Oskar Wądołowski

Oskar Wądołowski
-TVN KŁAMIE

Incydent na przystanku Woodstock kolejny raz rozsławił Białystok. Oskar Wądołowski, znany białostocki „żołnierz” KNP w czasie transmisji na żywo „Szkła kontaktowego” zaatakował papierowym kartonem Grzegorza Miecugowa . Na kartonie Oskar napisał TVN kłamie.
W czasach komuny, gdy Polską rządzili sowieci, popularne było hasło – Telewizja kłamie i myślę że taki napis byłby dziś równie na miejscu, bo po tragedii Smoleńskiej sowieci znów pokazują kto tu rządzi. Większość Polaków myśli, że żyje w wolnym kraju rządzonym przez prawych polityków, a media mówią im samą prawdę i tylko prawdę, a tu nagle taki numer w TVN 🙂 Brawo Oskar.

Nie popieram przemocy jakiej dopuścił się Oskar, ale chwała mu za to, że robi cokolwiek widocznego w publicznej TV. Ilu z was siedzi teraz przed monitorem i mruczy – ale idiota, chciał sławy, chciał zabłysnąć, miał swoje pięć minut. Nieprawda, znam Oskara i wiem, że nie zależy my na rozgłosie, a na sprawie. Jest jednym z nielicznych młodych „szaleńców” świadomych tego co się dzieje w naszym mafijnym i nepotycznym kraju.
On jeden z niewielu, nie boi się iść do paki w zamian za chwilowe przebudzenie lemingów zapatrzonych w TVN-owskie kłamstwa.
Życzę wszystkim takiego przebudzenia z letargu medialnego łgarstwa i pokazania, że Polska jest naszą własnością i żadne mafijne ścierwa nam jej nie odbiorą.

JP