cb8ae02469ff7bc512bc89db7de7c7c0,641,0,0,0..Bo Alior Bank jest bankrutem! Z banku wytransferowano pieniądze klientów – Drugi Amber Gold?
Jedyna metoda by powstrzymać tych złodziei to wycofanie pieniędzy i likwidacja konta!
Znalezione na – Portal polityczny Jarka Kefira

Po nagłośnieniu tej sprawy w niezależnych mediach akcje Alior Bank poszły mocno w dół, coraz więcej ludzi likwiduje konta lub się nad tym zastanawia. Jeśli nie chcesz skończyć jak klienci Amber Gold – wycofaj stamtąd pieniądze póki jeszcze można..

Cyt. “Wiceprezes Alior Banku otwarcie deklaruje, że chce sprzedawać dane swoich klientów innym firmom.

Co prawda kryzys nie dotknął zbyt poważnie polskich banków (a już na pewno nie odczuwa tego Alior Bank, który w zeszłym roku odnotował bardzo znaczne zyski), ale nie przeszkadza to rodzimym bankierom szukania pomysłów – “innowacji” – na zarabianie jeszcze większych pieniędzy.

Innowacji, od których włos się jeży na głowie. Najnowszą pochwalił się na antenie TVN CNBC Michał Hucał, nowy wiceprezes Alior Banku:

“Chcemy w większym stopniu wykorzystywać dane które sami mamy w systemach, ale i (…) dane z portali społecznościowych, dane związane z zachowaniem klienta w internecie, łączyć to z danymi firm telekomunikacyjnych (…) chcemy to oferować [w przyszłości] dla innych sektorów (…) bylibyśmy takim outsourcerem firm ubezpieczeniowych i innych firm”

– oznajmił z uśmiechem na twarzy, który nie zszedł mu nawet po tym, jak dziennikarz TVN porównał te pomysły do inwigilacji i metod KGB.

“Nie powiedziałbym tak, bo wszystko będzie się działo za jego [klienta] zgodą.(…) A czy KGB potrafi na tym zarabiać pieniądze – i to legalnie?

– odpowiedział rozbrajająco, wyjaśniając jednocześnie, że dane byłyby wykorzystywane np. przez firmy ubezpieczeniowe, które na podstawie informacji o stanie zdrowia i stylu życia klientów lepiej mogłyby ocenić ryzyko – a zatem i wysokość składki ubezpieczeń zdrowotnych i na życie. Co więcej, jak przyznał wiceprezes banku – nie dotyczyłoby to tylko klientów banku, ale także innych ludzi! Dzięki tej “innowacji”, już za rok firmy rekrutujące pracowników mogłyby w – jak to ujął Hucał – “bardziej naukowy sposób” oceniać pracowitość i umiejętności potencjalnych pracowników. Hucał przyznaje, że całkowitą innowacją to nie jest, bo podobnie robi Google, ale “niestety nie oferuje tego innym firmom i nie wykorzystuje tego na użytek inny niż reklamowy”. Jaka szkoda.

Witamy w nowym wspaniałym świecie.

PS. Za odkrycie tego kuriozalnego wywiadu dziękujemy redakcji portalu Niebezpiecznik.pl”

Źródło: TVN CNBC, Niebezpiecznik.pl

Poza tym:

Alior Bank to złodzieje – I to gorsi niż Amber Gold. Pojawiają się pogłoski, że spółka jest bankrutem..
Alior Bank zaczął naliczać bardzo wysokie comiesięczne opłaty  za prowadzenie konta, nie  powiadamiając o tym swoich klientów! (przedtem konto było bez opłat)
Po paru miesiącach gdy urośnie już znaczna suma, przysyłają swoim klientom, wezwania do zapłaty + 40 zł. za, cytuje (koszt wysłania pisma) strasząc umieszczeniem w BIG oraz wszczęciu postępowania egzekucyjnego.
Te bandyckie działania obcych Polsce korporacji, nie mogą zostać pozostawione bez echa.
Rozpowszechniajcie w internecie i na portalach społecznościowych tą informacje, ostrzegając Polski  obywateli, o praktykach judaszowych korporacji.
Podpisujcie petycje do rządu polskiego i do Związków Banków Polskich, o cofniecie zgody temu Bankowi na działanie w Polsce.

http://kefir2010.wordpress.com/2013/02/14/uwaga-alior-bank-to-zlodzieje/

Zapowiadane video – dowód:

http://www.youtube.com/watch?v=9PIZjJBjtqU

Vindemik:
“Ech, a jaki facet zadowolony z siebie… Z drugiej strony niestety to co mówi to prawda i praktyka w większości banków i nie tylko banków a innych instytucji. Pełna inwigilacja i nawet coś więcej… ale za przyzwoleniem kogo? Nas samych. Jeszcze tak dalej pójdzie to nie będę mógł się ubezpieczyć bo prowadzę zły tryb życia lub nie będę mógł założyć konta w banku jeżeli nie będę miał konta na fb. Żałość, ach żałość”

Michał K:
“No co, facet bardzo dobrze powiedział – dajemy robić się w konia na własne życzenie , udostępniając takie dane. I niestety potem dajemy się inwigilować w ogromny stopniu. Z jednej strony google szpieguje co przeglądamy (ale idzie to obejść), z drugiej sami umieszczamy pełno informacji na facebooku, które z roku na rok w coraz bardziej perfidny sposób są wykorzysytwane. No i skurwysyństwo Alioru, ale to nie wymaga komentarza. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba uważać, by w gówno nie wejść”