklepania, to Oskar przesadził, ale chwalę go za waleczną postawę. Jak ostatnie lata pokazały, z naszego gadania, demonstracji i protestów nic sobie nie robią, a petycjami dupy podcierają, więc nie ma się co dziwić, że takich reakcji będzie więcej.
  Martwi mnie tylko, bo jest to woda na młyn dla rządowych zaprzańców, którym zależy na restrykcjach wobec obywateli Polskich i takie incydenty dają im broń do ręki.
  Zasłanianie się oddziałami policji będzie coraz częstsze i brutalniejsze. Słyszeliście zapewne o budowaniu muru wokoło parlamentu. Dobrze wiedzą co ich czeka, więc budują
  obwarowania zamiast oddać władzę Polakom.

 4. To nie ma znaczenia czy dobrze, czy źle. Do tego musiało dojść. Ktoś się wreszcie odważył. Nie oglądam tej matowej maski ze szklanym okiem bo wykręcało mnie na lewą stronę jak cedził swe mądrości. Niestety musimy przejść i przez takie akcje, i będzie ich coraz więcej. Im bardziej zakłamana i represyjna będzie jedna strona, Im bardziej pogardliwa i zamknięta na normalne argumenty, tym większą frustrację wywoła i tym większe klapsy zbierze. Słowem: Trzeba było słuchać gdy ludzie mówili kulturalnie. Gdy pisali petycje, zbierali podpisy, śpiewali piosenki. Teraz władza i ich przydupasy z jedynie słusznej partii okopują się na swoich pozycjach i wkładają zatyczki w uszy. To ich sprawa, że wolą koniaki w d… zamiast wymiany poglądów w sposób cywilizowany. Ich cyniczne rachuby są takie same jak niegdyś Jaruzelskiego: Póki są niepokoje, zawsze i w każdej chwili możemy wprowadzić stan wojenny i ich wszystkich spacyfikować. Mogą się ostro przeliczyć.

 5. Panie Pawle, kto pana nauczył tej knajackiej gwary? Prosimy o normalny polski język na tym forum. Inaczej wypad na ONET, do Miecugowa właśnie. Tam znajdzie pan wspólny język.
  Czy zorientował się już pan, że Oskarowi grozą 3 lata więzienia za danie w pysk kłamcy i zwyczajnej bolszewickiej kanalii a mordercom Polaków Bermanowi, Morelowi,Humerowi, Stolzmanowi-Kwaśniewskiemu, Wolińskiej, Michnikowi, Jaruzelskiemu, Kiszczakowi włos z głowy nie spadł? Zapewne te nazwiska nic panu nie mówią, ale to właśnie zbrodniarze, oni wyrywali paznokcie, odbijali nerki, czynili inwalidami lub wręcz mordowali najlepszych Polaków. I nic. Medale, emerytury a pan czy ma dobrą pracę i widoki na bogatą emeryturę?

 6. tak się składa że pomioty pokroju niecugow, wojewódzki hołownia, najsztub, rakowski irytują nie tylko środowiska narodowe lecz ich miernota uderza w przecietnych, niezrzeszonych Polaków. Jak można do k… nędzy mówić o dniach młodziezy i jednocześnie z kamienną twarzą kpić że „chciał się pokazać” i „się pokazał”, o człowieku którego opłacany przez charytatywne pieniądze bysiorek (łowca pasztetów) spierdolił z zaskoczenia z 2 metrów dni obłudy tvn… jak długo jeszcze? Miłość wolność i owsiki

 7. nie ma co za bardzo się odcinać – wielkiej zbrodni policzkując nie wykonał (pomyslcie o tych księżach w latach 50 któych mordowano ku przy aplauzie tatusia szanownego)

  swoją drogą b.miecugow (ojciec) winien zawisnąć w 89roku jak i reszta tej lewackiej hołoty i nie byłoby ani tvn ani obecności lisa, kraśki, miecugowa w mediach – to pewne

  ale idea grubej kreski wyrządziła Polsce ogromne krzywdy

  ——————————–
  „Naszym problemem jest to, że coś drożeje. Ale co to za problemy. Prawdziwe mieli moi rodzice, a nasi dziadkowie, którzy przeżyli wojnę” – mówił dziś na Przystanku Woodstock dziennikarz TVN Grzegorz Miecugow. Jego ojciec w czasach stalinowskich podpisał apel popierający komunistyczne władze, które skazały na karę śmierci niepokornych katolickich księży.

  W 1953 r. Bruno Miecugow był jednym z 53 stalinowskich „intelektualistów”, którzy wyrazili poparcie dla stalinowskich władz PRL po aresztowaniu pod sfabrykowanymi zarzutami duchownych katolickich, skazanych na karę śmierci w sfingowanym procesie pokazowym.

  Rezolucja została podpisana po zakończeniu procesu krakowskich księży, w okresie gdy trzech skazanych oczekiwało na wykonanie wyroków śmierci. Stanowiła element propagandowej nagonki na Kościół Katolicki i dawała stalinowskim władzom PRL pretekst do dalszego zaostrzenia represji wobec ludzi wierzących.

  Ale Bruno Miecugow miał też inne „prawdziwe problemy”. W latach 1950-1956 współpracował z czasopismem „Budujemy socjalizm”, wydawanym przez Komitet Powiatowy PZPR. A w 1963 r. otrzymał wyróżnienie na festiwalu w Opolu za… teksty piosenek wojskowych.

  W 2002 r. Grzegorz Miecugow wyznał w rozmowie z „Dziennikiem Polskim”: – Zawsze podziwiałem ojca.

  Dziś – na Przystanku Woodstocku – dowiedzieliśmy się od Grzegorza Miecugowa, że dzisiejsze problemy młodych ludzi to błahostka w porównaniu z tym, co musiał przeżywać jego tata-stalinista, hołubiony przez władze PRL. Dziennikarz TVN wyznał też zgromadzonej młodzieży, że jego ulubionym słowem jest przyzwoitość.

 8. „Co do oklepania, to Oskar przesadził, ale chwalę go za waleczną postawę. Jak ostatnie lata pokazały, z naszego gadania, demonstracji i protestów nic sobie nie robią, a petycjami dupy podcierają, więc nie ma się co dziwić, że takich reakcji będzie więcej.”

  a takiego rodzaju akcje napewno przyniosą naszemu kraju rychłe wyzwolenie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.